• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ILLUZERádi jíme...
    BAAL
    BAAL --- ---
    SIRIUS: Je cira naivita neco takoveho ocekavat:-)))
    JAJITA
    JAJITA --- ---
    KOCHANSKA_CH: Musela jsi fňukat moc? Mám ta prkna 2 (velké a menší) a z každého mi vysublimovalo jedno :-D
    SIRIUS
    SIRIUS --- ---
    kruci to je koukam zase nebezpecnej shop, todle vypada taky jako neco co me chybi https://brusnekameny.cz/cs/japonske-nuzky-mcusta-zanmai/5124-kpd-200-kuchynske-nuzky-mcusta-zanmai-4964496925017.html
    SIRIUS
    SIRIUS --- ---
    BAAL: tvl to uz moje platebni karta neni bezpecna ani v audiku vo jidle :D
    BAAL
    BAAL --- ---
    KURE: Nejvetsi kvalita pseudojaponskekch sandwitchu z ebaye:-) Ver mi bambus sux
    KURE
    KURE --- ---
    BAAL: a co nože, není chyba tam? :)
    BAAL
    BAAL --- ---
    KURE: Mam spidercco a stejne me to sere, takovej nevolnik, to by byla jina:-)
    KURE
    KURE --- ---
    BAAL: přijde mi výhodnější investovat ty 3k do brousku a naučit se mít rád broušení nožů. :)
    MAR_TINA: jo a není nůž jako nůž, některý se tupí pomaleji.
    BAAL
    BAAL --- ---
    MAR_TINA: pak je samozrejme vse v nejlepsim poradku, tak bych potreboval nevolnika:-))
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    BAAL: mám brusiče ;)
    Tupím nože tím množstvím masa a zeleniny stejně pořád
    BAAL
    BAAL --- ---
    KOCHANSKA_CH: Každý z těch materiálů má svoje výhody a nevýhody jak už to tak bývá, dřevo se zase moc nehodí na maso, protože jak je měké (proto tak netupí nože), tak se v něm časem udělají díry, které se pak blbě umývají, plast se zase ohýbá, bambus je tvrdý a špatný pro nože atd.

    Až budu jednou mít zbytečné 3k se kterýma si zrovna nebudu chtít podpálit doutník, což se příštích 30 let nestane, tak pujdu cestou japonských místrů (tam je nevýhoda jen to, že se na to nesmí hodit rozpálený pekáč)

    HASEGAWA Krájecí prkénko FRK 46x26x2 cm
    https://brusnekameny.cz/cs/kuchynska-prkenka/3625-hasegawa-krajeci-prkenko-frk-46x26x2-cm--4994808073778.html
    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    Já dávám přednost masivnímu prknu, co ti neuhne
    Mám letité tlusté prkno z Tescomy, když se sám, fakt! ztratil silikonový štupl, co je na spodku, poslali mi zdarma celou sadu. Nože mám ostré, ale já brousím.
    MULTICAT
    MULTICAT --- ---
    Nechtělo se mi nakupovat a využila jsem co dům dal. A děti mají rády polévky.
    Kořenová zelenina, neloupaná červená čočka a pohanka.

    BAAL
    BAAL --- ---
    MAR_TINA: Jen pozor na jednu mozna zrejmou, ale bolestivou vec a to ze na bambusu fakt extreme rychle prichazis o ostri, to reznicke prkenko z ikea mam muzes ho videt na vsech mojich fotkach, ale zaroven mam rad ostre noze a hrozne me nebavi je brousit, takze neco z toho bude muset z kola ven.
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    BERRUNA: jeee, díky, to je možná to, které nepřežilo
    BERRUNA
    BERRUNA --- ---
    MAR_TINA: mám x let a držíí, netknutě ;)
    APTITLIG - Objednejte si ještě dnes,Prkénkobambus, - IKEA
    https://www.ikea.com/cz/cs/p/aptitlig-prkenko-bambus-80233430/
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    Když tu je ten bambus. Kde koupit tenká pěkná bambusová prkynka, velké a střední?

    Prkna dal někdo do vlhkého sklepa. Máme penicilin a nemáme na čem krájet.
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    Losos dělaný v mikrovlnce, rýže taky, listí, teryaki omáčka. (nemáme kuchyň, učím se vařit jak Američani).

    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    BERRUNA: Sežrala bych aj ten bambus. :-)
    BERRUNA
    BERRUNA --- ---
    Letní prkýnka ;)

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam