• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ABEfortnite - Fortnite Battle Royale
    GULAZ
    GULAZ --- ---
    BOD1E: my to dali ted se synatorem uz po druhy, a to jeste ten posledni typek dycky dropnul korunku a ja uz ji nemoh' vzit.)
    GULAZ
    GULAZ --- ---
    BOD1E: jj, bumerang je strasne otravnej:)
    BOD1E
    BOD1E --- ---
    Musím se pochlubit. 1. výhra v nové sezóně, 16 killů - nový rekord. Kombinace bumerang a mythic drum shotgun poskytují v podstatě nefér výhodu.

    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    MASLIX: no ja litam vyhradne s tim, proste me to bavi, vzpominam na starej jedi knight II do SW moc jako nejedu, ale tohle me bavi. a pak to krajim dost uspesne
    MASLIX
    MASLIX --- ---
    PALEONTOLOG: me to docela rozhodilo loadout (hlavne ze zacatku, kdyz jsem plnil ty SW questy), najednou jsem si musel dat misto ODM nebo katany lightsaber a s tim novym stylem pohybu bourky mi hrozne chybel rychly movement.....co mam splneny questy, uz si lightsaber ani blaster neberu :D
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    mě ten SW addon hrozně baví, mám dobrou úspěšnost s mečem i blasterem, hlavně s tím mečem, za mě dobrý..
    V3S
    V3S --- ---
    tak se mi podarilo zlomit kletbu skoro dvou tydnu bez vyhry ... radost ... dokonce druha vyhra katanou 🐱‍👤



    EATHAT
    EATHAT --- ---
    hele vcera mega bizzare...zapnu fortnite tak po 3mesicich, mezitim probehli velky zmeny v mym zivote, rozvod, dite na stridacku, stehovani bla bla bla...vlezu do lobby za znamym s kterym jedno za X let hraju a on ma dalsi fellaky...hrajem rektime kids povidame si o zivote, nikdy jsem ty dalsi lidi nevidel IRL...a ptaj se me jak se mam co novyho, tak jim rikam o stehovani a o vsech tech srackach co jsem ted resil a typek, pockej ty bydlis v tyhle ctvrti? v jaky ulici? cislo baraku...ehm vyplynulu z toho, ze bydlime nejen ve stejne ulici, stejnem baraku, ale i na stejnem patre a mame dvere hned vedle sebe, vylezem na chodbu oba sluchatka na usich jak dementi, zenuska mu tam klohni veceri, jeho pes mi vbehne do bytu...atd :D
    PAJA07
    PAJA07 --- ---
    to MegaCity je hezky.. ma to takovou spravnou atmosferu.. jenom je to hrozne prazdny.. jak tam nejsou zadny npc atd..
    V3S
    V3S --- ---
    katana dobra na pohyb i fight :)
    MASLIX
    MASLIX --- ---
    dneska update, nova katana docela OP....ted se jen naucit s tim zachazet a zaroven branit proti tomu :D
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    MASLIX: ano, různý kvality stejnejch zbraní mě na fortu neskutečně serou a co přidaly tydlecty červeo-strakatý, tak ůj zájem hodně upadá
    V3S
    V3S --- ---
    dal jsem si tyden pauzu, prvni hra ... a bum ho :) .... jaamee-daamee, kladiva a prochazime obranou hosti jako horky nuz maslem :))

    PAJA07
    PAJA07 --- ---
    BOD1E: tactical armor je super.. ale mam z toho spis rad tu rifle se scopem :)
    MASLIX
    MASLIX --- ---
    KYRYS: Tak to asi byl Deku smash, ten tam nechali. Ale to jeste neni tak hrozne, da se tomu vyhnout prave diky tomu zvuku. Ale sniperce se nemas sanci ubranit, jedna rana a konec :(
    MASLIX
    MASLIX --- ---
    KYRYS: Kdyz vychazi midseason update, tak vzdycky v utery v 10 rano.
    KYRYS
    KYRYS --- ---
    MASLIX: kdy byl? Asi dva dny zpátky mě to zase sejmulo. Spokojeně jsem se propracovával do středu, když najednou slyším z boku to debilní hejéééééhe a sejmulo mě to jednou ranou. Na plných životech, na plné shieldce. A poměrně dost z dálky.
    MASLIX
    MASLIX --- ---
    Tak co rikate na novy update a Heat Level event? Heavy sniperka je zpatky. Nove augmenty. Pridali staronove zbrane + myticke verze tech stavajicich. Tri trezory a kolem nich hlidkujici boty, kteri maji docela tezky korinek. Za me dost dobry pridavek. Hlavne zmizel dragon ball a nimbus cloud.
    BOD1E
    BOD1E --- ---
    V3S: Aerialist je super v kombinaci s kladivem nebo shockwave lukem ale moc často nepadá. A brokovnice z tactical armory je parádní.
    V3S
    V3S --- ---
    ja treba zjistil, ze ty oathboand questy delam uplne automaticky a uz vubec neposloucham, o cem to je ... vim, ze je tam nejakej vypsychlej pocitac amy, ted jsem zaslechl neco o nakym faceless, ale popravde mi ta dejova linka utekla uz davno :)

    ted trochu trpim s tema augmentama, mam jich uz fakt hromadu a vetsina mi prijde uplne na prd ... ale casto nemam uz zadny zlato, abych to desetkrat protacel ... jaky jsou vase oblibeny? za me top soaring sprints, pak obe markovacky - bloodhound a storm mark ... pak beru first assault a rifle recycle (na ar a snipu), bush warrior na leceni, obcas balony, ale to ta hra obcas z pulky v oblacich a nekdy uplne debilni smrti, kdyz ti praskne posledni balon, nekdy beru tricked out na vylepseni aut, rift-jector taky docela ujde jako takova posledni zachrana, nouzovka splash medic ... jinak ty ruzny nabijeci a mapy k pokladu jsou spis takovy nic moc
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam