• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ILLUZERádi jíme...
    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    ACIDQA: Krása, křepelka je aj u mě v plánu. Slanina ochrání před vysušením dobře?
    ACIDQA
    ACIDQA --- ---
    A ze nemam rada kusy zeleniny a maso ve vyvaru je asi zrejmy, zejo.
    ACIDQA
    ACIDQA --- ---
    Krepelka v zachran jidlo za necely pade, si o ni dnesni slavnostni den vylozene rikal.

    Nadivana krepelka, nadivka, kureci vyvar a batatovo bramborova kase. Jen se teda, svine klouzava, pri peceni docela svlikla ze slaninovyho kabatu!

    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    Jsem už stará hlava děravá, úplně jsem zapomněla, že mám v lednici italskou kytku. Artyčoky na másle.

    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    Žampionová s listy kavkazského špenátu ráno trhaného.

    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    Pomalu a dlouho pečená vepřová kýta z prasete od chovatelky za Brnem, blanšírovaná kapusta prohřátá se spoustou do zlata opečené cibule a s mladým česnekem.

    GIOMIKY
    GIOMIKY --- ---
    Topinku z konzumního, krájeného, chleba, namazanou máslem a se solí. A k tomu mokao, vlažné tak, že na něm člověk udrží ruku.
    JAJITA
    JAJITA --- ---
    BAAL: Ts, a ze mě někteří omdlévali, že to leju do marmelád :-D
    FAITH
    FAITH --- ---
    ZANNA: Pripadne sa da v lidli kupit ich lacnejsia verzia s nazvom Aperitivo. Od Crodina takmer na nerozoznanie.
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    My jsme honem ještě dojídali kachny z mrazáku, než bude moc teplo. A už to teda moc nesedlo, je to zimní jídlo.

    ZANNA
    ZANNA --- ---
    BAAL: Věřím. Tak jsem loni objevila na chvilku :-) Crodino. Servírovaný jako Aperol, na sluníčku, hlava si ani nevšimla, že je to nealko :-)
    BAAL
    BAAL --- ---
    ZANNA: to si jen myslíš, ještě jednou od nějaké servirky uslyším: "máme pomelo grep" tak ji ubodám příborem.
    ZANNA
    ZANNA --- ---
    BAAL: Tak takhle abstinovat umím taky!
    BAAL
    BAAL --- ---
    ZANNA: je to mnohem lepší než v tuzemáku, od té doby co je ze mě abstinent jsem neveděl jak tu flašku zužitkovat a toto je byla dobrá volba:)
    ZANNA
    ZANNA --- ---
    BAAL: Nejdřív to bylo, koláč, no
    Teď myslím na rozinky v Diplomaticu!
    POHODAVOLE
    POHODAVOLE --- ---
    Povedly se mi super jatra. Dal jsem tam cibuli, cesnek, porek, salat, mrkev, habanera, sojovku, ustricovou, buraky, pepr a bohuzel i sul, takze jsou docela slany. Priste nebudu solit a budou top :)

    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    Zítřejší oběd ,-)

    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    1KA: Vypadá luxusně ,-)
    1KA
    1KA --- ---
    Pro syna

    WRIGLEY
    WRIGLEY --- ---
    BAAL: hadej proc te prave nemam rad... (se lzici v ruce)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam