• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MELDACyberpunk 2077 - Nová, dlouho očekávaná hra od CD PROJEKT RED
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    LAUNCHER: Z meho prispevku mi bohuzel zmizely obrazky :-( Zkusim napravit.









    TRAGED
    TRAGED --- ---
    LAUNCHER: To je umyslne. Foneticke prodlouzeni, ale whatever.
    DOOMGUY
    DOOMGUY --- ---
    Dohrano. 96,4h. 50/50 very hard. vsechny zluty a modry questy splneny. Na mape krome masakrovani civilistu uz neni co delat. Bylo to super, chci datadisk :)

    Build 20 Reflex / 20 Body / 20 Cool, jedinny co bylo blby, ze byla postava od cca 35 lvlu nesmrtelna, immuni na vsechny status efekty, strelbu, knockback, takze se z toho vytratilo napeti a byl to jen grind. Asi by to sneslo jeste jednu obtiznost navic. Jsem zvyklej, ze kdyz je neco very hard, tak se tim mysli, ze ma clovek sanci, pokud stavi optimalne postavu, peclive cisti vse a vyuziva naprosto vsech moznosti, aby mel sanci. Nejak jim to vybalancovani ujelo a to 50% itemu/skillu ani nefunguje.
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    TRAGED: Loser s jednim o.

    Clen Maelstrom nic zvlastniho nepredvede a do oci bych mu nic o loserech nerikal :-)
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    PSYCHO: Tezko rict. Vychzi z CP2020 a tam LUCK nema zadne skilly, ATTR jen "Satnik" a "Osobni kouzlo" a EMP jsou vylozene social skills: Human Perception, Interview, Leadership , Seduction, Social, Persuation & Fast Talk a Perform, takze v CRPG jedine na rozhovory a lepsi ceny v obchodech.

    ..
    JANOS
    JANOS --- ---
    LAUNCHER: Jj, ja mam taky ten cyberdeck co boostuje ultimaty, +1 sireni, a proto jsem smutnej ze mam jenom jeden. Sice ten je asi nejlepsi, pac zabiji 2 lidi potichu, ale chtelo by to vice :)
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    LAUNCHER: Protoze Cyberpsyhosis v misich jsou vyvovolane prilis velkym mnozstvim cyberware, takze u nabusenejch NPC. Ne pres skill, cili umele, u obyc loosera z kapesnim nozikem.
    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    TRAGED: Ja verim na ten luck kvuli critum a tak...
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    MELDA: Tam chybi bud Empathy, Attractive nebo Luck
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    LAUNCHER: Jinak konkretne cyberpsychosis - Zni to uzasne, ale funguje to mnohem hur. Tem lidem trva silene dlouho nez se postrili/posekaji a chovaj se u toho dost nudne. Nic co znate z tech misi kolem cyberpsychosis.

    Jestli chcete zabavu v tomhle smeru, vrele doporucuji Detonate Grenade, je to rychly a ucinny :-)

    Ja jsem to ale mit musel, protoze jsem blazen do quick hacks :-) a ty ultimate na ktere mam nejvetsi bonus jsem chtel vsechny :-)
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    JANOS: Crafting, mam jen ten nejvyssi perk na crafting pouze legendary quick hacks, zadny jiny, to staci.

    Cyberpsychosis jsem vubec nemohl sehnat, pak jsem snad hodinu behal a nahanel Voodoo boys, nez to konecne z nekoho vypadlo. Pak ihned crafting na legendary cyberpsychosis. Nedava to uplne smysl, ale funguje to takhle, i jinym lidem nez mne.

    Ostatni jsem ruzne nasel pri chozeni hrou, ale az na dve (uz nevim ktere) jsem to musel craftnout na legendary quick hack.
    JANOS
    JANOS --- ---
    LAUNCHER: Kde jsi nasel ty legendarni suicide/cyberpsychosis ?

    Ja mam momentalne jen jediny ultimate -- System Reset a je to bozi... 45 sekund cooldown, ale kazde zabiti nepratele mi stahne cooldown o 40 sekund :)
    TOFI
    TOFI --- ---
    MELDA: :-)
    TERZ
    TERZ --- ---
    MELDA: Ber to jako easter egg na šestej archstone v Demon's Souls, kterej ve hře taky je a nejde aktivovat, prostě to řízli jako plno jinejch věcí :)
    MELDA
    MELDA --- ---
    LAUNCHER: Asi nedopadnu nijak valne, co tak zlehka koukam, tak to aktivni opravdu neni.. a s nejvetsi pravdepodobnosti je to pripraveno pro nejake DLC :-)

    Ale libila se mne ta teorie se ziskem Johnyho vlastnosti :-)
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    MELDA: Vsak tohle je pry jeden z aktualnich možných koncu a nic takoveho se tam nedeje...
    MELDA
    MELDA --- ---
    TOFI: Tak treba jedna z teorii je, ze kdyz se nechas ovladnout tim chipem Johnyho co mas v hlave, tak zde ziskas jeho schopnosti :-)
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    MELDA: Napis jak jsi dopadl, ale IMHO pro to DLC.
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    TENENTE: Nemam porovnání, na konzoli jsem to nikdy nevidel.

    Na PC se mi tohle nedelo, ale treba levitujich nebo 15cm pod asfaltem aut jsem potkal.

    Jednou jsem mel dva telefonaty najednou, nastasti auto save tesne pred tim - jak pises.

    Takze load, prvni postave jsem zavolal sam a vyreseno.

    Snad to casem vic poladi, ale i v tomhle stavu (na PC) mi to stacilo.
    MELDA
    MELDA --- ---
    TOFI: ??? Ted pisu, konkretne tobe, ze se nespokojim s vysvetlenim, ze to je pro DLC. To se tam mohlo implementovat az s tim DLC, jdu googlit.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam