• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MITTRAIDLE HEROES & AFK Arena a další idle RPG hry
    Vše o populární mobilní hře IDLE HEROES na Android a iPhone

    Návody pro začátečníky i strategie pro pokročilé: https://playidleheroes.com/ a reddit.com/r/IdleHeroes/.

    Diskuze o nejlepším složení týmu, zakládání guild apod.
    rozbalit záhlaví
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    HOLAKAC: mno to jsem zvedav. Me se to tak dva tri mesice jeste nebude tykat :)
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    AVATAR: cerpam z redditu (https://www.reddit.com/r/IdleHeroes/comments/ail303/new_enabling_system_is_coming_soon_teased_on/) a obcas discordu, FB ani jiny socialni site nemam/nepouzivam.

    Event Spoiler :
    Enabling Skills Change

    All enabling skills will be resetted to 10* after Enabling changes has gone live

    You will be given a set of skills to choose to re-enable your hero, but you can only choose the skill once, hence for example if there is a hp / hp skill you can only use it once on Valk, not all 3 to be hp/hp

    You are able to click on the skill to see its properties before choosing said skill

    Once you unlocked a skill, you can then "activate" it (I am not sure what this mean)

    You are hence able to customise your heroes after enabling, more information will be known the moment enabling changes is launched

    It also mentioned that you can re-enable your heroes for free, not sure if that only applies to those heroes where they stripped off enabling or they will return the resources to us

    CHINESE NEW YEAR EVENTS ANNOUNCEMENT

    1.Prosperity Bag of Blessings (or whatever name they will come up with) Lutz is celebrating CNY / LNY with the soldiers by giving us a bag of blessings, when you reached a certain affection level, you will get the gift from the prosperity bag of blessings

    2.Chinesse knot, this is basically the drop's items for CNY

    Source : Kaoricompass, Zeal discord, Join Zeals discord for more update https://discord.gg/3pHEsh
    SITH
    SITH --- ---
    SITH
    SITH --- ---
    maji to na fcb a insta stránce
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    HOLAKAC: link prosim
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    Hmhmhm Cinskej novej rok za dverma a drby uz kolujou, novej enable system zase...to jsem zvedavej co to prinese.
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    JULIAN: tak trochu doufam, ze bych tentokrat mohl urvat top100. Trikrat mi to o fous nevyslo. Jednou jsem skoncil na 101. V posledni minute me nekdo sesvacil :)
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    No a na co ti to je dobré?
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    CUCHULAIN: nope, jen se lidi prihlasili zavcas a po registraci jsem mel 24 misto a ctyri pokusy na zlepseni. A trikrat vyhral :)
    CUCHULAIN
    CUCHULAIN --- ---
    AVATAR: ty sis hrál, přiznej se :-)
    CUCHULAIN
    CUCHULAIN --- ---
    AVATAR: hustý :-)
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    SITH: no ale třeba nedávno byla jedna Valkýra garantována plus vždycky jsou tu ty pírka.
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    rekord!

    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    MITTRA: nj hlavně akorát teď mám navíc ranger half-set :-)) Jsem koukal na redditu že v top equipu má mít cca 5.8M HP, já jsem těsně pod 5M, ale zas nemám ten správnej artefakt, resp. chybí mi na něm to extra forest +%HP :-))

    SITH: já mám další 2 valkyry z exchange...stejně tak třeba 12xRosu...ale třeba Valentina jen jednoho, obecně nemám téměř žádné CC hrdiny, protože IB jsem obětoval pro Valkyru. Je to prostě random :/
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    SITH: desnej ten rng :)
    SITH
    SITH --- ---
    mě dodnes, cca 6 měsíců hraní, nepadla ani jedna :D
    MITTRA
    MITTRA --- ---
    HOLAKAC: Sakra to mě nenapadlo zmixovat equip a mit 2x HP set bonus! Jinak styl, se kterým Valkyra projela nightmare Aspen, just wow.
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    A jinak ta Valkyra je fakt peklo, kdyz mas relevantni equip, tak je OP i na 10s

    (relevantni equip = z ranger setu armor a boty, z thorny flame zbytek, +HP/+%HP stone a relevantni artefakt - az nasetrim na relicy na spravnej artefakt bude mit na E3 o cca 1M HP vic a pak verim v Hell 50)
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    AVATAR: queen jsem dnes regresnul z E1 :)

    Ale E3 valk má svý kouzlo, konečně jsem se prokousal Aspenem:


    některý nody prostě Vesa nedávala :(
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    1x hw :(
    na druhym acc pockam :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam