• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    IDLEGPS hry
    Už to dávno není jen Ingress a Pokémon Go, vyrojila se spousta dalších mobilních her, ke kterým je potřeba zapnout GPS a vyrazit do terénu. Pojďme o nich diskutovat na jednom místě.
    rozbalit záhlaví
    IDLE
    IDLE --- ---
    ZOLTAN: Vím o ní, ale bohužel na mém telefonu neběží.
    ZOLTAN
    ZOLTAN --- ---
    The Walking Dead: Our World
    Parim uz delsi dobu s gildou. Celkem prima hra pro cestu tramvaji nebo kdekoliv vlastne.
    IDLE
    IDLE --- ---
    CASTROL: Neznala jsem, díky.
    CASTROL
    CASTROL --- ---
    nevím, jestli to sem patří, ale my občas na výletech hrajeme Skryté příběhy. je to spíš pro rodiny. Některé příběhy jsou super, jiné poněkud historicky překombinované: https://skrytepribehy.cz/
    TOMBRIDER
    TOMBRIDER --- ---
    Kdyby náhodou. V Jurassic World Alive jsem udělal alliance NYXcz. Abych se zbavil requestu cizích hráčů...
    To bohužel nezafungovalo. :)) Tak je tu aspoň ta alliance..
    R6ANDREW
    R6ANDREW --- ---
    Proste se mi zasekne pri spousteni jak se toci to kolo. Zrejme by to vyresil reinstal, ale na to potrebuju wifi, mam malo dat, a nemam na to moral ani.. A jak rikam, mam spoustu casu;-)
    MERISCZ
    MERISCZ --- ---
    R6ANDREW: jak ti přestal fungovat?
    IDLE
    IDLE --- ---
    GREGI: Mravenci jsou vcelku fajn, i když pokud člověk nemá v místě soupeře, tak je to jenom udržování stavu a pomalý růst = časem trošku nuda. Není to nijak překombinované, což mi vcelku vyhovuje.

    https://plus.google.com/102704800470478468686/posts/S73vW5JagVC
    R6ANDREW
    R6ANDREW --- ---
    Me Ingress prestal fungovat a od te doby mam spoustu volneho casu, takze se venuju dulezitym vecem, jako je treba oprava stodoly. Je to paradni, ikdyz mi obcas vylety s founem, powerbankou a kockou, co mi cupita po poli za zady, chybi:-)
    IDLE
    IDLE --- ---
    EVILMIND: No jestli se bude hodit držet v hlavě vlastnosti spousty předmětů, tak to bych asi nedala. Stejně jako jsem byla zahlcená u pokémonů nebo dinosaurů.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    IDLE: ma to takovej specialni, pekne udelanej inventar na ingredience ke kouzlum, a podle vseho muzes kouzlo bud jen kouzlit, nebo ho posilovat kombinacema ingredienci

    Covens: Witch School - The Inventory
    https://www.youtube.com/watch?v=IsodSUJUXPo
    IDLE
    IDLE --- ---
    EVILMIND: Jaký systém věcí?
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    IDLE: ja dnesni denni questy jsou - navstiv Salem, seber dva diamanty v Brazilii, a oziv mrtvou carodejku v Turecku :-) Ale nevim, prijde mi to hrozne komplexni ten system veci, tohle lidi nebudou hrat...
    IDLE
    IDLE --- ---
    EVILMIND: Jestli je to hratelné z křesla, tak jsem to měla vědět tenhle týden, když jsem byla doma s rýmičkou... teď už zase hodlám vylézt ven.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    IDLE: jo, dokonce tam je worldwide chat, kde lidi vykrikujou jeste je nekdo ressne, a je tam extra ikona na oznaceni jejich lokace (nicmene je treba tam rucne doletet, mapa se da z lokalne krasne plynule odzoomovat na celou zemekouli). Dokonce to ma lokalizovany potvory, ted jsem chytil Babu Yagu a na karte ma extra znacku "slavic"!
    Ale neni to jako uplne chodici hra asi no... Resp. zatim nevidim motivaci se zvednout. :-)
    IDLE
    IDLE --- ---
    EVILMIND: A to je pěkné.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    Fakt to tu je. Carodejnice muze prejit z fyzicke do spiritualni formy, a letat - nicmene tutorial rika, ze cim dal jsi od fyzickeho tela, tim jsou tvoje schopnosti slabsi. Kazdopadne super napad, uvidime jak to bude fungovat.
    IDLE
    IDLE --- ---
    EVILMIND: Nejlepší řešení s počtem hráčů v malé hře, které jsem zatím viděla, bylo ve hře The Land. Herní plocha je jen asi 50x50 km a jako dlaždice se opakuje pořád dokola, takže se všichni hráči světa setkávají na přiměřeně velkém prostoru. A kdyby jich časem přibylo, tak se plocha zvětší a může to fungovat podobně dál.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    IDLE: to "fly anywhere in the world" v traileru, pokud je to mysleno doslovne, by vlastne mohl byt legalni lek na problem her s malym poctem hracu, zvlaste kdyz tam je jeste i ingame chat... :-) Zkusim, diky.
    IDLE
    IDLE --- ---
    Kdyby chtěl někdo zkusit něco nového: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.raincrow.covens
    Já jsem to zatím ještě nezkoušela.
    TOMBRIDER
    TOMBRIDER --- ---
    IDLE: pokémon go, je takové fotbalové hřiště.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam