• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MELDACyberpunk 2077 - Nová, dlouho očekávaná hra od CD PROJEKT RED
    HAVANA
    HAVANA --- ---
    BUCKOWSKI: Hraju to a v pohodě. Sem tam nejakej glitch / drobnej bug, ale jinak bez problemu.
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    TRAGED: To já nemyslím v kuse. Ale průměrně po takové době se to stane. Takže třeba 3x hraju hodinu až hodinu a půl a za tu dobu se to tak jednou a až dvakrát hryzne. Samozřejmě od posledního SAVE přijdu o progres, ale naštěstí to ukládá poměrně často.
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    BUCKOWSKI: Ja a nepada mi to. Ale teda 3 az 4h v kuse sem nehral ani nepamatuju :-)
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    Hele, kdo hrajete na PS5... jak často se Vám hra vypne? PS4 verze se mi vypínala a padala kazdou chvíli. Po next gen update to bylo OK. Ale poslední verze se mi zase pěkně "jebe" a padá mi to dost často. Od oka tak každé 3 až 4 hodiny herního času.
    MELDA
    MELDA --- ---
    TRAGED: Koukam, ze se do toho moderi zatim moc nepustili.
    Sem pri tom hledani narazil na RDR2 a jako, to je stejne mega udelana grafika a vsechno, pohyby atd. Skoda, ze to nema ps5 update.
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    MELDA: Ne. To neni real, to jsou nalestene psi kulky.
    MELDA
    MELDA --- ---
    Tady si s tim taky pekne hraje...

    https://m.youtube.com/watch?v=Mdyijd11c4k
    MELDA
    MELDA --- ---
    Jako vypada to pekne, ale dost me vadi ta deformace po stranach obrazu, ta je uz moc vyrazna. Ale CP2077 bych si ve VR dovedl predstavit.

    https://m.youtube.com/watch?v=2vLlWTZWYgc
    MELDA
    MELDA --- ---
    Tohle se me delo u RDR, kdy sem presne v tu nejnevhodnejsi dobu rychlotasil zbran s okamzitou strekbou taky chybnym zmacknutim R1 nebo L1
    😀
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    TRAGED: Já teda omylem mačkám R1 celkem pravidelně.
    Asi mám z GoW zafixované, že R1 je slabý úder a R2 silný, takže když chci někoho jen symbolicky plácnout a dát mu jen "jab", tak vyhodím granát.
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    MELDA: Jo, akorat se chovaji jak pitomci a klidne stoji na zelenou, protze pred nima stoji chodec a ten cumi do silnice...
    ... a po oskenovani jsem zjistil, ze to neni chodec, ale ridic, ovsem uz se mu nevyspawnowalo auto, takze tam stal a stal. Dokud jsem ho nedostal z cesty, tak se doprava nehnula. No, puvodne jsem mu chtel jen dat tecku, ale nejak se mi to pomichalo a uz tam lezel granat :-)
    MELDA
    MELDA --- ---
    Nenarazil jste nekdo na neco takoveho, jak delaji realistic mod pro gta, tak jestli uz jede neco pro cp2077?
    MELDA
    MELDA --- ---
    MELDA
    MELDA --- ---
    Jinak tady zase par cvaku, fakt je mesto fotogenicke a verim, ze moderi na PC s grafarnama 40xx z toho udelaji jeste vetsi mrdu.

    MELDA
    MELDA --- ---
    Musi se nechat, ze uz to mesto neni pusto prazdne, zvlaste kdyz je spicka.

    TENENTE
    TENENTE --- ---
    Fanoušci Cyberpunku 2077 možná odhalili velké tajemství týkající se chystaného rozšíření | GAMES.CZ
    https://games.tiscali.cz/novinky/fanousci-cyberpunku-2077-mozna-odhalili-velke-tajemstvi-tykajici-se-chystaneho-rozsireni-546838
    MELDA
    MELDA --- ---
    MELDA
    MELDA --- ---
    MELDA
    MELDA --- ---
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    Aspoň na PS5 to teď vnímám jako v pohodě hratelné. Rozhodně ne bezchybné.
    Možná právě proto, kolik bugů jsem tam už viděl, tak takový věci prostě už nevnímám jako chybu.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam