• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KEVIN00Vivaldi
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    SIRIEN: Tady?

    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    Může mi někdo poradit, jak si na pozadí home page (speed dial) můžu zase vrátit zpátky svůj obrázek co sem tam měl? :(
    KEL
    KEL --- ---
    FRK_R23: rozumim. Mne tyhle custom skiny přešly někdy před patnácti lety, když jsem si různě skinoval windows atd a stal se ze mne default v darkmodu.
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    KEL: Mám svůj dark skin, ty jejich mě tak různě sraly :)
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    KEL: Jasně, to je taky super. Moje námitka ale trvá. Aktuální nastavení se mohlo jako preset udělat automaticky a já nemusel zažít to trauma světlého gui takhle pozdě večer! :D
    KEL
    KEL --- ---
    A vrátil se do defaultu jen skin, ostatní věci ne. Cos tam měl za tak zkvostný vopičárny simtě? Já si vrátil zpátky na Issuna a je to :)
    KEL
    KEL --- ---
    FRK_R23: hele taky mne to zarazilo no, ale tak zase si ho teď můžeš nakonfigurovat a dát k dispozici třeba i nám :))
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    KEL: No to je sice fajn a můj život je nyní kompletní, stejně ale nechápu proč se to vrátí do defaultu.
    KEL
    KEL --- ---
    FRK_R23: protože máš teď na výběr s mnohem víc knihoven no :)

    Vivaldi Themes
    https://themes.vivaldi.net
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    Velmi nedoporučuji poslední update. Můj vyladěný dark skin se vrátil do dýfoltu. PROČ?
    DATEL
    DATEL --- ---
    Ono někdy se to hodí v tom Vivaldi přímo. Já mám třeba HDR na hlavním monitoru a občas se stane, že přes Widlí ctrl+shift+s to podělá barvy, kdežto přímo screen pomocí Vivaldi ne.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    No dlouho to má i EDGE. Taky se mi to líbí, ale nikdy jsem to nepoužil. Jsem zvyklý na výstřižky :)
    KEVIN00
    KEVIN00 --- ---
    FRK_R23: Ještě bych min. přivítal možnost uložení do vlastní cesty + základní editaci
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    To je fajn :] widlí cmd+shift+s je taky v pohodě, ale tohle mě baví víc
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    LUDO
    LUDO --- ---
    super ze to ma Caldav, len keby fungoval :D
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    LUDO: velmi povědomý příběh. Vivaldi je značně lepší, ale i tak se mi stýská po Panorama. 2 level tab groups ho sice hodně nahradily... Ale ne úplně.
    LUDO
    LUDO --- ---
    VEEHELL: no a mone srdce po Opere 15 plakalo, vtedy som to riesil FF s asi 30 doplnkami, a tie mi potom odrezali tiez :D
    VEEHELL
    VEEHELL --- ---
    LUDO: i to je mozny, jen jsem si od zacatku nejak myslel, ze prave to neni jejich cesta udelat kopii Opery. Ve ktere jsem ze tech internich vychytavek nevyuzil nikdy nic. Nebylo proc.
    SIRIEN:KEVIN00: super, tak aspon ze tak.
    SUK
    SUK --- ---
    SIRIEN: Ptalo se to i po aktualizaci. Zmenit se to da, je to proste jen takovy predpripraveny config-preset.

    Ted uz mi vlastne chybi jen, aby opravili vsechny bugy (a ze jich tam je!) a hodila by se moznost nastavovat proxy server...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam