• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ABEfortnite - Fortnite Battle Royale
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    lightsaber rulez
    HELVETE
    HELVETE --- ---
    MASLIX: Já jsem totálně marnej. Kolikrát mám sérii 4 zápasů kdy mě killnout během 2 minut. A přijde mi, že toho tam je až moc různorodého. Trochu ujednotit a zmenšit rozptyl by pode mě prospělo.
    MASLIX
    MASLIX --- ---
    Tak jak valite v nove sezone? Ja mel vcelku solidni rozjezd (12% winrate) prvnich cca 100 matchu a od te doby naprosta marnost....ale bavi porad :)
    PAJA07
    PAJA07 --- ---
    uz se mi taky povedle jeden win.. bananovej destnik je vtipnej :)
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    BOD1E: drum shotgun je OP jako prase :)
    MASLIX
    MASLIX --- ---
    Za me taky dobrej update. To, ze tam neni movement kvituju (narozdil od syna), clovek se sice musi vic ohlizet na bourku jinak je to pak hodne deadly chaos, ale nuti to udrzovat tempo :) Trochu se ale ztracim v tom jungle biomu.
    KACHNIZON
    KACHNIZON --- ---
    Já včera pár her a jako musím říct, že dost povedený update oproti předchozímu Mega.
    GULAZ
    GULAZ --- ---
    GULAZ
    GULAZ --- ---
    BOD1E: my to dali ted se synatorem uz po druhy, a to jeste ten posledni typek dycky dropnul korunku a ja uz ji nemoh' vzit.)
    GULAZ
    GULAZ --- ---
    BOD1E: jj, bumerang je strasne otravnej:)
    BOD1E
    BOD1E --- ---
    Musím se pochlubit. 1. výhra v nové sezóně, 16 killů - nový rekord. Kombinace bumerang a mythic drum shotgun poskytují v podstatě nefér výhodu.

    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    MASLIX: no ja litam vyhradne s tim, proste me to bavi, vzpominam na starej jedi knight II do SW moc jako nejedu, ale tohle me bavi. a pak to krajim dost uspesne
    MASLIX
    MASLIX --- ---
    PALEONTOLOG: me to docela rozhodilo loadout (hlavne ze zacatku, kdyz jsem plnil ty SW questy), najednou jsem si musel dat misto ODM nebo katany lightsaber a s tim novym stylem pohybu bourky mi hrozne chybel rychly movement.....co mam splneny questy, uz si lightsaber ani blaster neberu :D
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    mě ten SW addon hrozně baví, mám dobrou úspěšnost s mečem i blasterem, hlavně s tím mečem, za mě dobrý..
    V3S
    V3S --- ---
    tak se mi podarilo zlomit kletbu skoro dvou tydnu bez vyhry ... radost ... dokonce druha vyhra katanou 🐱‍👤



    EATHAT
    EATHAT --- ---
    hele vcera mega bizzare...zapnu fortnite tak po 3mesicich, mezitim probehli velky zmeny v mym zivote, rozvod, dite na stridacku, stehovani bla bla bla...vlezu do lobby za znamym s kterym jedno za X let hraju a on ma dalsi fellaky...hrajem rektime kids povidame si o zivote, nikdy jsem ty dalsi lidi nevidel IRL...a ptaj se me jak se mam co novyho, tak jim rikam o stehovani a o vsech tech srackach co jsem ted resil a typek, pockej ty bydlis v tyhle ctvrti? v jaky ulici? cislo baraku...ehm vyplynulu z toho, ze bydlime nejen ve stejne ulici, stejnem baraku, ale i na stejnem patre a mame dvere hned vedle sebe, vylezem na chodbu oba sluchatka na usich jak dementi, zenuska mu tam klohni veceri, jeho pes mi vbehne do bytu...atd :D
    PAJA07
    PAJA07 --- ---
    to MegaCity je hezky.. ma to takovou spravnou atmosferu.. jenom je to hrozne prazdny.. jak tam nejsou zadny npc atd..
    V3S
    V3S --- ---
    katana dobra na pohyb i fight :)
    MASLIX
    MASLIX --- ---
    dneska update, nova katana docela OP....ted se jen naucit s tim zachazet a zaroven branit proti tomu :D
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    MASLIX: ano, různý kvality stejnejch zbraní mě na fortu neskutečně serou a co přidaly tydlecty červeo-strakatý, tak ůj zájem hodně upadá
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam