• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ILLUZERádi jíme...
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    KOCHANSKA_CH: presne na tohe jsem vcera myslela a byla v pokuseni druhy den po sobe objednat rohlik s rajcatam a:D
    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    Šťavnaté kuřecí prso z horkovzdušné fritézy.

    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    Furt vládne počasí na polívky. Rajská s bazalkou a parmezánem.

    BONEMINA
    BONEMINA --- ---
    MAR_TINA: osolím, opeprím, strčm na 3 hodiny sousvidovat na 57 stupňů a pak doladím povrch na pánvi.
    Sůva z Lidlu se ukázala jako moc dobrá investice.
    JAJITA
    JAJITA --- ---
    ACIDQA: Rozumím ti.
    Sama jsem ho kdysi dávno dělávala a už fakt ne.
    ACIDQA
    ACIDQA --- ---
    BAAL: Tenhle rozmer tam nevnimam, protoze jsem to proste delala jako vedlejsi cinnost vecerniho flinku. :) Sama to nejim vubec. Rozdam to v praci. V Praze kolednici stejne nechodi.
    BAAL
    BAAL --- ---
    ACIDQA: Jako starej praktik a cynik umím ocenit jak je to hezké, ale musí být hrozně depresivní ten poměr té práce s tím vs jak vidíš někoho jak příjde a bez milosti to za 10 sec sežere:)
    BAAL
    BAAL --- ---
    PETATA: Jj to byla prvotni inspirace, pak jsem nicmene zjistil ze pulku veci nemam a zbytek v jinych pomerech:-)

    Tady na tom kolaci me btw sere to testo co tam Vanek ma, vubec mi k tomu ta nadychana buchta nededi, linecky nebo nejaky testo na skus mi k tvarohu prijde mnohem lepsi.
    PETATA
    PETATA --- ---
    ACIDQA: vypadá velmi podobně, jako mi vychází tento od Vaňka

    Tvarohový koláč | Roman Vaněk
    https://www.rohlik.cz/chef/54-tvarohovy-kolac
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    BONEMINA: jak děláš ten pupek?
    BAAL
    BAAL --- ---
    Kvetak v tescu za 30korun? To byla jasna volba, takze pecene noky s kvetakem nejakou dalsi zeleninou petrzel a kozi syr

    ACIDQA
    ACIDQA --- ---
    BAAL: listovy bych doma nedelala asi nikdy!

    Diky! 🖤
    BAAL
    BAAL --- ---
    ACIDQA: měl jsem koupené linecké testo z lidlu za nějakým jiným účelem, ale hodilo se i tady:) Nemám doma robota, protože už půl roku řeším jestli chci vytopit půl království a princeznu za kenwood a nebo ne, až jsem pořád nic nekoupil a jsem linej dělat těsta růčo.
    ACIDQA
    ACIDQA --- ---
    BAAL: a testo?
    BONEMINA
    BONEMINA --- ---
    Bramborová kaše, mrkve s karamelem na másle, hovězí pupek, moc malý talíř.

    BAAL
    BAAL --- ---
    ACIDQA: Receptem nedisponuji, jedná se o variaci na téma co bylo zrovna doma, ale ano podezření je správné šlehačka, tvaroh, rozinky naložené v diplomaticu, pudinkovej prášek etc
    ACIDQA
    ACIDQA --- ---
    BAAL: ja bych si prala recept… vypada to vlhce a tvarohove, rekni, ze je!
    ACIDQA
    ACIDQA --- ---
    Patek doma. :)

    Az na jahody teda jedu zbytky… povsimnete si, jak jsem si ty ovesno-jablecny livance s jogurtem velikonocne vyzdobila! 😎

    BAAL
    BAAL --- ---
    Kdyz prijede vazena hostka az z dalekeho Brna, tak aby ji bylo cim pohostit, ze:-)

    BERRUNA
    BERRUNA --- ---
    Velký pátek - den přísného půstu :D

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam