• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KEVIN00Vivaldi
    MVEK
    MVEK --- ---
    KEL: Hm, pro mě to použitelné není, pokud si nerozmyslím, že mi 5,41 dolaru měsíčně za to stojí. Zatím nestojí, dal bych tak dolar...

    Bez placení totiž nemůžu feedly použít jako čtečku RSS vytvořených přes google.com/alerts (protože feedly samo o sobě nabízí jako featuru platícím hlídání klíčových slov v Google vyhledávači a tenhle způsob by tedy byl takové ochcání).
    KEL
    KEL --- ---
    MVEK: mobillní aplikace zatím není. Na RSS používám https://feedly.com
    MVEK
    MVEK --- ---
    SUK: To i Opera, ale vedle toho má už dnes opět nějakou hodně základní čtečku, která adresu k RSS zdroji umí zpracovat korektně.


    Takže ve Vivaldi zatím jediná možnost, jak s RSS pracovat, je najít nějakou webovou službu?
    Hm, ok, tak nakonec možná to RSS je pro mě největší killer, i tu synchronizaci bych asi zatím přežil a používal paralelně na chvíli Operu.
    SUK
    SUK --- ---
    MVEK: Zobrazi jenom XMLko.
    MVEK
    MVEK --- ---
    Funkční synchro a to i na mobilní aplikaci pro Android jsou dvě feature, které mi ještě chybí, abych o Vivaldi jako alternativě začal opět uvažovat a třeba začal současnou Operu opouštět, i když jsem si na ni už zvykl.

    Ještě vlastně dotaz, jak je to s RSS ve Vivaldi?
    KEVIN00
    KEVIN00 --- ---
    U mě odškrtnutí možnosti problém neřeší :/
    KEL
    KEL --- ---
    Tak stále problémy se synchronizací. Dočetl jsem se ale, že to řeší odšrtnutí políčka "Typed history and remote sessions" a pomohl to.
    KEL
    KEL --- ---
    Synchronizace funguje a občas nefunguje no.
    KEVIN00
    KEVIN00 --- ---
    FRK_R23: Trochu jsem se toho právě bál. Zpět k Opeře se mi už moc nechce a potřebuji záložky pro tři zařízení :/
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    V praci pouzivam chrome prave kvuli fungujici synchro. Jakmile to Vivaldi vyresi, prejdu plne je na nej:)
    KEVIN00
    KEVIN00 --- ---
    Teď jsem si všiml, že mám jiné záložky v PC a jiné v NTB. Funguje Vám synchronizace dobře?
    SUK
    SUK --- ---
    Hele a kdyz jsme u toho, stava se nekomu (linux, i3wm), ze po zavreni tabu prestane vsechno reagovat do kliknuti kamkoliv? Obcas zavru tab a v tu chvili at najedu mysi kamkoliv, tak se tomu nenastavi fokus, nereaguje to na kolecko mysi a nic - fokus zustava na Vivaldim. Po kliknuti (kamkoliv) se vse vraci do starych koleji.
    SUK
    SUK --- ---
    KEVIN00: Parkrat se mi to stalo :) Neumim nicmene chybu reprodukovat a docela dlouho uz se to nestalo.
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    KEVIN00: To se mi nestava. Spis bych uvital moznost otevirt znova zavreny okno s vice taby
    KEVIN00
    KEVIN00 --- ---
    Také se Vám při zavření okna soukromého prohlížení zavře i oko klasické?
    KEVIN00
    KEVIN00 --- ---
    KEL: Koukal jsem na nějaký návod, kde se upravuje databáze v které jsou náhledy uloženy. Ale také jsem to moc nepochopil. Tak jsem je dělal v Paint.NETu. Mám jich víc, ale to už jsou spíše specifické zaměřením.
    KEL
    KEL --- ---
    Má stále takové porodní bolesti.

    KEVIN00: jo to je fajn. taky mám pár svýjch, škoda že se nesynchronizují a je třeba je na každém stroji nastavovat zvlášť. Možná to jde nějak vyřešit, ale moc tomu nerozumím. Pár diskuzí jsem přečetl a moudrý z toho nebyl.
    KEVIN00
    KEVIN00 --- ---
    KEL: Dneska ano. Blbla mi cca do týdne zpět.
    KEL
    KEL --- ---
    Funguje vám synchronizace? Dneska?
    KEVIN00
    KEVIN00 --- ---
    Dělal jsem si nějaké náhledy do Speed Dialu. Možná by někdo využil také :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam