• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MITTRAIDLE HEROES & AFK Arena a další idle RPG hry
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    SITH: delam xiu, emily je taky zajimava, ale kdovi, jestli bych tu jednu elitu poskladal.
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    AVATAR: myslim ze nektery L/D byly driv i za 8.5k
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    maj me namotanyho. 11milionu a 888 diamantu denne a 60 pericek me donutilo zaplatit :)

    jinak teda jako xia dobra (upgrade!), ale jinak nevim na co dosahnu. Horus stoji 6k s cimz jsem nepocital (zatim jsem videl exchange jen za 5000/5500 a ja mam 4500 + 1000 ve trojkach. Pochybuju ze to dam dohromady. Svitky snad ani nebudu utracet, mam jich 50 a aida neprijde a i kdyby prisla, tak mi bude jeste tak rok na hovno.
    SITH
    SITH --- ---
    HOLAKAC: pokud máš 7 kpiii aidy. Ok :)
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    SITH: no kdyz mas E3 michelle a 7kopii Aidy, muzes to vymenit a vyrobit E3 Aidu...
    SITH
    SITH --- ---
    HOLAKAC: no ja klasicky 80 scrolls a jen 2x 5* :D
    SITH
    SITH --- ---
    HOLAKAC: jaky exchange aidy?
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    tak u mě dobrý :-)

    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    JULIAN: nj na redditu už to valí, jak si snadno vynda valkyru...ale tak L/D byly vždy OP, není sranda je udělat. Ale díky exchange už behají E3 Aidy :/

    SITH: začal jsem Xiu protože doufám v oranžovej artefakt :-) Vykoupeno vše a 1K gemů zbylo
    CUCHULAIN
    CUCHULAIN --- ---
    JULIAN: že by Aida?
    SITH
    SITH --- ---
    Tak jsem bez gemů lol. Děláte xiu, Emily nebo lutze?
    CUCHULAIN
    CUCHULAIN --- ---
    JULIAN: kterej že to je konkrétně?
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    Ten novej hrdina to je teda pěkný prase... To trošku přepustili mi přijde, dyt to si vyndá team samo. Procentuelní dmg z MAX HP na skillu i útoku, pasivní damaz a ještě se healuje za procenta? Omg. Jinak těch eventu je fakt hafo, super hrdinů jakbysmet, xia, amuvor/horus, Aspen...
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    JULIAN: jo oni chtej svitky? tak to jsem v hajzlu :)
    CUCHULAIN
    CUCHULAIN --- ---
    AVATAR: já orby hrabu teprve asi týden. jinak jsem je předtím průběžně protáčel. diamantů mám cca 10k.
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    AVATAR: pockej co to ma spoelcnyho s orbama?
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    SITH: pisou, ze jo, tak snad jo :)
    SITH
    SITH --- ---
    tak snad tam bude ta Xia
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    HOLAKAC: tak to jsem rad, ze jsem aspon na jednom acc pockal a mam (skoro) 160 orbu, 7k diamantu a na toho horuse snad taky dosahnu :)
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam