• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KEVIN00Vivaldi
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    KEVIN00: Děje se mi to doma, mám celkem klasickej setup. Jediný co se mění jsou verze Vivaldi :)

    Teď už to třeba zase jde.

    Já už vim, svedu to na Vodafone.
    KEVIN00
    KEVIN00 --- ---
    FRK_R23: Mě funguje vše bez problémů. Nemůže Ti to dělat firewall, hosts soubor, firemní síť ... něco podobného?
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    Teda poslední dobou mám těch nefunkčních stránek víc a víc. Aktuálně třeba alza.cz

    Takhle se to dřív rozhodně nechovalo. Nemám žádnej vir, mallware ani nic podobnýho a nastavení jsem mazal nedávno. WTF?
    KEVIN00
    KEVIN00 --- ---
    Minor update (5) for Vivaldi Desktop Browser 5.6

    Changelog
    The following improvements were made since the four 5.6 minor update:

    [Chromium] Upgraded to 108.0.5359.216
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    KEL: Aha. Na mobilu ne, ani s blokovánim ani bez něj.
    KEL
    KEL --- ---
    KEVIN00: SIRIEN: jo mně taky, ale na mobilu ne.
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    KEL: adBlocking Vivaldi a uBlock origin plugin (kterej mám navíc k tomu... protože myslim že YouTube?) a funguje to v pohodě.
    KEVIN00
    KEVIN00 --- ---
    KEL: Mě to jede i se zapnutým uBlock, tak mi tato možnost nepřišla ani na mysl, dokud jsi to nezmínil :)
    KEL
    KEL --- ---
    FRK_R23: Bez adblocku ano :)
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    KEVIN00: OK, zkusím.
    KEVIN00
    KEVIN00 --- ---
    FRK_R23: Asi pro Tebe bohužel, ale funguje.
    BTW Pokud máš opakované problémy se zobrazováním různých stránek oskenoval bych systém Anti-Malwarem, antivirem, případně zkontroloval min. log z FRST. Dále vyzkoušel spustit prohlížeč s čistým profilem.
    ENDRUE
    ENDRUE --- ---
    FRK_R23: Funguje.
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    A tohle vám všem funguje?

    Praha včera
    https://app.iprpraha.cz/apl/app/prahavcera/
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    KEVIN00: Jop to je ono, dík! :)
    KEVIN00
    KEVIN00 --- ---
    FRK_R23: Obě stránky se mi otevřou bez problému, ani s nějakou větší latencí. Zkusil bych smazat cache prohlížeče.
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    Po posledním updatu mi některé stránky nefungují. Mám jen bílou.

    Například https://studio.blender.org/welcome/ nebo https://store.steampowered.com/

    Je to mnou nebo browserem?
    KEVIN00
    KEVIN00 --- ---
    Minor update (4) for Vivaldi Desktop Browser 5.6

    Changelog:
    The following improvements were made since the third 5.6 minor update:

    [Address bar] Deleting dropdown item makes autocomplete inconsistent (VB-93876)
    [Chromium] Upgraded to 108.0.5359.180
    [Crash] On Google translate (VB-93671)
    [Crash] Panels crash with extension installed (VB-94105)
    [Crash] Re-docking undocked Developer Tools triggers crash (VB-93853)
    [Linux] Rotate keys in packaging and add 33EAAB8E key
    [Panels] Upgrading to 5.6 restores removed web panels (VB-93601)
    [Windows] Window Border is cut in maximized state and is missing top-border in restored on Windows 7 (VB-93916)
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    KEVIN00: jo, už sem to taky přestal vymejšlet a prorval sem to manuálně a bylo to snazší než sem se bál (resp. počet mejch vlastních a přepsanejch zkratek na myši a klávesnici byl menší než sem myslel), takže pohoda. Ale stejně nechápu proč zrovna keyboard shortcuts a mouse gestures nejsou součástí synchronizace - když se syncuju na novej comp tak tohle je přesně ta část UI co je pro mě významná a chci aby se mi přetáhla a na pohled mi to nepřijde nijak komplikovaný (rozhodně míň jak hesla, notes nebo i bookmarky). Popř. když si někde vytvořim něco novýho nebo něco změnim tak by bylo milý kdyby se mi to sladilo samo a ne abych to musel ladit já potom co to poprvý zkusim použít a selže to.


    KEVIN00: ah, cache... dík.
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    SIRIEN: tak si predtim vymaz cookies a cache
    KEVIN00
    KEVIN00 --- ---
    SIRIEN: Asi před 3 týdny jsem instaloval na novou sestavu. Záloha přes synchronizaci, manuální úprava tlačítek pro zoom, gesta myší a doladění vzhledu. Trvalo to asi 5 min. Spíše jdeš na to zbytečně "komplikovaně".
    Za mě je daleko větší "šílenost" nazpátek nahrát vlastní náhledy v Speed Dialu.
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    možná blbá totálně BFU otázka... ale proč má Vivaldi/UserData/Default složka přes 3GB?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam