• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ILLUZERádi jíme...
    I zdravé jídlo umí být opravdu chutné - aneb Receptář těch, co si jídla užíváme -:)
    Vítány fotky, recepty, tipy na stravování.
    rozbalit záhlaví
    BAAL
    BAAL --- ---
    PETATA: Jj to byla prvotni inspirace, pak jsem nicmene zjistil ze pulku veci nemam a zbytek v jinych pomerech:-)

    Tady na tom kolaci me btw sere to testo co tam Vanek ma, vubec mi k tomu ta nadychana buchta nededi, linecky nebo nejaky testo na skus mi k tvarohu prijde mnohem lepsi.
    PETATA
    PETATA --- ---
    ACIDQA: vypadá velmi podobně, jako mi vychází tento od Vaňka

    Tvarohový koláč | Roman Vaněk
    https://www.rohlik.cz/chef/54-tvarohovy-kolac
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    BONEMINA: jak děláš ten pupek?
    BAAL
    BAAL --- ---
    Kvetak v tescu za 30korun? To byla jasna volba, takze pecene noky s kvetakem nejakou dalsi zeleninou petrzel a kozi syr

    ACIDQA
    ACIDQA --- ---
    BAAL: listovy bych doma nedelala asi nikdy!

    Diky! 🖤
    BAAL
    BAAL --- ---
    ACIDQA: měl jsem koupené linecké testo z lidlu za nějakým jiným účelem, ale hodilo se i tady:) Nemám doma robota, protože už půl roku řeším jestli chci vytopit půl království a princeznu za kenwood a nebo ne, až jsem pořád nic nekoupil a jsem linej dělat těsta růčo.
    ACIDQA
    ACIDQA --- ---
    BAAL: a testo?
    BONEMINA
    BONEMINA --- ---
    Bramborová kaše, mrkve s karamelem na másle, hovězí pupek, moc malý talíř.

    BAAL
    BAAL --- ---
    ACIDQA: Receptem nedisponuji, jedná se o variaci na téma co bylo zrovna doma, ale ano podezření je správné šlehačka, tvaroh, rozinky naložené v diplomaticu, pudinkovej prášek etc
    ACIDQA
    ACIDQA --- ---
    BAAL: ja bych si prala recept… vypada to vlhce a tvarohove, rekni, ze je!
    ACIDQA
    ACIDQA --- ---
    Patek doma. :)

    Az na jahody teda jedu zbytky… povsimnete si, jak jsem si ty ovesno-jablecny livance s jogurtem velikonocne vyzdobila! 😎

    BAAL
    BAAL --- ---
    Kdyz prijede vazena hostka az z dalekeho Brna, tak aby ji bylo cim pohostit, ze:-)

    BERRUNA
    BERRUNA --- ---
    Velký pátek - den přísného půstu :D

    POHODAVOLE
    POHODAVOLE --- ---
    MAR_TINA: ten tvuj vypada pekne. Ja mam kazdy jidlo nefotogenicky :D
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    POHODAVOLE: je ukrutně nefotogenický :)
    POHODAVOLE
    POHODAVOLE --- ---
    MAR_TINA: uz jsem ho taky delal a byl super, ale radsi jsem nefotil. Vejce by me nenapadlo, ale vypada pekne, tak priste taky pridam :)
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    Ten cizrnový salát / pomazánka, co jsem tu doporučovala. Přidala jsem vejce, na mne jsou vegan jídla málo bílkovinná.

    FAITH
    FAITH --- ---
    APPU: Urobit cesto zo 1/4 alebo 1/5 davky? Moj recept je z 1 kg muky, nejde tam ziadne vajce, takze sa tie pomery daju krasne vychytat.
    APRILMOUSE
    APRILMOUSE --- ---
    Dneska doslova z prdu kulička :D králičí roládka z blány, karamelizovaná mrkev a pohanka.

    Z_RYBY_KOST
    Z_RYBY_KOST --- ---
    DEVIL: no vida. Dobrý vědět, kdyby náhodou.
    DEVIL
    DEVIL --- ---
    Z_RYBY_KOST: testo s klidem do mrazaku jo. testo nechas 'trochu' zakvasnout a pak mrazis. nesmis ho nechat prekynout to muze este mit sanci na upeceni hned, ale do mrazaku uz ne. jinak ale testa na pizzu, na chleba, vsechno co kvasi kvasnicema. pak to normalne das do lednicky, vono to rozmrzne a nakyne a pak hazis do trouby a peces
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam