• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KEVIN00Vivaldi
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    Hm, sakra. Dík všem, asi zkusím přeinstalovat. Nic lepšího mě nenapadá.
    ADITU
    ADITU --- ---
    SALVATOR: na linuxové verzi nic takového nepozoruji.
    IRON_STORM
    IRON_STORM --- ---
    SALVATOR: taky jsem si ničeho nevšiml. takový věci se děly třeba dva roky zpátky, ale od tý doby mám pocit, že vivaldi je teď dost stabilní a funkční
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    SALVATOR: Niceho takovyho jsem si nevsim. Komp se mi zacuka jen kdyz mam otevreny svoje Vivaldi s neumerne velkym mnozstim otevrenejch tabu a zaroven chrome, kterej je na tom podobne :)

    Ale ja mam dost zastaralej stroj, takze mi to neprijde tak divny.
    KEVIN00
    KEVIN00 --- ---
    SALVATOR: Jsem cca týden po čisté instalaci (Vivaldi v2.7.1628.28) a prohlížeč funguje bez problémů.
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    Ahoj všem. Začal sem poslední dny pozorovat divný chování Vivaldi. Pomalu načítá, když otevřu najednou víc novejch záložek, občas k tomu na chvilku zamrzne záložka právě aktivní, ale vypadá to, jako by na to pomáhalo otevřít správce úloh, což mi přijde sakra divný. Neděje se to i někomu jinýmu?
    KEVIN00
    KEVIN00 --- ---
    Take it or leave it: Notifications in Vivaldi
    Love them or hate them, regular notifications need to be managed. And what better (or easier) way than to do that in your browser? Let’s take a look.

    ADITU
    ADITU --- ---
    Ha, přišel další update (2.5.1525.46 (Stable channel) (64bitové), Linux) a WhatsApp je zpátky - bez jakékoli akce na mojí straně (nedostala jsem se k tomu) :) plus pár dní mi tam ten update visel, tak to pro ostatní možná nebude až taková novinka...
    LUDO
    LUDO --- ---
    novy Vivaldi a WhatsApp - staci zmenit UserAgent

    napr. https://chrome.google.com/webstore/detail/custom-useragent-string/lejiafennghcpgmbpiodgofeklkpahoe

    Pre web.whatsapp.com vyplnit napr. "Mozilla/5.0 (Windows NT 6.1; Win64; x64) AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko) Chrome/60.0.3112.90 Safari/537.36"
    KEVIN00
    KEVIN00 --- ---
    KEL: Já nepoužívám WhatsApp vůbec :D
    ADITU
    ADITU --- ---
    KEL: úplně se mi to nedaří zprovoznit, podívám se na to později. díky za tip.
    KEL
    KEL --- ---
    ADITU
    ADITU --- ---
    KEVIN00: jako není problém si otevřít okno jiného prohlížeče, ale přijde mi to škoda. na fórum se podívám, jak se to bude vyvíjet :)
    KEVIN00
    KEVIN00 --- ---
    ADITU: Pokud se nepletu, tak se to na fóru řeší jako dlouhodobý problém :/
    ADITU
    ADITU --- ---
    Po posledním updatu Whatsapp web hlásí, že si mám trhnout a přejít na jiný prohlížeč :(
    SUK
    SUK --- ---
    Tak, nalezen dalsi bug - napisu neco do adresniho radku a v rychlem sledu mackam enter a ctrl + tab - a stranka se nacita v tom tabu, do ktereho prepnu, nikoliv v nove vytvorenem.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    KEVIN00: Jo ja te chapu a souhlasim, ale za honbou za rychlosti to skripe jinde no. A uz relativne dlouho je normalni/bezne mit 8 a vice giga.
    KEVIN00
    KEVIN00 --- ---
    KOC256: To mám také. Ale to neznamená, že "mám dost RAMky" je řešení. V "oběhu" je plno starších stojů, které mají 4 GB RAM i méně. Ano lze dokoupit; lze koupit nový ntb; lze vysvětlovat, že to je normální, že ntb nic není, apod. Ovšem to stále neřeší, že díky takovému chování uživatelů je optimalizace na nulové úrovni (na tlf je to vidět nejvíce) a plno uživatelů to řeší nákupem, NAPROSTO ZBYTEČNÝM, nového ntb. Takže "mám dost RAMky" je odpověď, ale není to řešení a ani správný úhel pohledu. Aspoň pro mě.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    Js mam dost RAMky zase :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam