• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ABEfortnite - Fortnite Battle Royale
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    KYRYS: zčasu na čas se tam ty OP věci najdou vždycky. třeba mamutka, žejo. to jste doufám taky brečeli a zásadně ji nepoužívali :-)
    KYRYS
    KYRYS --- ---
    PALEONTOLOG: byl OP sračka :-) si tak v pohodě běžím, najednou jekot a než se podívám odkud, tak už jsem dostal za 200hp jednou ranou. Fakt budu rád, že to zmizí.

    Heavy sniperka to sice uměla taky, ale tam bylo aspoň těžší trefit.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    BOD1E: no to je breku, to ti s ním tak nakládali? :D
    BOD1E
    BOD1E --- ---
    Tak zítra se po roce vrací Fortnitemares a zároveň prý ze hry vysmahne ten podělanej meč, takže už kvůli němu nebude muset nikdo brečet :P

    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    MICHELLEDANIELS: no s mečem dávám dobrý série kilů, ale občas se někomu povede mi ustřelit palici brokovnicí než nastartuju kombo hity.
    BOD1E
    BOD1E --- ---
    MICHELLEDANIELS: Mě se osvědčil shockwave. Odpálíš otravu s mečem pryč a zdálky to s nim jde líp. To “nepřemožitelné” poskakování je myslím obrana proti sniperům v křoví.
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    BOD1E: reaguji na ten meč, ono jit i 1v1 a mit ho jen protihráč, je na krátké vzdálenosti na prd... nebo mate nejaky triček?
    BOD1E
    BOD1E --- ---
    MICHELLEDANIELS: Asi má holt každý jinou představu o zábavě. Někdo to rád akční - je to přece jen videohra - a někoho rajcuje půl hodiny sedět v křoví :)
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    BOD1E: chce to hrat vic taktickou hru, nez se vrhat bezhlave do souboje. Me zase bavi, jak si blbecci tak nepremozitelne poskakuji a z dalky je sejmes a neudelaji nic. Jen je horsi se do nich trefit, no :D
    MASLIX
    MASLIX --- ---
    A jak jste na tom v Ranked? Ja aktualne Platinum 1 ale moc to nehraju protoze ZB solo povolili az nedavno :)
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    BOD1E: tak to meč dělá taky, žejo. rychlejší běh a dvojnásobnej skok. pak teda ještě kreje prjektily, pro fortnite naštěstí už je neodráží, jako v jediknightII. to by bylo teprve breku
    BOD1E
    BOD1E --- ---
    PALEONTOLOG: Kamehameha a Deku’s smash mi splývají v jedno. Proti věcem umožňujícím rychle pohyb po ostrově nic nenamítám :)
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    BOD1E: nebo kladivo, kinetic blade, kamehameha, you name it :D
    BOD1E
    BOD1E --- ---
    PALEONTOLOG: Lightsaber kurví hru úplně stejně jako Deku’s smash
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    lightsaber rulez
    HELVETE
    HELVETE --- ---
    MASLIX: Já jsem totálně marnej. Kolikrát mám sérii 4 zápasů kdy mě killnout během 2 minut. A přijde mi, že toho tam je až moc různorodého. Trochu ujednotit a zmenšit rozptyl by pode mě prospělo.
    MASLIX
    MASLIX --- ---
    Tak jak valite v nove sezone? Ja mel vcelku solidni rozjezd (12% winrate) prvnich cca 100 matchu a od te doby naprosta marnost....ale bavi porad :)
    PAJA07
    PAJA07 --- ---
    uz se mi taky povedle jeden win.. bananovej destnik je vtipnej :)
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    BOD1E: drum shotgun je OP jako prase :)
    MASLIX
    MASLIX --- ---
    Za me taky dobrej update. To, ze tam neni movement kvituju (narozdil od syna), clovek se sice musi vic ohlizet na bourku jinak je to pak hodne deadly chaos, ale nuti to udrzovat tempo :) Trochu se ale ztracim v tom jungle biomu.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam