• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KEVIN00Vivaldi
    LUDO
    LUDO --- ---
    SALVATOR: mas na gmail aktivovany pristup "nebezpecnych" klientov? popripade oauth autentikacia prebehla? Google si zacal is svojou vlastnou cestou a dost si emailove standardy jako je IMAP ohyba podla seba, vratane prihlasovania
    SUK
    SUK --- ---
    SALVATOR: v tomto pripade predevsim IMAP serveru ;) Hadam, ze mezi "zadam adresu na google" a "az kde to vyzaduje heslo" je spousta dalsi konfigurace, ktera je taky dulezita. detaily najdes primo na googlu.

    K tomu mam trosku pocit, ze google vyzaduje vytvoreni specialniho jmena a hesla pro tyto ucely (nebo ne?)
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    SUK: Můžeš bejt konkrétnější? Konfiguraci čeho? A neni mi mic jasný k čemu. Zadám svoji adresu na Google, proklikám se až kde to vyžaduje heslo, zadám ho a Vivaldi odpoví tohle:

    SUK
    SUK --- ---
    SALVATOR: zkus aspon nejak naznacit svou konfiguraci. Z tohodle popisu tezo radit
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    Ahoj, chtěl sem zkusit toho mailovýho klienta, co je součástí Vivaldi, zadal sem adresu, ale heslo mi to nechce vzít. Přitom sem si jistej, že ho mám správně. Dělám něco špatně?
    LUDO
    LUDO --- ---
    pocitac mi bezi dlho, browser tiez, upgradujem obcasne, Vivaldi s ich theme party mi vypalili prave teraz oci, nech si vyseru oko, ja uz som si
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    FRK_R23: Měl sem to nejdřív vypnout a zapnout, než sem s tim sem lez...
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    SALVATOR: To nevim, u mě dobrý

    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    Čaute. Netuší někdo, proč najednou ovládací prvky vypadaj takhle? Dělá mi to ale jenom nyx a jenom ve Vivaldi, zkusil sem Edge, tam je to normální. Změna Tématu na to vliv taky nemá.

    KEL
    KEL --- ---
    SIRIEN: myslim že ne
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    SIRIEN: Nevím, obrázky na pozadí mě ruší:))
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    FRK_R23: aha, díky, to submenu sem minul. Nebejvala tam možnost manuálního výřezu nebo nějakého jiného nastavení než center a stretch to fit?
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    SIRIEN: Tady?

    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    Může mi někdo poradit, jak si na pozadí home page (speed dial) můžu zase vrátit zpátky svůj obrázek co sem tam měl? :(
    KEL
    KEL --- ---
    FRK_R23: rozumim. Mne tyhle custom skiny přešly někdy před patnácti lety, když jsem si různě skinoval windows atd a stal se ze mne default v darkmodu.
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    KEL: Mám svůj dark skin, ty jejich mě tak různě sraly :)
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    KEL: Jasně, to je taky super. Moje námitka ale trvá. Aktuální nastavení se mohlo jako preset udělat automaticky a já nemusel zažít to trauma světlého gui takhle pozdě večer! :D
    KEL
    KEL --- ---
    A vrátil se do defaultu jen skin, ostatní věci ne. Cos tam měl za tak zkvostný vopičárny simtě? Já si vrátil zpátky na Issuna a je to :)
    KEL
    KEL --- ---
    FRK_R23: hele taky mne to zarazilo no, ale tak zase si ho teď můžeš nakonfigurovat a dát k dispozici třeba i nám :))
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    KEL: No to je sice fajn a můj život je nyní kompletní, stejně ale nechápu proč se to vrátí do defaultu.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam