• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MITTRAIDLE HEROES & AFK Arena a další idle RPG hry
    Vše o populární mobilní hře IDLE HEROES na Android a iPhone

    Návody pro začátečníky i strategie pro pokročilé: https://playidleheroes.com/ a reddit.com/r/IdleHeroes/.

    Diskuze o nejlepším složení týmu, zakládání guild apod.
    rozbalit záhlaví
    SITH
    SITH --- ---
    AVATAR: ja bych oceni zabavne eventy, ne event kdy kupuješ za gemy truhličky nebo za jen sbíráš nějaký loot který na konci týdne nějak vyměníš. To mě nenutí u toho trávit čas. Až tam bude něco kde se budu tešit to u oběda pustit, pak klidně něco zas utratím. Ted je tenhle týden a ten předchozí dost nuda
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    SITH: ja to beru tak, ze je to hra, ktera uz me bavi 5 mesicu a nic moc me do transakci nenuti. Rad ocenim vyvojare, kdyz vyjimecbe nechtej 3k za par orbu :)
    SITH
    SITH --- ---
    ja uz na nejaky gemy kašlu, ta hra za to nestojí :)
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    AVATAR: meli to zbugly, po relogu mam plnou palbu :)
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    AVATAR: divny, ten lvl fund mi dal na lvlu 120 jen cca 7k diamantu, ale kdyz to spoctu, mel jsem dostat 12k
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    AVATAR: jo dva mesice za 500, chapu :)
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    btw, ja v uplynulym roku seniora koupil a dosel mi doplatek 2250 diamantu. Prijemnej bonus, kterej jsem hned smenil za 5 orbu v aspenu :)
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    JULIAN: nerozumim ti. Ja to vidim zlevneny na 250 za senior a 50 za malou. A ten level fund je taky lakavej, cca 12k gemu za 250... no zas zahucim :)
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    (hm ale někdo píše že sleva je jen na první nákup.... Takže dva velký nejde za 500)
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    Podle redditu to dává 500 VIP ten fund, takže fund + velkej měsíc + malej měsíc vychází nejlépe poměr cena/výkon na vip3 ale dva velký jsou levnější (páč pokud člověku jde především o ty dlouhodobé výhody tak levnější je lepší)
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    Sleva na monthly, jestli se někdy vyplatí koupit dva měsíce kvůli vip3 tak asi teď. "Jen" 500. Plus ten fund je 20k gemu za cca 270 což by taky mohlo dávat nějaké VIP?
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    1393 / 1397 - jsem kilo v plusu
    BJUSKID
    BJUSKID --- ---
    AVATAR: Jj roluju rozumně beru jenom dia a svitky a většinou jsem v + co druhý den mám 6* za +- 200 dia tak mě sere že nejdou ty 7*
    BJUSKID
    BJUSKID --- ---

    JULIAN: No tolik do toho nedám je to hra kterou zapnu párkrát denně. Jinak až díky vám tady jsem zjistil že jsou nějaké stránky s radama k IH.
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    BJUSKID: no jasně, zadarmo je zadarmo. Pokud bys chtěl nejlepší investici tak je to koupení dvou měsíců "senior privilege" či jak tomu teď říkají. Dva měsíce ti budou chodit gemy, ale pak ti zůstanou jako vip3 dost podstatné výhody. Ale i tak je to cca 900 za mobilní "hru"
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    BJUSKID: rolluj dokud to tam nepane. bud ti odmena za ro stoji, nebo ne. Ja mam dokonce na kazdym acc 1 plonkovej do dalsiho mesice. Beru min 4* ale jen diamanty a tickety a hero svitky. Vetsinou takhle neprijdu o moc diqmantu (obcas i vydelam) a ty sedmy prijdou. Ale ja mam vip3.
    BJUSKID
    BJUSKID --- ---
    Jj jsem vip0 nějak se mi do toho nechtějí cpat peníze hlavně nevím kolik by mě to měsíčně stalo ať to stojí za to
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    BJUSKID: je to náhoda jak prase, 0.2% či tak nějak? Tj variance obrovska. Ale když dáš jed jeden tak si ho schovej do příštího mesice. Ono se to časem zprůměruje. A questy rerollujes podle nějaké rozumné strategie? Plus teda jako vip0 je třeba počítat s tím že statistický to vychází tak že to prostě každý měsíc nedáš pokud nepojedeš nějakou megaagresivni strategii.
    BJUSKID
    BJUSKID --- ---
    Zdar mám dotaz chodí vám 7* questy v taverně minule jsem je stihl a teď ani jeden
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    JULIAN: mam 2k tokenu, je mi to dost ukradeny :P
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    A není dělat militants první den tak trochu ztráta? Minimalne za ty obyč arény je to vyhozenejch kopec tokenů zbytečně když stejnak musíš každej den dát tři
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam