• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KEVIN00Vivaldi
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    Velmi nedoporučuji poslední update. Můj vyladěný dark skin se vrátil do dýfoltu. PROČ?
    DATEL
    DATEL --- ---
    Ono někdy se to hodí v tom Vivaldi přímo. Já mám třeba HDR na hlavním monitoru a občas se stane, že přes Widlí ctrl+shift+s to podělá barvy, kdežto přímo screen pomocí Vivaldi ne.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    No dlouho to má i EDGE. Taky se mi to líbí, ale nikdy jsem to nepoužil. Jsem zvyklý na výstřižky :)
    KEVIN00
    KEVIN00 --- ---
    FRK_R23: Ještě bych min. přivítal možnost uložení do vlastní cesty + základní editaci
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    To je fajn :] widlí cmd+shift+s je taky v pohodě, ale tohle mě baví víc
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    LUDO
    LUDO --- ---
    super ze to ma Caldav, len keby fungoval :D
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    LUDO: velmi povědomý příběh. Vivaldi je značně lepší, ale i tak se mi stýská po Panorama. 2 level tab groups ho sice hodně nahradily... Ale ne úplně.
    LUDO
    LUDO --- ---
    VEEHELL: no a mone srdce po Opere 15 plakalo, vtedy som to riesil FF s asi 30 doplnkami, a tie mi potom odrezali tiez :D
    VEEHELL
    VEEHELL --- ---
    LUDO: i to je mozny, jen jsem si od zacatku nejak myslel, ze prave to neni jejich cesta udelat kopii Opery. Ve ktere jsem ze tech internich vychytavek nevyuzil nikdy nic. Nebylo proc.
    SIRIEN:KEVIN00: super, tak aspon ze tak.
    SUK
    SUK --- ---
    SIRIEN: Ptalo se to i po aktualizaci. Zmenit se to da, je to proste jen takovy predpripraveny config-preset.

    Ted uz mi vlastne chybi jen, aby opravili vsechny bugy (a ze jich tam je!) a hodila by se moznost nastavovat proxy server...
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    KEVIN00: psal jsem instalaci, ale myslel sem update. Ale jinak ano, přesně tak :)
    KEVIN00
    KEVIN00 --- ---
    SIRIEN: I kdyby se jednalo o aktualizaci stávající instalace, tak stačí do vyhledávání v nastavení zadat Email ... voilá :)
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    VEEHELL: je, hned při instalaci se Tě to zeptá jakej rozsah funkcí si přeješ, od basic (browser+adblock) přes medium (+nevim co něco) po full (+mail, RSS, calendar) Určitě se to dá změnit i pozdějc, google it.
    KEVIN00
    KEVIN00 --- ---
    VEEHELL: "Ty kraviny" si nemusíš v nastavení aktivovat ;)
    LUDO
    LUDO --- ---
    VEEHELL: mail bol avizovany uz pri prvom vydani Vivaldi, aby to bola nahrada starej Opery
    VEEHELL
    VEEHELL --- ---
    ... obecne nejsem nadsen ze zrovna Vivaldi cpe do prohlizece mail-klienta a kalendar ... kdysi jsem odesel od Opery k Vivaldi, prave kvuli tomu, ze jejich cilem byl jen browser, dobrej browser. Tyhle nove ficury mi prijdou jako plejtvani vyvojarskym casem. (ale chapu, nekdo to chce .... ,)

    neni nejaka verze bez tech novej kravin ? :D
    SUK
    SUK --- ---
    Dnes dalsi nova verze :)

    Jsem relativne nadsen z nekterych featur (Calendar), ale uz jsem nahlasil 3 bugy a zrovna prave Calendar mi rozbil server. Snad na tom trosku maknou a nebudou jen zbesile pridavat dalsi featury bez oprav tech puvodnich ...
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    KEL: jakože je to hodně beta no - třeba i práci s více účtama bych si představoval hodně jinak.
    KEL
    KEL --- ---
    Aha tak ono je to schovaný v těch web panelech, tak dobrý. Ale moc mne to neba. Graficky hlavně.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam