• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MELDACyberpunk 2077 - Nová, dlouho očekávaná hra od CD PROJEKT RED
    rozbalit záhlaví
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    MELDA: Ahá. Tak to už chápu. Já ještě Phantom nemám. (až pod stromeček :D) Já viděl nějaká videa z koncertu a myslel si, že jsem to nějak propásl.
    MELDA
    MELDA --- ---
    HOWKING: Dyt ta ma koncert v DogTownu, jestli se nepletu. Jak ma ty ihnivy krudla, kdyz jdes poprve za Hansenem.
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    MELDA: Nějak jsem se nikdy nedostal na koncert Lizzy Wizzy. Něco jsem zvoral?
    MELDA
    MELDA --- ---
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    Něco se asi změnilo v bojových nastaveních. Jak to byla procházka růžovým sadem i v nastavení na obtížné, tak teď dostávám občas docela na frak. Asi je to těžší.
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    Teď jsem četl na redditu, že je v nové verzi bug, že po sprše to přestane ukazovat spodní prádlo i na PS a pak tam teda můžeš pobíhat kolem Panam a mít vytažený pelé.
    Ale rozhodně větší smysl mi to dává u rande s Judy...

    Nezkoušel jsem.
    MELDA
    MELDA --- ---
    JVMLOK: Tak pak nevim, kde ho mam.
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    Kdo má DLC, tak všechny už jednou viděné a třeba nesebrané zbraně jde koupit v Dogtownu. Možná i rozebrané.
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    MELDA: Mě ta "erotika" zklamala. Pořád je lepší návštěva "odbornic" ;)
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    HOWKING: Chápu že je pro tebe důležité mi to zopakovat, už na mne nemusíš reagovat. Zajímá mě jen nejlepší možná odpověď.
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    JVMLOK: Možná hodí. Nevybavuju si. Nesbíral jsem, bylo mi to jedno. Zajímala mě vždy nejlepší zbraň.
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    HOWKING: No ale hodí ti to varování ne? Já to teď nebudu instalovat zpátky, ale legendary byly proti náhodnému kliknutí nějak chráněné, vím že se mi to často stalo
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    JVMLOK: Ale jde. Já je rozebral skoro všechny. Vůbec jsem nesbíral a tak jsem nerozlišoval co je ikonické. Nechával jsem si vždy jen to nejlepší a když jsem našel něco lepšího, tak to ikonické rozebral.
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    MELDA: to nejde
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    HOWKING: základ pro fotky ;)
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    MELDA: stejný jsou vidět pro jenom z konců...

    Ale spodek hra prostě neukáže, jen v menu, ale photo mode to spodek na PS zakryje, i když je V dole bez
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    Já jsem fakt ještě nejel! :D
    Cyberpunk 2077 horská dráha
    https://www.youtube.com/watch?v=S3cR1UASQ7M
    MELDA
    MELDA --- ---
    MELDA
    MELDA --- ---
    BUCKOWSKI: Nahodou ma pekny kozicky :-)

    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    MELDA: no jo no - PS verze - na PC prý jede full frontal nudity... :)
    MELDA
    MELDA --- ---
    BUCKOWSKI: A jsou to kurvy, ja behal schvalne po byte s perem venku a oni me v jistych scenach daj hnusny trenagle. 😀
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam