• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DRAGONsmall fullframe cameras or NONfullframe :)
    MIKEKT
    MIKEKT --- ---
    DRAGON: FF nebo APSC?Na APSC je pry dobry fuji 16/1,4 :)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    pls dotaz: jaky je nejlepsi sklo na bezzrcadlovky pro ohnisko cca 16mm? (20 uz je moc)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    EGGH: jak te zrovna tohle muze prekvapit, to me teda prekvapuje :-)) si projdi prazsky centrum, to mas to samy, jak pise Edr
    AETHER
    AETHER --- ---
    EGGH: Tak ono staci se projit treba po Karlove moste nebo i Prikopech. A ted o vikendu jsem se otocila v Krumlove... Vnimam podobnej trend, Sony A nejen sedmicky, vic Canonu nez Nikonu prekvapive, Fujin vidam hodne (ale treba si jich taky jen vic vsimam, kdyz sama dve mam), obcas Olympus... a hodne lidi foti telefonama.
    EGGH
    EGGH --- ---
    Když jsem na nějakým hodně turistikým místě, tak čumím lidem z celýho světa na foťáky. A každej rok mám šanci tak nějak si porovnat, co zrovna u lidí vede. Teď jsem byl na maximálně turistickým místě (Machu Picchu) a absolutně vedou Sony A7, maj je Japonci, Amíci, Evropani, všichni. Ve stejným poměru k nim jsou lowcost zrcadlovky Canon/Nikon a pak jsem viděl pár lidí v Fujinama. Kompakty minimálně a mobily nepočítám :)) Ustupujou monstra jako D5 a 1Dx, což byla výsada Japonců. Přišlo mi, že Sony ovládlo všechny národnosti a vrstvy. Dost mě to překvapilo.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    kazdopadne konec diskuze o panorama, o tom to tady neni
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    (ale je to uz roky, co sem to s nim zkousel)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    RATTKIN: spatne spojoval
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    DRAGON: v čem přesně? mě občas v ptgui štve blendování, ale autopano moc neznám, zkoušel jsem ho asi jen 2x
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    RATTKIN: ptgui ma horsi vysledky, srovnaval sem to s Autopano.
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    OMIKK: dobře taky lepí ptgui.
    na normální herní grafické kartě se lepí 100 fotek (24mpix) pod minutu
    GYGAL
    GYGAL --- ---
    DRAGON: Je to Autopano Giga. A musím souhlasit je to opravdu dobrý sw. Výhoda je že to spolkne a bez problémů i řádově víc fotek. Můj rekord je pano z cca 600 zdrojových fotek Á 18Mpx.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    OMIKK: to uz je let, bych to musel hledat, ale zkratka to dela naprosto perfektne, vcetne expozice (jedu manual komplet vsechny fotky) a ghostingu
    OMIKK
    OMIKK --- ---
    uka..
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    OMIKK: vyborny je na to Autopano, skladal sem z devadesati fotek a pecka, ani jedna chyba
    OMIKK
    OMIKK --- ---
    ok...zjistim moznosti..
    MURHAAYA
    MURHAAYA --- ---
    pomohlo by nafotit si to v normalnim modu a slozit v pocitaci
    OMIKK
    OMIKK --- ---
    takze se toho nezbavim hadam..
    no je to z ruky..pomuze stativ neajak vyrazne?..
    to sem nezkousel..
    OMIKK
    OMIKK --- ---
    lumix LX15, fotak to dela sam..
    slunce tam mermomoci bejt nemusi..objet ho ale nemuzu)
    MURHAAYA
    MURHAAYA --- ---
    DRAGON: jesli je to z fotaku tak jo, jesli je to skladany v kompu tak tam to muzes kontrolovat
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam