• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MELDACyberpunk 2077 - Nová, dlouho očekávaná hra od CD PROJEKT RED
    MELDA
    MELDA --- ---
    BUCKOWSKI: Do postele sem ji dostal, ale sprcha me nenapadla 😀
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    MELDA: Musíš nejdřív do sprchy. Ona přijde za Tebou a pak je na gauči ve spodním prádle.
    FRIZER
    FRIZER --- ---
    MELDA: Zklamání, to si mohli pohrat vice teda...nejaka mise, masakr ve vagonu nebo tak, se primo nabizi. Takhle vidim z vagonu i vcelku h...
    MELDA
    MELDA --- ---
    FRIZER: Muzes si stoupnout ke dverim :-)
    FRIZER
    FRIZER --- ---
    Zkusil jsem to sice asi dve minuty, ale to metro je opravdu nastavene tak, ze se nemuzu hnout ze sedacky?! Wtf...
    MELDA
    MELDA --- ---
    MELDA
    MELDA --- ---
    Night city z 45 patra.

    MELDA
    MELDA --- ---
    MELDA
    MELDA --- ---
    MELDA
    MELDA --- ---
    MELDA
    MELDA --- ---
    Zase nejaky foto..

    MELDA
    MELDA --- ---
    A me sere, ze sem asi zjistil, ze sem patrne rozebral na dily nejakou legendary zbran, konkretne kladivo :-)
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    FIONOR: what...??? tvl... jdu hledat
    GASI: GUTS - zeleno růžová brokovnice Carnage
    FIONOR
    FIONOR --- ---
    BUCKOWSKI: už je to vyřešené, jen to není tak extrémně rozšířená informace (je v tom hromada QR kódů, jeden program v pythonu, který symbolicky tvoří nápovědu, lokace která funguje jen za určitých okolností a videohra ve videohře...)
    GASI
    GASI --- ---
    BUCKOWSKI: Bundu mám, ale brokovnici ještě ne. Jak se jmenuje? Třeba ji mám ve zbrojnici a ani o tom nevím :-D
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    já se hlavně divím, že nikde ani vidu ani slechu o tom magenta kódu na těch čzyřrukejch sochach... záhada, která zatím nemá řešení
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    a takovej ten peknej message: We know who you are, dont try to find out who are we :)
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    JAZZZ: Jojo :)
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    JAZZZ: je tam od update 1.6, stejně jako možnost najít Davidovu bundu nebo Rebečinu brokovnici.
    JAZZZ
    JAZZZ --- ---
    juu na kraji megabuilding H4 (pobliz je fast travel) jsem nasel BD se scenou z Edgerunners :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam