• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MITTRAIDLE HEROES & AFK Arena a další idle RPG hry
    DALLAMAR
    DALLAMAR --- ---
    Sry, obrazek nejak nejde.. tak takhle Heroes
    DALLAMAR
    DALLAMAR --- ---
    AVATAR: No obecne mi ted nic nechodi a i pri zmenach hrdinu za listeckymam desnou smulu :( Mam nasetreno zatim 30 orbu a 53 scrollu, ale cekam na nejaky event,kde to vsechno vybalim.. takze menit hrdini moc nemam za co, tohle je to nejvic, co ted mam, takze nezbyva nez cekat..

    Ten Mirage je slabej, to vim, ale prisel mi, tak jsem ho vyrobil a pocitam, ze ho nekdo pak polkne..

    Mam na sklade jen toto..


    Zvire mam toho jelena.. 60/60 lvl 14% armor, 1707Attack, 35354HP - 2 random 37194dmg, heals 4 random for 10%
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    AVATAR: je to na DH skin
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    JULIAN: me by to tentokrat ani moc nenastvalo, ten skin na hw se mi libi :)
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    Tak za první den 357 vaty. Magicky to krát 7 vychází na 2499 :D úplně to vidím že to tak dopadne.
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    AVATAR: enigma ma xiu 140, ktera ma proste sick dmg, az ji vytahne na 160, bude prvni :)
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    krvava_krava:
    tvuj team: queen 160 (na tanka slusna dmg), iceblink 100 (na tanka skvela dmg), mirage 140 (slaba dmg), vesa 160, karim 100 (ten dostava grady na mnohem vyssich levelech), walter 100 (slusna dmg).
    2x tank je docela naprd, do mirage uz neinvestuj, pokud nechces jit cestou rychle postavenyho teamu, kterym pak nakrmis silny hrdiny, ktery mezitim posbiras. Karima si bud schovej, dokud jich nebudes budes mit 3+, nebo jim nakrm lepsi hrdiny.

    Ja mam demon hunter 180, gem za 9k tech tokenu otocenej na crit / attack a talisman co ji pridava 1600 attack. Je super a samozrejme dava nejvic dmg z teamu, ale zrovna na raid je relativne slaba, protoze ji dychaj na paty jak valentino 100, tak blood blade 100 a sigmund 100 i kdyz je to tank je na raid bosse desnej badass, takze tem dvema snadno konkuruje a ja jen cekam kterej z nich prijde driv :)
    Hlavni rozdil ale dela heart watcher, ktera boostuje dmg vsem.

    Co mas za peta? Snake je krute silnej a da raid bossovi stejnou dmg, jako zbytek teamu. Pokud mas jinyho, muzes dat rebirth a dostanes material zpet. Ale ne penize, takze to chce mit neco nasetreno (po predchozim eventu bys mel byt vatar :)

    Dulezitej je i guild tech, do ktere classy cpes body?
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    MITTRA: id guildy 68 - Amber
    zacatky jsou nejlepsi :)
    MITTRA
    MITTRA --- ---
    AVATAR: Zkusím to s váma taky znova od začátku. Pridáš mě do guildy? :)
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    HOLAKAC: tak uvidime, jak se to bude vyvyjet :)
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    AVATAR: Ted 276.
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    HOLAKAC: momentalne mam 268 a na druhym 256. Jak jsi na tom ty s vip0?
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    JULIAN: njn rng tam urcite je. Jsem to posledne sledoval a propocitaval xkrat za event a denni rozdil treba 30 fufniku tam byl. Ale nakonec se to nejak srovnalo +-50
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    AVATAR: jistej si nejsem nicim, ale podle redditu je takovejch lidi vic, tesne pod hranici nejaky "lepsi" odmeny...holt bez nakupu nejde. Naopak bych se vubec nedivil, kdyby to trochu bylo o vip levelu, prece mas mit nejaky vyhody kdyz utracis ne ? :) (ja jsem f2p, mam vip0 ;-)
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    No třeba ten poslední s HW jsem dal 2469. To bylo v klidu, nicméně ten předtím jsem odcházel jen s PO (pak přihodili ještě 100, ale pozdě, už jsem měl nakoupeno, kundy).
    Takže 2500 moje RNG prostě nedává. A vybírám vpodstate 100% akorát nedělám žádné šetření na začátek eventu
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    HOLAKAC: a jsi si jistej, zes to pravidelne vybiral? O levelu ani vip to asi neni, protoze se mi to posledne podarilo na obou uctech, kde jsem byl 20 levlu a 1vip od sebe.

    95/3 a 114/ 4 cca
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    AVATAR: jakej máš lvl/vip ? já mám téměř vždy o cca 60-100 itemů míň než je potřeba :/ takže kupuju pár PO.
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    JULIAN: imho kdyz se logujes pravidelne - bezstratove, tech 2500 udelas. Aspon me to pokazdy vyslo. Posledne jsem dal dokonce 2649 a jen o jeden fufnik jsem prisel o lepsiho hrdinu, protoze bych dokoupil 50 kousku. Takhle holt maji smulu :)
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    SITH: Jo, ale smutný je za Jahra je za 2500, tolik jsem ještě nikdy nedal. Takže asi utru zase. Sice mi to až tolik nevadí páč bych stejně v shadow raději stavěl horuse, to mi spíš sere ten KB na 2700, toho bych tuze chtěl ale 2000 za něj dávat fakt nehodlám
    SITH
    SITH --- ---
    Truhla za 4k s HS byla jasná volba :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam