• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MELDACyberpunk 2077 - Nová, dlouho očekávaná hra od CD PROJEKT RED
    MELDA
    MELDA --- ---
    MELDA
    MELDA --- ---
    Jinak tady zase par cvaku, fakt je mesto fotogenicke a verim, ze moderi na PC s grafarnama 40xx z toho udelaji jeste vetsi mrdu.

    MELDA
    MELDA --- ---
    Musi se nechat, ze uz to mesto neni pusto prazdne, zvlaste kdyz je spicka.

    TENENTE
    TENENTE --- ---
    Fanoušci Cyberpunku 2077 možná odhalili velké tajemství týkající se chystaného rozšíření | GAMES.CZ
    https://games.tiscali.cz/novinky/fanousci-cyberpunku-2077-mozna-odhalili-velke-tajemstvi-tykajici-se-chystaneho-rozsireni-546838
    MELDA
    MELDA --- ---
    MELDA
    MELDA --- ---
    MELDA
    MELDA --- ---
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    Aspoň na PS5 to teď vnímám jako v pohodě hratelné. Rozhodně ne bezchybné.
    Možná právě proto, kolik bugů jsem tam už viděl, tak takový věci prostě už nevnímám jako chybu.
    SINHIRIELL
    SINHIRIELL --- ---
    Zajímavý, možná taky hraje roli konfigurace (u PC).

    Já jsem celkem v tester modu furt, bo je to moje práce, a i těch kosmetik tam bylo výrazně méně než jsem čekal podle toho pláče všude na internetech :) Ale je to dávno předávno co jsem tu hru naposledy zapnul. Asi si to znova zapnu abych viděl jestli těma patchema dosáhli na mém stroji regrese :D
    MELDA
    MELDA --- ---
    Jako na vpite auta do vozovky sem si uz zvyknul, ono to ma nadech takoveho toho pimp my car stylu :-)
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    BUCKOWSKI: Dilda, zapomněl jsi na to, že se všude, ale opravdu úplně všude, válela dilda :-)
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    Já jsem začal CP2077 hrát ještě před patchem pro PS5. To, že lítali lidi a auta byl ten nejmenší problém. Nešlo sbírat věci, hra se vypínala, postava se zasekávala v okolních objektech...
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    Někdo je holt pozornější a prostě si víc všímá co se kolem něho děje. A zaujme jeho pozornost cokoliv, co je prostě zvláštní a běžný člověk to ignoruje a soustředí se na to, takže si to uvědomuje mnohem víc.
    Já to umím vědomě odfiltrovat. Takhle jsem hrál i mnohem rozbitější hry (Mafia 3 po vydání)
    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    Já jsem to teda poprvý hrál s tím patchem z letošního jara (1.52) a už to mi přišlo v pohodě. Ale asi nemám tak vysoký nároky :-) Spíš jsem si prostě užíval ten příběh, hudbu atd.
    KAYLA
    KAYLA --- ---
    BUCKOWSKI: Já snad všechny open world hry hraju tak rok po vydání a speciálně u her od Bethesdy je i rovnou modduju community patchema, který opravují věci, který jsou pod rozlišovací schopnost Bethesdy. Takže předpokládám, že Starfield dám tak dva-tři roky po vydání :-)
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    KAYLA: jestli v poslední verzi je moc chyb, tak je asi fajn, že si to nehrála dřív.
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    VIRIK: mě to otrávilo natolik, že jsem to po všech těch patchích sice pustil, ale po hodině smazal, je to zabugované tak, že to nejsem schopný hrát. Jasně, pokud mi zaplatí za to, že jim ty bugy budu hledat, je to jiná. Easy money se vždycky hodí. Ale hledání chyb mám dost v práci, tam to aspoň dává smysl a chce to většinou nějaké to úsilí
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    KAYLA: je to tak. Taky jsem měl dojem, že je to v poho, ale pak jsem přepl prostě do tester modu a začal se víc dívat kolem sebe a je to tam i na konzolích, XSX i PS5. Jde opravdu hlavně o to, jak to člověk umí odfiltrovat. No a taky to, že je tam o něco míň NPC na ulicích a na PS5 mají víc omezené animace, jakože tolik nechodí okolo. Protože jakmile někdo začne, tak právě prochází stánkama, shazuje věci a tak.
    Taky je tu ten fakt, co pozoruju i na sobě, že lidi co to hrají od starších verzí to fakt už prostě odfiltrujou.
    KAYLA
    KAYLA --- ---
    AVATAR: Máme i PS5, přítelkyně to na tom dohrála a dělo se to tam taky. Možná je to fakt o tom, co kdo tý hře automaticky odpustíme a čeho si vůbec všimneme :-)
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    KAYLA: no, asi to bude na konzolich odladene lepe. Podobnych veci jsem po vydani videl tuny, ale ted si za tech 25h nevybavuju jedinou.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam