• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KEVIN00Vivaldi
    SUK
    SUK --- ---
    KEVIN00: Ani me neprekvapuje, ze ten browser je zase o kus dojebanejsi, nez byval. Adresni radek a tab-panel jakozto dve nejdulezitejsi veci v browseru (samozrejme, hned po obsahu) zase nabraly nejaky novy bugy. Ach jo.
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    FRK_R23: Kvůli tomuhle sem to radši zase přestal používat.
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    Aha, tak Mail musí běžet v prvním otevřeném okně, pokud jich máte víc. Což mám. To neni zrovna dobrá vizitka pro programátory :)
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    Jenže v žádném jiném okně ten mail taky nemám :/
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    Jsem asi blbej, ale jak se používá ten email klient? Nastavim si vše potřebné a pak vidim jen tohle:

    KOC256
    KOC256 --- ---
    Pošťák, kalendář a RSS čtečka. Svatá internetová trojice oficiálně ožívá v prohlížeči Vivaldi – Živě.cz
    https://www.zive.cz/clanky/postak-kalendar-a-rss-ctecka-svata-internetova-trojice-oficialne-oziva-v-prohlizeci-vivaldi/sc-3-a-216911/default.aspx
    KEL
    KEL --- ---
    KEVIN00: Ach ty doplňky. Tak duck duck go to dělalo, pokud dobře chápu.
    KEVIN00
    KEVIN00 --- ---
    KEL: Právě jsem koukal na changelog: [Search][Extensions] Cannot change the default search in 5.3 if a search engine extension was installed in 5.2 (VB-89670).
    KEL
    KEL --- ---
    KEL: Po posledním updatu už je to dobrý
    KEVIN00
    KEVIN00 --- ---
    SIRIEN: Proto je vyhledávání po aktualizaci v defaultním nastavení :)
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    Za pozornost stojí že konečně funguje sync pro vyhledávače.
    KEVIN00
    KEVIN00 --- ---
    KEL: BTW Stable verze, ale verze pro Windows.
    KEVIN00
    KEVIN00 --- ---
    KEL: Zkušenost nemohu sdílet. Po aktualizaci jsem měl jak toolbary, tak vyhledávání v defaultním nastavení, ale vše šlo bez problémů změnit dle potřeby.
    KEL
    KEL --- ---
    Po poslední aktualizace mám jako default search negine yahoo a nejde to změnit.

    5.3.2679.38 (Stable channel) (x86_64)
    OSX 10.15.7
    MVEK
    MVEK --- ---
    MARASAN: Jo, tak jako člověk z mnoha důvodů potřebuje víc browserů, jde o to, se kterým se zabývat synchronizací profilu a detailnějším nastavováním a tak.
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    MVEK: ja pouzivam oba a v Brave nektery weby proste nefunguji, treba nepridas nic do kosiku na eShopu apod. Vivaldi na 4k je naproti tomu skvelej browser s tilingem. Sel bych do Vivaldi.

    [ U Brave zustanu, potrebuju na praci vic ruznych rohlizecu. ]
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam