• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KEVIN00Vivaldi
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    SUK: Jo podobný chování pozoruju občas taky. Většinou když jsem moc rychlej. Každopádně nevím jak na telefonu, ale na pc si z toho našeptávače můžeš nevhodný položky smazat křížkem na pravé straně každého řádku.
    SUK
    SUK --- ---
    Zdare, nez si pujdu zanadavat na oficialni forum, zkusim to tady, treba jsem jen neco prehlidl, ale nemuzu na to najit nastaveni. Mam problem - kdyz pisu adresu, tak mi to nabizi ruzne varianty a po stisku enter skoci na tu prvni. Napisu do addressbaru "ny" - nic vic v addressbaru neni - a stejne skoci na nyx.cz. Na telefonu dokonce vzdycky do jednoho konkretniho auditka. Driv bylo soucasti, ze se "naseptavana" cast oznacila a dala smazat, ja jsem tedy mohl odentrovat "ny", popripade jit na home te ktere domeny. Ted to ale proste neni mozne. Dela mi to od urcite verze, telefon i PC. A je to faaakt voser :(
    MVEK
    MVEK --- ---
    Jen to nemůžu najít, nebo taky nevíte o možnosti otevřít si Workspace z jiného synchronizovaného počítače?

    Samozřejmě taby z něj najdu v přehledu všech otevřených tabů, ale namíchané.
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    Tak asi vyřešeno. Používám rozšíření Enhancer for YouTube a úplně sem zapomněl, že ten má taky vlastní blokovač reklam. Po jeho vypnutí to vypadá, že se všechno chová správně.
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    SIRIEN: Ok, taky zkusím.
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    SALVATOR: já jo, klávesnici to ještě vysvětlím. :)
    YT se mi tak jednou ročně kousne i na uBlocku ale stačí aktualizovat patche podle průběžně updateovaného ofiko návodu na Redditu a vždycky se to srovná.
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    SIRIEN: Unlock? Myslíš uBlock?
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    SALVATOR: nebo to blokování zapni. I když YT see poslední dobou vzteká, musel sem vypnout blokování z Vivaldi a nechat běžet unlock.
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    Divný. Zkusím to příležitostně vypnout a zapnout.
    ZBYNEK
    ZBYNEK --- ---
    SALVATOR: Mám úplně vypnuté blokování a youtube mi ve Vivaldi funguje
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    SALVATOR: Už jsem si je odmazal ručně. Navíc za to může kolega, kterej občas použivá můj poč :)
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    FRK_R23: Nezkoušel, ale prohledám eště Reddit.

    I tak dík. Já bych zas rád pomoh s workspaces, ale nepoužívám je ¯\_(ツ)_/¯
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    SALVATOR: Zkoušel si fórum?

    Napadá mě jedině zkusit novej profil a jestli to funguje tam. Tohle vypadá na nějakej zapomenutej bug. Rád bych ti poradil víc, ale tohle jsem neřešil...
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    Mě se to děje i když vypnu blokování úplně...
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    SALVATOR: Hmm to nevím, já to mám pro yt takhle a všechno funguje.

    Ale já si teda platím premium, tak možná proto to jede normálně.

    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    Ahoj, já bych potřeboval poradit s YouTube a Vivaldi. Nemám ad block od třetí strany typu uBlock origin a YT samotný mám ve výjimkách interního blokovače Vivaldi, přesto mi na YT neustále vyskakuje, že nejsou povoleny blokovače reklam. Video se nespustí a navíc se stránka neustále refreshuje. Neví někdo, v čem může bejt problém?

    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    Workspaces jsou fajn, ale když jsem dnes pustil browser, vyskočilo na mě tohle :)

    Stalo se to i někomu jinýmu, nebo je to moje exkluzivni chybka?:)

    MVEK
    MVEK --- ---
    Ale fakt nechápu, proč to nemá nastavení přes dialog nastavení a není to tam dohledatelné.
    MVEK
    MVEK --- ---
    Šmarjánky, to je chytré dát to jen do kontextového menu input pole, ale ne do kontextového menu na podtrženém textu...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam