• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MELDACyberpunk 2077 - Nová, dlouho očekávaná hra od CD PROJEKT RED
    FORTRESS
    FORTRESS --- ---
    Já dohrál i druhej konec datadisku, ty konce jsou tak krásně zkurvený že je to jak ze života. Na Ultra to vypadá i po dvou letech místama fakt krásně.

    JAMILLOS
    JAMILLOS --- ---
    Ježiš lidi, mě vůbec nenapadlo, že je tady samostatný CP77 auditko.
    Řeknu vám jedno: mám za sebou teprve jeden regulérní konec (dneska asi bude druhej) a jeden konec PL, ale každopádně můžu rovnou říct, že tohle je asi nejlepší open world fps, co jsem kdy hrál. Mám hodně rád mj. Dying Light 1 a Far Cry 5 a je fakt, že vůči těm hrám není fér to s nima porovnávat, nicméně tahle hra je fakt tak boží, že se na ni nic nehrabe. A ne, Starfield ani Witcher jsem nehrál a je mi to jedno.
    Fotek moc nemám a s foto módem ještě nejsem moc obeznámen, tak sem asi nic nenahodím, ale není třeba.
    Night City rules!
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    HAVANA: Night City není turecká klinika. Žádné změny pohlaví...!
    HAVANA
    HAVANA --- ---
    Ad romance..

    Můžu se nechat u ripera presit a obtahnout jak Judy tak panam?
    BEARDY
    BEARDY --- ---
    Tak jsem odolal, zakoupil Phantom Liberty a rozehrál znovu. Cílem není nic jiného než Panam. :)

    Stalo se vám, že by hra nerespektovala definované nastavení a jela špatně?

    Příklad: Mám nastaveno střední, ale hra si myslí, že ultra?
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    A chybí tam Meredith Stout.
    MELDA
    MELDA --- ---
    BUCKOWSKI: Uplne nevim..ehm 😀
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    MELDA: Kdo je to dole vedle Judy?
    Alex vypadala líp jako barmanka s maskou.
    Ještě to poměrně v sluší Misty v roce 2079 (jeden z konců PL, víc neprozradím)
    Ještě dobře vypadala Sandra Dorset.
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    MELDA: Ahá. Tak to už chápu. Já ještě Phantom nemám. (až pod stromeček :D) Já viděl nějaká videa z koncertu a myslel si, že jsem to nějak propásl.
    MELDA
    MELDA --- ---
    HOWKING: Dyt ta ma koncert v DogTownu, jestli se nepletu. Jak ma ty ihnivy krudla, kdyz jdes poprve za Hansenem.
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    MELDA: Nějak jsem se nikdy nedostal na koncert Lizzy Wizzy. Něco jsem zvoral?
    MELDA
    MELDA --- ---
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    Něco se asi změnilo v bojových nastaveních. Jak to byla procházka růžovým sadem i v nastavení na obtížné, tak teď dostávám občas docela na frak. Asi je to těžší.
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    Teď jsem četl na redditu, že je v nové verzi bug, že po sprše to přestane ukazovat spodní prádlo i na PS a pak tam teda můžeš pobíhat kolem Panam a mít vytažený pelé.
    Ale rozhodně větší smysl mi to dává u rande s Judy...

    Nezkoušel jsem.
    MELDA
    MELDA --- ---
    JVMLOK: Tak pak nevim, kde ho mam.
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    Kdo má DLC, tak všechny už jednou viděné a třeba nesebrané zbraně jde koupit v Dogtownu. Možná i rozebrané.
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    MELDA: Mě ta "erotika" zklamala. Pořád je lepší návštěva "odbornic" ;)
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    HOWKING: Chápu že je pro tebe důležité mi to zopakovat, už na mne nemusíš reagovat. Zajímá mě jen nejlepší možná odpověď.
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    JVMLOK: Možná hodí. Nevybavuju si. Nesbíral jsem, bylo mi to jedno. Zajímala mě vždy nejlepší zbraň.
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    HOWKING: No ale hodí ti to varování ne? Já to teď nebudu instalovat zpátky, ale legendary byly proti náhodnému kliknutí nějak chráněné, vím že se mi to často stalo
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam