• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MITTRAIDLE HEROES & AFK Arena a další idle RPG hry
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    HOLAKAC: aha :)
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    AVATAR: jestli jsi early-mig game tak asi jo, já mám pro každou classu class-specific set gearu navic :/ takže tyhle low equipy mě nijak netankujou.
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    HOLAKAC: jako chapu vas (taky se mi zadnej hero nehodi), ale v shelteru jde hlavne o ty sady equipu, ne? :)
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    SITH: shelter stojí za prd už několikrát zpět :( třeba IB co tam teď je je už podle mě dost za zenitem, já ho měl na 10S a obětoval ho pro E3 Valk :)
    SITH
    SITH --- ---
    Shelter dost na hovno
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    kdo nema E3 tak screen vsech skillu, at se mate na co tesit :)

    SITH
    SITH --- ---
    lol, takže buffnou už tak OP kartičku :) už ted vidím ty teamy co mají dvě E3 valkýry a já mám teprv E2 vesu :D
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    JULIAN: můžu potvrdit, moje valkýra +necelý 1M HP.

    Jinak jsou 3sety skillů a dá se mezi nima přepínat aniž by to cokoli stálo. Takže se dá trochu variovat, např. u Vesy jsem vyměnil +%HP za +%attack.
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    Taky prý buffli Valkýru či co - údajně E3 verze má o 1.5M HP navíc
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    Hm tak ty enabling changes nic moc, vypadá to trochu jinak než jsem původně myslel. Taky upravi precision (zvyšuje dmg o 0.3%) a block (snižuje dmg o 30%) a nějaké další drobné změny. Uvidime, ale jako nic extra.
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    No já plánuju při příštím PO eventu Valkýru na E2 dotáhnout, snad, takže hp/hp a ten regen a bude to luxus.
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    HOLAKAC: mno ja mam max 9* valkyru a na upgrade mi chybi momentalne tak nejak vse :)
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    AVATAR: na discordu uz byly i nejaky FAQ a prej to pujde menit zadarmo (tj. vyberes si E1 skill A, pak E2 jinej, a pak to pujde zpetne zmenit)...Mam fodder na E3 dvou hrdinu, jen mit kopie o.O
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    HOLAKAC: mno to jsem zvedav. Me se to tak dva tri mesice jeste nebude tykat :)
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    AVATAR: cerpam z redditu (https://www.reddit.com/r/IdleHeroes/comments/ail303/new_enabling_system_is_coming_soon_teased_on/) a obcas discordu, FB ani jiny socialni site nemam/nepouzivam.

    Event Spoiler :
    Enabling Skills Change

    All enabling skills will be resetted to 10* after Enabling changes has gone live

    You will be given a set of skills to choose to re-enable your hero, but you can only choose the skill once, hence for example if there is a hp / hp skill you can only use it once on Valk, not all 3 to be hp/hp

    You are able to click on the skill to see its properties before choosing said skill

    Once you unlocked a skill, you can then "activate" it (I am not sure what this mean)

    You are hence able to customise your heroes after enabling, more information will be known the moment enabling changes is launched

    It also mentioned that you can re-enable your heroes for free, not sure if that only applies to those heroes where they stripped off enabling or they will return the resources to us

    CHINESE NEW YEAR EVENTS ANNOUNCEMENT

    1.Prosperity Bag of Blessings (or whatever name they will come up with) Lutz is celebrating CNY / LNY with the soldiers by giving us a bag of blessings, when you reached a certain affection level, you will get the gift from the prosperity bag of blessings

    2.Chinesse knot, this is basically the drop's items for CNY

    Source : Kaoricompass, Zeal discord, Join Zeals discord for more update https://discord.gg/3pHEsh
    SITH
    SITH --- ---
    SITH
    SITH --- ---
    maji to na fcb a insta stránce
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    HOLAKAC: link prosim
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    Hmhmhm Cinskej novej rok za dverma a drby uz kolujou, novej enable system zase...to jsem zvedavej co to prinese.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam