• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MITTRAIDLE HEROES & AFK Arena a další idle RPG hry
    BJUSKID
    BJUSKID --- ---

    JULIAN: No tolik do toho nedám je to hra kterou zapnu párkrát denně. Jinak až díky vám tady jsem zjistil že jsou nějaké stránky s radama k IH.
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    BJUSKID: no jasně, zadarmo je zadarmo. Pokud bys chtěl nejlepší investici tak je to koupení dvou měsíců "senior privilege" či jak tomu teď říkají. Dva měsíce ti budou chodit gemy, ale pak ti zůstanou jako vip3 dost podstatné výhody. Ale i tak je to cca 900 za mobilní "hru"
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    BJUSKID: rolluj dokud to tam nepane. bud ti odmena za ro stoji, nebo ne. Ja mam dokonce na kazdym acc 1 plonkovej do dalsiho mesice. Beru min 4* ale jen diamanty a tickety a hero svitky. Vetsinou takhle neprijdu o moc diqmantu (obcas i vydelam) a ty sedmy prijdou. Ale ja mam vip3.
    BJUSKID
    BJUSKID --- ---
    Jj jsem vip0 nějak se mi do toho nechtějí cpat peníze hlavně nevím kolik by mě to měsíčně stalo ať to stojí za to
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    BJUSKID: je to náhoda jak prase, 0.2% či tak nějak? Tj variance obrovska. Ale když dáš jed jeden tak si ho schovej do příštího mesice. Ono se to časem zprůměruje. A questy rerollujes podle nějaké rozumné strategie? Plus teda jako vip0 je třeba počítat s tím že statistický to vychází tak že to prostě každý měsíc nedáš pokud nepojedeš nějakou megaagresivni strategii.
    BJUSKID
    BJUSKID --- ---
    Zdar mám dotaz chodí vám 7* questy v taverně minule jsem je stihl a teď ani jeden
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    JULIAN: mam 2k tokenu, je mi to dost ukradeny :P
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    A není dělat militants první den tak trochu ztráta? Minimalne za ty obyč arény je to vyhozenejch kopec tokenů zbytečně když stejnak musíš každej den dát tři
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    Hm 1064, ze by konecne ?

    Jinak par hodin po resetu monthly eventu mam komplet militants, v tavern klasika 7s questy, a jedina 9s chybi ke kompletaci...pak zas asi mesic nic, nuda nuda :/
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    btw k memu velkemu poteseni opravili ukladani teamu pri dvou accountech. Usetrilo hodne klikani :)
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    739 / 746
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    DALLAMAR: ted koukam, ze tam mas king barton a draka. Ty dva nejspis budou davat vetsi dmg, nez ten mirage :)
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    CUCHULAIN: imho je lepsi investovat do hada, protoze zvysuje block, kterej ted planujou hodne buffnout.
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    Vlk či had, je to jedno vpodstate.
    CUCHULAIN
    CUCHULAIN --- ---
    AVATAR: já mám draka. na výměnu za hada a vytrénování teď nemám dost zlata.
    a tady píšou, že pro PvE je nejlepší vlk. tak teď v tom mám guláš :-)
    Idle Heroes Monsters (Pets) Guide + Tier List (E3 Updated)
    https://playidleheroes.com/monsters-pets/
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    DALLAMAR: ono to prijde, neboj. Staci jeden dobrej hrdina 2x a dotahnes se na nas.

    toho peta vymen za hada, dmg je dulezitejsi
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    AVATAR: + radek petek v heroes a radek petek v bags.
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    JULIAN: jasny jsem se upsal
    v nasi hre uz mi prislo 5 dh, hec :)
    DALLAMAR
    DALLAMAR --- ---
    Sry, obrazek nejak nejde.. tak takhle Heroes
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam