• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ILLUZERádi jíme...
    I zdravé jídlo umí být opravdu chutné - aneb Receptář těch, co si jídla užíváme -:)
    Vítány fotky, recepty, tipy na stravování.
    rozbalit záhlaví
    BAAL
    BAAL --- ---
    Mno tak je to komplet, doufám že to Illuze a další bréci budou jíst, je to trochu divočina ale co už:) #holkanavdavani predstavuje ala mojito koláč základem je lemon cake, tvarohový krem z mátové pasty a rumová glazura.

    BAAL
    BAAL --- ---
    Chodím tu jak mlsnej pes a nevím co si udělat k sobotní večeři koukaje 15x do lednice kde "nic" není. V tom mě osvítí, leží tam na dne tempech, určený původně na kari co tu promovala ID Mart1nka, ale jsem línej na to dělat se s kari nemluvě o tom že mi chybí půlka ingrediencí. Podívám se na instáč, kde moje oblibená instamatka se odkazuje na jinou instamatku která opeče tempech na panvivičce s rýží, pokrájenou zeleninou a zaleje to omáčkou s limetkové stávy, sojovky, burákového másla a nastrouhaného zázvoru. Všechno jsem tu měl a je to sakra dobrý:)

    #holkanavdávání

    BAAL
    BAAL --- ---
    BERRUNA: Oloupané s ledovou vodou a je jako sníh

    #holkanavdavani

    BAAL
    BAAL --- ---
    #holkanavdavani dělala Dhal na čemž není nic moc objevného, nicméně z rozmaru jsem si po výplatě koupil do moji sady pseudo japonských nožů malej Petty knife a jako je fakt super mít super ostrej malej nuž, třeba zázvor jsem na takto jemné plátky viděl naposledy v japonské restauraci:) Doporučuju moc i v této socka verzi je boží.

    BAAL
    BAAL --- ---
    #holkanavdavani ukoristila levny kureci, takze vyvar a nasel jsem ve spizi zbytek panko strouhanky z cehoz byl rizek

    BAAL
    BAAL --- ---
    #holkanavdavani dneska na výletě do japonska:) Těsto mají ve vietnamském krámku pod kavárnou šlágr ve vršovicích, kdyby ho někdo hledal:)

    BAAL
    BAAL --- ---
    V mrazaku jsem nasel panenku, takze rolada dnes u #holkanavdavani

    BAAL
    BAAL --- ---
    #holkanavdavani se vydala na babicově koni na střední východ, když nenašla žádné maso v akci:) Humus si pamatuju z Jerusaléma lepší, ale jak jsem se později nachytřil na youtube je třeba cizrnu více povařit, sundat slupky plus ideálně přidat sodu, ale k jídlu to je. Pokus o falafel pro jednoduchost v troubě a ne na oleji je super:) Spousta cizrny ještě zbylo jak jsem uvařil celej pytlík, tak asi udělám vegan holandské řízky podle cuketky.

    BAAL
    BAAL --- ---
    Pečené noky se zeleninou a hlavně císařská "bábovka", která je tím máslem úplně boží!
    Císařská bábovka – Kaisergugelhupf
    https://recepty.cuketka.cz/cisarska-babovka-kaisergugelhupf/

    #holkanavdavani

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam