• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ILLUZERádi jíme...
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    1KA: Vypadá luxusně ,-)
    1KA
    1KA --- ---
    Pro syna

    WRIGLEY
    WRIGLEY --- ---
    BAAL: hadej proc te prave nemam rad... (se lzici v ruce)
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    Mořská štika na másle s brambory a salát s hruškami, malinami a ředkvičkami, s hořcičnojavorovou zálivkou.

    ACIDQA
    ACIDQA --- ---
    Spaldovy palacinky se skorici a hruskama svarenejma s vickovici, medem a limetovou stavou k snidani. Macela jsem to v jogurtu.

    Kdo by tapal, co je vickovice, tak jsou to vicka z vcelich plastvi macerovany ve vodce. Cili vlastne vodka, med, propolis… delam kazdej rok po prvnim medobrani.

    Kdybych nesezrala vsechno burakovy maslo zminovany nize, plnila bych to tim maslem a jabkama. :)

    OPERAHYPNO
    OPERAHYPNO --- ---
    KAIAFOX: jo právě sem jí během víkendu vyluxoval
    KAIAFOX
    KAIAFOX --- ---
    V Lidlu se dá koupit i 100% araš. máslo, velká sklenice Go on Nutrition, bez blbostí ve složení (odkládám pro zájemce).
    BAAL
    BAAL --- ---
    GEISHA: nebudu se dívat, sladká nevedomost:)
    BAAL
    BAAL --- ---
    Chci Vám říct, že v lidlu aktuálně mají kešu Nutelu a že je extrémě dobrá zvláště na ovesnou kaši:) Koupil jsem si to s tím že se jedná o máslo, ale není je to nutela a ted ji musím sníst, tvrdý osud ...

    POMAZÁNKA Z KEŠU OŘECHŮ - v Lidlu ČR
    https://www.lidl.cz/p/pomazanka-z-kesu-orechu/p163723?pageId=10020490&tabCode=Current_Sales_Week

    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    Moc jsem nevařila, ale pěstovala. Konečně je ten čas.

    ACIDQA
    ACIDQA --- ---
    Nocni hliva. Delano, foceno, sezrano v noci.Nema to nazev, je to super dobry.

    A furt jeste mam v hlave tu vegetarianskou erekci, takze halloumi burger.



    PALEONTOLOG: tak jsou to dve ruzna jidla. ;) me bilej jogurt a prepusteny maslo neurazi.

    ACIDQA
    ACIDQA --- ---
    NOFNAK: ja tu hlivu udelala jako takovy ragu (?) ve smetanovy omacce (kmin, pepr, sul…) brambory opekla jen posypany uzenou paprikou, takze ten syr nahore je takovej jako uz spis navic zbytek z lednicky:)
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    ACIDQA: turecky jsem teda nikdy nedelal, ale obycejny vejce na mekko rozmichany v misce maji natolik genialni chut, ze mi to prislo skoda kazit cimkoliv dalsim, vyjma solj. k tomu snad jen chleba s maslem a pazitkou.
    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    NOFNAK: Díky. :-)
    Ano, chřest krátce povařím v páře, roztopím brynzu s trochou smetany a hotovo.
    BAAL
    BAAL --- ---
    V albertu cele kure za 90kc, takze…

    BERRUNA
    BERRUNA --- ---
    No dobře, tak dnes výjimečně ;)
    Nejlepší housky ever!

    NOFNAK
    NOFNAK --- ---
    Tady jsem doma.
    ACIDQA: Zapékáš to jen se smetanou/sýrem?
    NOFNAK
    NOFNAK --- ---
    KOCHANSKA_CH: Vpadá to úchvatně. Podělíš se o postup? Chřest na páře? Jak jsi dělala omáčku z bryndzy?
    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    Páteční pruhovaný fešák - candát se smetanovým špenátem.

    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    Sezóna zahájena!
    Krůtí medailony, hrabětický chřest, omáčka z jarní brynzy.

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam