• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MELDACyberpunk 2077 - Nová, dlouho očekávaná hra od CD PROJEKT RED
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    HOWKING: Doporučuju i jiný konce. One is not enough... Oboje má něco do sebe. To klíčové rozhodnutí, které si udělal mi také sedí víc. Ale v té druhé variantě je lepší odměna.... lákavé... aspoň za vyzkoušení a zahrání to fakt stojí... Navíc finální mise druhého konce je naprosto jedinečná svým stylem - nechci prozradit zbytečně moc, ale doporučuju.
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    JAMILLOS: Tyjo. Do střepů jsem se nepodíval! Dík.
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    Tak jsem dohrál Liberty. Když jsem přišel domů, za dveřmi byla zastrčená pohlednice. Tak jsem ji vzal a vešel. V inventáři ale není. Nikde v bytě není. Kde je, od koho byla a co na ní bylo?
    BOBESH
    BOBESH --- ---
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    MELDA: myslím že cca 600, ale nehrálo to roli
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    Jako ten zvuk některých postav v Liberty je naprosto tristní! To jako neměli na slušný mikrofon?
    MELDA
    MELDA --- ---
    P_T: No jo no..nestalo se, ale myslim si, ze duvodem byla prave hodne vyhodna cena. 😀
    P_T
    P_T --- ---
    MELDA: heh... MELDA:
    GASI
    GASI --- ---
    MELDA: preorder jsem měl za 30Eur. Jestli si dobře pamatuju, tak to byla normální cena při uvedení.
    MELDA
    MELDA --- ---
    BUCKOWSKI: A bylo to tak nebo to bylo drazsi? Ja myslim, ze preorder byl nejakej levnejsi. Jako vim, ze sem to tam kliknul a absolutne jsem nad tim nepremyslel :-)
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    Já taky koupil pre order a vůbec nelituju.
    MELDA
    MELDA --- ---
    HOWKING: To je kolik? Já to měl za 600,-. Kupoval jsem to hned, jak to šlo koupit v predprodeji. cca 3/4 roku dopredu.
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    Cyberpunk Libery za 25 eur - já věděl, že se na vánoce slevy dočkám. Kdo čekal jako já, kupujte :D
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    Zahral bych si to ve vr :)

    The Correct Way To Play Cyberpunk 2077
    https://youtu.be/NJa2YBxqu5g?si=a25cldCqmsGKfZ6f
    BOBESH
    BOBESH --- ---
    GANDHI
    GANDHI --- ---
    me osobne na tom bavi ten historickej sightseeing - jestli umi Ubi neco fakt dobre, tak je to prostredi, takze jakkoli muze mit Syndicate nebo Unity blbej pribeh, ta revolucni Pariz nebo starej londyn proste vypadaj super. Kdyz k tomu clovek prida jeste moznost vlezt opravdu kamkoli, tak fakt nevidim duvod, proc to za par supu v nejaky sleve nekoupit:)
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    REDSNAKE: To určitě :) já rád jak Řecko, tak Vikingy... :)
    LOGO
    LOGO --- ---
    KID_MCHUTT:
    REDSNAKE: hele, mně se na Asassinovi ultimátně líbí ta možnost vlízt v podstatě všude. Já mám rád open world, hry kde máš nějaký "koridory" mě nebaví (tolik). A když máš ten pohyb v podstatě neomezenej jak v Asassinech?
    A abych nebyl úplně OT, tak zmíním, že kdyby tato featura byla v CP, tak je to už úplně nejvíc :b
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    KID_MCHUTT: za mě to fungovalo nejlépe v Origins, ty herní mechaniky. V jinejch dílech mi přijde ta hra schizofrenní. Ale určitě je to hodně o tom, komu sedne jaké prostředí.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam