úvod
témata
události
tržiště
diskuze
nástěnka
přihlásit
přezdívka
heslo
přihlásit heslem
přihlásit přes passkey
pamatuj si mě
registrace
ztracené heslo?
Rádi jíme...
KOCHANSKA_CH
---
---
21:54:22 26.6.2023
2 odpovědi
+3
Já dávám přednost masivnímu prknu, co ti neuhne
Mám letité tlusté prkno z Tescomy, když se sám, fakt! ztratil silikonový štupl, co je na spodku, poslali mi zdarma celou sadu. Nože mám ostré, ale já brousím.
MULTICAT
---
---
21:51:25 26.6.2023
+6
Nechtělo se mi nakupovat a využila jsem co dům dal. A děti mají rády polévky.
Kořenová zelenina, neloupaná červená čočka a pohanka.
BAAL
---
---
21:41:20 26.6.2023
1 odpověď
MAR_TINA
: Jen pozor na jednu mozna zrejmou, ale bolestivou vec a to ze na bambusu fakt extreme rychle prichazis o ostri, to reznicke prkenko z ikea mam muzes ho videt na vsech mojich fotkach, ale zaroven mam rad ostre noze a hrozne me nebavi je brousit, takze neco z toho bude muset z kola ven.
MAR_TINA
---
---
21:39:14 26.6.2023
BERRUNA
: jeee, díky, to je možná to, které nepřežilo
MAR_TINA
---
---
21:27:03 26.6.2023
1 odpověď
Když tu je ten bambus. Kde koupit tenká pěkná bambusová prkynka, velké a střední?
Prkna dal někdo do vlhkého sklepa. Máme penicilin a nemáme na čem krájet.
MAR_TINA
---
---
21:25:53 26.6.2023
+8
Losos dělaný v mikrovlnce, rýže taky, listí, teryaki omáčka. (nemáme kuchyň, učím se vařit jak Američani).
KOCHANSKA_CH
---
---
21:15:56 26.6.2023
+8
BERRUNA
: Sežrala bych aj ten bambus. :-)
BERUSKA_CA
---
---
18:10:34 26.6.2023
+2
KURE
: Sluzba v bedne nikoho nebavi.
KURE
---
---
17:29:02 26.6.2023
1 odpověď
+1
BAAL
: no ale bacha, opravdu nebudeš mít rád čtvrtky... ;)
BAAL
---
---
17:10:27 26.6.2023
1 odpověď
+4
ILLUZE
: blablabla, plán je jasnej, víš jak mi bude slušet kolárek?
Přihláška do semináře - Arcibiskupský kněžský seminář
https://www.knezskyseminar.cz/povolani/prihlaska-do-seminare/
ILLUZE
---
---
15:53:36 26.6.2023
1 odpověď
+1
BAAL
: S takovou se fakt těžko seznámíš 😂
MAR_TINA
---
---
15:19:19 26.6.2023
+7
Věděli jste, že bulgur lze uvařit v mikrovlnce?
Se zeleninou a tuňákem.
BAAL
---
---
14:42:24 26.6.2023
1 odpověď
+16
Vzhledem k tomu, že Illuze mě stále odmítá seznámít s krásnou kolegyní a žádá si stále další a další dorty, tak podle pravidel femdom peču a peču, tentokrát úterní bréci v práci dostanou makovou bábovku s citronovým krémem.
KOCHANSKA_CH
---
---
8:41:12 24.6.2023
BERUSKA_CA
: Krása, díky žes to vzala za mě, jsem vzdálená od své kuchyně. :-)
JAJITA
---
---
20:32:23 23.6.2023
BERUSKA_CA
: Konečně někdo! :D
BERUSKA_CA
---
---
20:11:55 23.6.2023
2 odpovědi
+19
Uctivame Kochanskou - patecni ryba, candat:
KOCHANSKA_CH
---
---
13:23:04 20.6.2023
+4
BERUSKA_CA
: Klobása je teda úplně slušná a má jedničku z chování!
BERUSKA_CA
---
---
22:27:21 19.6.2023
1 odpověď
+1
KOCHANSKA_CH
: Taky mam leco, ale mene vzhledne. Ale klobasu teda mene sprostou!
KOCHANSKA_CH
---
---
16:39:23 19.6.2023
1 odpověď
+22
Při pondělku celerový krém a lečo.
APRILMOUSE
---
---
15:55:50 19.6.2023
+18
Letní menu 🙂 Vepřové na rajčatech a bazalce s cuketovými bramboráčky, ke kafi kynuté lívance se zakysankou a jahodami 🙂
<<
<
automatické načítání
>
>>
Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam