• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KEVIN00Vivaldi
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    KEL: WHAT? Vivaldi přidalo Ad Blocker i do desktop verze? WTF? Jen teda mohli rovnou přidat i možnost blokovat reklamu jen na agresivních webech (resp. white-listnout weby se slušnou úrovní reklamy).

    KEL
    KEL --- ---
    Vivaldi 3.0 a The first version of Vivaldi for Android


    One day. Two big Vivaldi browser releases | Vivaldi Browser
    https://vivaldi.com/cs/blog/1-day-2-big-vivaldi-browser-releases/
    KEVIN00
    KEVIN00 --- ---
    SIRIEN: Chromium update and further fixes – Vivaldi Android Browser snapshot 1885.6

    Changelog:
    • [Settings] Search engine list changes VB-65782
    • Updated translations
    • Upgraded Chromium to 81.0.4044.114
    KOC256
    KOC256 --- ---
    KEVIN00:
    bych nečekal že u nás bude taková základna, že to budou řešit... Ale třeba to jen připojili k danému BUGu...
    KEVIN00
    KEVIN00 --- ---
    Pip u atreamu řešen v poslední aktualizaci :)

    KEVIN00
    KEVIN00 --- ---
    KEVIN00: Tak v rámci tohoto zobrazení objevena další chybka. Při ukládání souboru (fotografie, *.exe soubor) zmizí v dialogovém okně "Kam chcete uložit" kurzorová šipka.
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    tuší někdo jestli se něco šušká kolem vývoje Androidu? Některý věci mě v tý Betě už trochu unavujou...
    KEVIN00
    KEVIN00 --- ---
    SALVATOR: Nastavení -> Webové stránky -> Výchozí měřítko a nezaškrtávat možnost Volné měřítko pro každý list. Poté by si měl Vivaldi pamatovat zoom pro každý web. Ne vždy to funguje 100%.
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    Ahoj, nevíte někdo, jestli jde ve Vivaldi nastavit implicitně zoom pro konkrétní doménu? Např 90 % pro nyx.cz, 110 % pro jánevimco.com a zbytek 100 %?
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    KEVIN00: aha, zrovna sem se to chystal jít zkusit. Kdyby ne tak dej vědět.
    KEVIN00
    KEVIN00 --- ---
    KEVIN00: Včerejší aktualizací na v1873.3 se zdá, že je problém vyřešen.
    KEVIN00
    KEVIN00 --- ---
    SIRIEN: Notebook HP na dockstation, primární monitor AOC (připojení HDMI, 1920x1080), sekundární displej notebooku. Na displeji notebooku je umístěno 1. okno prohlížeče a v něm ve fullscreenu stream ČT24, na AOC 2. okno prohlížeče s ostatními taby bez dalšího videa. Doba zamrznutí cca 15 min. Jediné co pomůže je prohlížeč vypnout a znovu spustit. Čekal jsem cca 20 min a nedošlo k zlepšení celé situace.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    SIRIEN:
    Ja teda jedu na novem edge. Update jsem nezaznamenal (mozna si jen nevsiml) a taky od patku mi obcas freezuje. Ale Vivaldi neni na chromiu ne?
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    OLDASADLO: nevim jak moc to je Vivaldi - včera mi přilít nějakej minor update chromia...
    OLDASADLO
    OLDASADLO --- ---
    KEVIN00: zhruba od včerejška se mi děje to samé, náhodnej tab z cca padesáti najednou potřebuje 6gb ram, je to tak hrozné že se poprvé v životě na vivaldi trochu zlobím.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    SUK:
    KEVIN00:
    Třeba oba píšete to samé, jen to Kevinovi nakonec zhučí... Nemá to nějaký log? event v Windows?
    SUK
    SUK --- ---
    KEVIN00: Nestava se mi, delam to tak docela casto. Spis se mi stava, ze mi video zere hrozne moc pameti, vyrazne vic, nez druhy okno s triceti tabama.
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    KEVIN00: můžu. Ale není video jako video - máš na mysli video obecně nebo video z nějaké konkrétní stránky? Plus jaká cca délka? Po jaké době mám čekat že to zamrzne / kdy to mám odmávnout jako ok? Zobrazené, předpokládám (tj žádné okno ani částečné přes)? Se zvukem, nejspíš (ne muted)? Video na primary monitoru nebo na secondary?
    KEVIN00
    KEVIN00 --- ---
    Mohl by někdo ověřit zamrzání prohlížeče v situaci, kdy jsou spuštěny dvě okna prohlížeče, každé z nich umístěné na jiném monitoru. V jednom je běžně prohlížen internet, v druhém je ve fullscreenu přehráváno video. Po nějaké době dojde k jeho "zamrznutí".
    KEVIN00
    KEVIN00 --- ---
    Při čisté instalaci prohlížeče jsem ještě narazil na chybu synchronizace hesel. Záložky, nastavení, rozšíření se obnovily v pořádku, pouze hesla ne. Je tedy nutno provést import hesel ze souboru, pokud používáte více instalací na různých strojích.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam