• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MELDACyberpunk 2077 - Nová, dlouho očekávaná hra od CD PROJEKT RED
    rozbalit záhlaví
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    DEEFHA: Stane! Teď jsem to do FYXu kuli tobě vybsal i v HTML entitách!
    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    TRAGED: Jo sorry, tohle samozřejmě vím, ale na mobilu to psát nehodlám :⁠-⁠)
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    DEEFHA: Tagama: <div class=spoiler > OBSAH SPOILERU </div>
    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    TRAGED: Možná. Ale víš co - na těch koncích zase tolik nezáleží :⁠-⁠) Jestli teda chcete, tak si to po sobě smažu. Jak se dělá spoiler na mobilu (fyx), to nevím.
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    DEEFHA: Dokážeš "všichni" definovat? A myslíš, že to mají dohrané i několikrát, aby znali všechny konce které jmenujete?
    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    TRAGED: Aha, sorry. Já měl za to, že to tady mají už všichni dávno dohraný :⁠-⁠O
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    DEEFHA: mě ten hidden ending bavil, hlavně teda to, že jsi sám (sama) v Mikoshi a je jen jeden pokus, žádný save
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    Kurva tagujte ty spoilery!
    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    PENTAFEKTEK: Hmmm... Tak teď jsem se v tom trochu ztratil a musel jsem si to najít. Je to tak, že na konci hidden endingu (když přežiješ) můžeš dostat buďto Temperance ending (ten s kytarou) nebo Sun (převzetí Afterlife). Tož tak.
    PENTAFEKTEK
    PENTAFEKTEK --- ---
    heelee ale já hidden ending nedal a kytaru s autobusem sem měl taky.. to je jako stejný?

    Panam je píča, při prvnim průchodu jsem jí měl celkem rád, ale při druhym už mě akorát celou dobu srala :D ale souhlas že ending odjet s nomádama je asi nejlepší možnej
    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    HOWKING: Ale gorilí pazoury mám rád, je s nima zábava :-)
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    A ta silná ostřelovačka i s gorilíma rukama je na hovno. Občas mě při výstřelu zabije. Vyhodil jsem ji a vzal nějakou slabší. Zbytečně jsem se o ni snažil.
    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    FIONOR: Hele, pro Panam cokoliv :-) Nicméně ten hidden ending je vlastně už jen Johnny, a to mi vůči V teda nepřišlo fér. Takže za mě je pořadí jasný - Aldecaldos nej, pak teprve s kytarou do busu.
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    FIONOR: Mě úplně dojalo, když mi Aldecados "dali bundu". Vyloženě jsem zaslzel :D Vůbec ta hra byla na okamžiky, co mě (vlastně jinak zcela chladného člověka bez emocí) dojímaly, dost bohatá. Asi jsem nic lepšího nehrál. Většina her byly "hry", tohle jsem fakt prožil.
    FIONOR
    FIONOR --- ---
    DEEFHA: Mě Aldecados přišli jako banda pozérů. Nad rámec questů jsem s nimi nechtěl nic mít, takže cestovat s nimi mi přijde zhruba stejně příjemný konec jako přidat se k Hanako.
    Tajný konec (s autobusem a kytarou) zůstává nejelpší.
    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    DEEFHA: Attacking Arasaka With Aldecaldos And Keeping V - Easily the most optimistic ending.

    A přesně tak to vidím. Prostě jsem z tohohle konce měl nejlepší pocit.
    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    The Best Endings in Cyberpunk 2077
    https://gamerant.com/cyberpunk-2077-best-endings/
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    FIONOR: Je tam naděje, že neumře. Padne tam zmínka o nějakém doktorovi v jiném městě.
    FIONOR
    FIONOR --- ---
    HOWKING: To není dobrý konec. V během pár měsíců umře tak jako tak, protože poškození mozku je moc velké.
    Nechat tělo Johnnymu je asi nejpozitivnější závěr z těch, co tam jsou, i když znamená, že je V mrtvá/ý.
    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    HOWKING: Nn, tohle je ten asi "nejlepší" konec, který je ve hře od začátku. Já ho trefil napoprvé a byl jsem rád, všechny ostatní pak byly už jen horší, tedy z mého pohledu :-) Ačkoli je tedy otázka, jestli možná není jakoby lepší takový ten "tajný" konec...
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    A taky mě překvapilo že že Adam Smasher šel sundat překvapivě snadno. Nejdřív jsem kolem něj tancoval s tou "ukecanou" pistolkou a nakonec jsem ho dodělal kulometem.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam