• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MELDACyberpunk 2077 - Nová, dlouho očekávaná hra od CD PROJEKT RED
    rozbalit záhlaví
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    MELDA: mimo jiné
    MELDA
    MELDA --- ---
    BUCKOWSKI: Jo to je to metro?
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    That escalated quickly....
    neověřoval jsem jiné zdroje, ale
    druhý největší update v historii hry - ke stažení 5.12.:

    THIS IS INSANE! - Cyberpunk 2077 Is Getting Another GIANT Update!
    https://www.youtube.com/watch?v=QB9PPEtp558&t=10s
    FORTRESS
    FORTRESS --- ---
    Já jsem to znovu rozehrál s RTX 4090 abych si to vychutnal jako fps whore s ninja/highmobility buildem je to pecka. Až mě mrzí, že když už je hra konečně hotová a daly by se vršit DLC (klidně i bez AAA herců) tak už žádný nebude kvůli (?) enginu hry a dělá se na prequelu, který bude zase tak za deset let.
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    Reddit - Dive into anything
    https://www.reddit.com/r/cyberpunkgame/s/otZC6HjfSN

    Update 2.1 preview jízdy metrem...

    tvl, já si snad počkám, až oficiálně ukončí vývoj a pak až začnu hrát další run, abych se nemusel ještě 3 x učit nové dočasné mechaniky...
    MELDA
    MELDA --- ---
    AVATAR: Jako je pravda, ze je u nej vykricnik :-)

    Ale ja mam treba i ten Slash hammer a taky zatim neni zalozen v sachtliku. No, prozkoumam to. Mozna k tomu jsou take nejake duvody. Prece jen jeste nejsem ani ve fazi odkud neni navratu, ale konzik jsem si uz dal :-)
    MELDA
    MELDA --- ---
    AVATAR: Aaaa, takze jeste bude mit skippy nejakou roli :-)
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    MELDA: skippy je quest item, tak proto.
    MELDA
    MELDA --- ---
    FRIZER: Jako ja tam nejaky mam v tom futralu na stene. Ale mam treba 4 katany, ktere jsou ikonic a dokonce maji proste v tom nahledu na zbran ten mini obrazek a popisek zlutej. A nic. A treba Skippy me ani nejde ulozit do skryse.
    FRIZER
    FRIZER --- ---
    MELDA: No, v puvodni verzi mam za to, ze se normalne ukazali na stene....v nove, jak pc a ps, jsem na to taky neprisel...
    MELDA
    MELDA --- ---
    Tak, pratele...ale mel bych tu par dotazu.
    Konkretne jeden a to ten.. ze bych chtel vedet jak poznam zbran kterou mou ulozit do te skryse a budu ji mit v tom futralu na nastence?

    par zbrani tam mam. Ve skrysi mam ulozeno asi 20 dalsich legendarnich zbrani... a hovno :-) A jsou to zbrane, ktery jsem od nekoho dostal a tak.
    MELDA
    MELDA --- ---
    BUCKOWSKI: Ja jsem sitar, silak a se zbranema to mam nahnany perkama zase :-)
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    MELDA: Tak já mám naboostovanýho blázna na LVL 50 a uloženou pozici před schůzkou s Hanako ve verzi 1.6. Jinými slovy si můžu snadno nastavit libovolné vlastnosti a perky a dojet si ten dogtown stokrát jinak.
    Ačkoli jsem preferoval hackování, tak mi teď prostě víc sedí Sandevistan a headshoty / katana. Nějak se nemůžu dokopat k tomu, abych jel na body a berserk. Láká mě to házení s těly nepřátel, ale takový herní styl mi není moc blízký.
    MELDA
    MELDA --- ---
    No, ja spis prave koikam, jak me to DLC PL zasahuje dal do pribehu i potom, co mam dojem, ze jsem ho dohral 😀
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    obecně vlastně nechápu, že tam Alt nijak nefiguruje... ale nevermind

    Teď jsem si dal další konec PL a teda naprostej masakr mise...
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    JVMLOK: tak konců DLC je tam víc, minimálně jeden ukončuje i celou hru, další umožní pokračovat dál.

    To, že si navzájem odporují není úplně blbě. Ani Alt neví všechno.
    Ale víc to nechci rozebírat, protože bez spoilerů i nejde.
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    Ja Liberty dokončil způsobem, kterej mi další možnosti pro ending nedává. I když varianta je zajímavá, O to víc, že v podstatě popírá dilema nabízené Alt v hlavní hře
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    HOWKING: za mě naprosto super DLC, trošku mi sice do hlavního příběhu nesedí to propojení Dogtownu a NC, ale samotný příběh Dogtownu a to prostředí se mi fakt líbí.
    PETRPEDROS
    PETRPEDROS --- ---
    Za mě DLC super
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    BUCKOWSKI: DLC si chystám asi na Vánoce :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam