• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • Přišli jste skrz odkaz na příspěvek, který již neexistuje.

  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ILLUZERádi jíme...
    KOZINA
    KOZINA --- ---
    FILIPSZ: a někdo tě nutí nebo proč máš potřebu nám tohle sdělit? Já běžně žeru věci, co vyndám z konťáku za supermarketem. Jaký máš názor na to?
    BAAL
    BAAL --- ---
    Lol tady na tom je krásně vidět jak nyx zestárnul, že zrovna na tomto serveru budu dostávat bídu za to, že jsem koupil maso , které by se jinak vyhodilo by jeden nečekal.

    BERUSKA_CA: předpokládám, že po průchodu trávicím traktem odejde jako hovínko

    Omlouvám se všem, které jsem pohoršil a poprosil bych Illuzi aby ten bullshit promázla, abychom se vyhnuli pokračování.
    ACID
    ACID --- ---
    Krém z hrášku ze zahrádky, slaninový chips, bagetový chips pokapaný bazalkovým olejem.

    BAAL
    BAAL --- ---
    Z deníčku holky na vdávání: Prsa ze včera a rizoto z krup, co jsem zkoušel taky prvně podle mého oblibeného matka blogísku a je to super.

    Bezpracné kroupoto s hnědými žampiony – Buchta v troubě
    https://www.buchtavtroube.cz/2020/12/bezpracne-kroupoto-s-hnedymi-zampiony/

    ARMADA
    ARMADA --- ---
    KOCHANSKA_CH: dobré nápady, zajímavé kombinace a ještě se na to hezky kouká ♥
    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    Pomalu mi kočí zimní žluté hody ze surovin, co světlo mého žití, dvakrát nemusí. A taky mám novou horkovzdušnou fritézu, tak trénuju.
    Nemá rád zvířecí součástky - v HF grilovaná kuřecí prsíčka, zeleninové pyré.
    Dýni snese jen občas - polívka z hokkaida, žluté a oranžové mrkve, říznutá zázvorem a chilli. Zelenina na polívku předpečena v HF, kde jsem, při testu otočného koše, zrobila aj dýňové čipsy.
    O jeho nechuti k prejtu už jsem se zmiňovala, dnes byl rozpečený v HF, k tomu zelí ze sudu prošťouchané s dýní pečenou, jak jinak, ve fritéze. Něco jako lepenica.

    BERRUNA
    BERRUNA --- ---
    GRANTORINO: tohle balení má 250g, to není zas tak veliké a najedlo se z toho 6 lidí…používám to spíše jako dekoraci…zatím jsem nejedla wakame, které by nebylo sladké, tak nevím, nedokážu posoudit
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    BERRUNA: myslíš, že tohle wakame je zdravý? Já to miluju, ale není to moc sladký(?), navíc jak se to prodává ve větším baleni a jim to z celý rodiny jenom já, je to ok, když chci shazovat, to jist ve velkým?
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    Ještě tu voní ,-) Focaccia s olivami.

    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    BAAL: A to vypadá dobře! 😍
    BERRUNA
    BERRUNA --- ---
    HELLENKA: ano wakame - vše Makro

    BAAL
    BAAL --- ---
    Z deníčku holky na vdávání: tvarohová buchta, měl jsem trochu vítr z toho, že to není těsto, ale prostě se to tam nasype, ale překvapivě to dobře dopadlo

    Sypaný kakaový koláč s tvarohem a brusinkami – Buchta v troubě
    https://www.buchtavtroube.cz/2023/01/sypany-kakaovy-kolac-s-tvarohem-a-brusinkami/

    BAAL
    BAAL --- ---
    Z deníčku holky na vdávání: koupil jsem kuře na kroupoto ale co se zbytkem? Tak dnes vývar

    BERRUNA
    BERRUNA --- ---
    poke

    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    MAR_TINA: takhle kdyby mi to někdo naserviroval, tak si snad dám i sladkou snídani i maliny :)
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    První letošní marmeláda a krupicové flameri.

    To je tak, když v létě chytře sbíráte maliny do mrazáku, aby se jich nakupilo dost, a najednou je únor :)

    DEFILA
    DEFILA --- ---
    Tak splněno, vařená falešná svíčková s pazitkovou omáčkou, s návodem od Romana Pauluse

    A ano, je to utopene v omáčce, neb má žena je zvíře a potřebuje te omáčky kýbl a pak to plavalo ještě víc :)

    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    APRILMOUSE: Jo takhle, děkuji ,-)
    APRILMOUSE
    APRILMOUSE --- ---
    ILLUZE: hele je to takovy obyc rychlovka, ja ty drozdovy chleby moc nemusim, ale potrebovala jsem rychle pecivo s nejmensim usilim. Delala jsem z pulky množství a pul mouky proste dala celozrnnou :-) https://www.toprecepty.cz/recept/14708-domaci-kminovy-chleba/
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    APRILMOUSE: máš dáš prosím recept na ten celozrnný chleba? :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam