• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ABSURDSCUM- Supermax open world survival
    ABSURD
    ABSURD --- ---
    Už mám funkční mikrofon, takže když si bude chtít někdo zahrát, stačí napsat...
    ABSURD
    ABSURD --- ---
    Kochání:-)

    MATT
    MATT --- ---
    ABSURD: fajn, kouknu na to video at nespekuluju ;)
    ABSURD
    ABSURD --- ---
    ABSURD
    ABSURD --- ---
    Mapa bude zhruba 3x větší a ingame mapa brzy zmizí. Bude vojenský kompas a vyrobitelný kompas+ možnost najít části mapy...
    ABSURD
    ABSURD --- ---
    MATT: Však to všechno bude. Jak říká týpek ve videu, spousta věcí je hotová, ale můžou to přidat až k tomu budou dodělaný animace, nebo postupy. Je to pre-alfa a je zatím vytvořeno jen 30% hry...
    MATT
    MATT --- ---
    ja cekal, ze to bude vic survival a vic se budou uplatnovat ty "novy" mechaniky, z videii si vybavuju treba moknuti obleceni. chybi mi moznost vyvarit si cistej obvaz ze spinavyho. pri desti mi nsel zapalit ohen ani v baraku. tak doufam, ze zamakaj a nenechaj se ukolibat milionem prodanejch kopii. zatim jsem zkousel jen single player.
    CICIN
    CICIN --- ---
    ABSURD: Jojo taky se občas ve sprše zasním:D
    ABSURD
    ABSURD --- ---
    Tak malej výcuc. Budou ženský postavy, možnosti upgradu postavy za famepointy, vozidla všech druhů, npc postavy jako obchodníci, doktoři atd., možnosti hackování a ovládání robotů, dronů, zvířat, zombů a jiných hráčů, rozšíření mapy a měst, spousta zbraní, možností kraftění zbraní, základny, opevnění a pasti atd... A samozřejmě příběh a mise
    ABSURD
    ABSURD --- ---
    Tady je povídání s jedním z developerů, vysvětluje tam vše okolo hry a budoucnosti hry, ale je to dost dlouhý...
    SCUM - Exclusive Interview With Game Developer Leva Opaki ( The Future of SCUM )
    http://www.youtube.com/watch?v=EV78Vc4Wgkk
    ABSURD
    ABSURD --- ---
    A při odlogování je tam odpočet za jak dlouho zmizíš, nebo můžeš odkliknout že chceš zmizet hned. To ale stojí famepointy, myslim...
    ABSURD
    ABSURD --- ---
    EATHAT: Je to tak, zmizíš a jsi save. Zůstanou na serveru jen tvoje vykraftěný věci, jako truhla a přístřešek.
    FELCARKILLER
    FELCARKILLER --- ---
    EATHAT: Ty a veci co mas u sebe jsou snad safe. Bedna a veci v ni ne.
    CICIN
    CICIN --- ---
    EATHAT: těžko říct jak to bude dál, ale teď po odlogu ze světa podle mě zmiznes, zatím jsem ale netestoval jestli hned, ale už jsem párkrát odlogl v bunkru abych logl a kolem otevřené dveře a borec ho lotoval zrovna:)
    EATHAT
    EATHAT --- ---
    aha...dobry no ja proste zadny servery tam nevidel..ani po refresh zkusim znova...hele a otazka jeste jedna...je to jak v rustu ze ta tvoje postava tam je furt nebo kdyz se odpojim tak jsem jakoze safe...? a my veci sou safe? asi uplne ne podle toho co popisujete...ale mozna je to tim early accesem ne?
    FELCARKILLER
    FELCARKILLER --- ---
    ABSURD: tak kuze jako takova zas takovej problem nebyl :-) ve dvou nebyl problem uplne upichat nejakyho vosla/prase/srnce
    ABSURD
    ABSURD --- ---
    FELCARKILLER: jj upletenej z medvěda, ale na kalhoty potřebuješ picnout druhý zvíře kvůli další kůži...
    FELCARKILLER
    FELCARKILLER --- ---
    ABSURD: v medvedovi? to je ten oblecek s medvedi hlavou?
    medveda jsme potkali jednou, ale nepodarilo se nam ho zabit, prolagovaval kolem nas tak zbesile, ze se nedal trefit :D
    ABSURD
    ABSURD --- ---
    Tak já běham jen v medvědovi a se sekerou, takže nejsem hned podezřelej:-D
    FELCARKILLER
    FELCARKILLER --- ---
    ABSURD: tak to je v pohode, tady nic takovyho nebylo, vzdycky akorat kill odnekud, vcera jsem byl v lese a mlatil stromy, sehnul jsem se k hoube ze se nazeru a prask nakej kkt me vodprasknul

    pritom ja byl docela cerstvej, takze jsem mel akorat vyrobenej nuz, sekyru a par hadru
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam