• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MITTRAIDLE HEROES & AFK Arena a další idle RPG hry
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    AVATAR: to je uplne normalni, my jsme u posledniho bosse (stage 60), prvni dal 2x vic nez druhej, ja jsem 6-7misto a mam desetinu dmg prvniho...rozpeti levelu +/- 10

    Ten tvuj tym je papirove dobrej, akorat to mas napric vsema barvama a hlavne povolanima, takze Guild tech dokoncis asi tak za rok :-) Ja mel donedavna 4x priest a 2x archer kvuli Guild tech, je strasne znat. A po roce hrani mam 2x full guild tech (priest a ranger) a jedno skoro full (mage). Ale je to na prd, potrebuju nejaky CC. V baglu mam Jahru a Valentina, ale malo kopii :/
    SITH
    SITH --- ---
    na těch 899kč jim seru, to je moc
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    JULIAN: nepochybuju, ze je nejvic imba (a ze ji nejspis nerfnou) :)
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    Jinak ty eventu jsou na 14 dní takže dost času spoustu věcí nasbírat. Netřeba spěchat.
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    AVATAR: Aida je na bosse prase, tím že má na basicu 1500% a na active 3000% s tím že proti single targetu se to trigruje častěji? Maglajs. Doufal jsem že vytáhnu jednu ze svitků a spolu s tou za 400 budu mít aspoň dvě na 6+ ale smůla :( zatím 400 svitků a jen fodder
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    neco je spatne :)

    CUCHULAIN
    CUCHULAIN --- ---
    AVATAR: ale fuj, to je to hezký :-)
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    Team uz se rysuje :)
    muzu vytahnout jeste hw a vesu (a queen) na 200, ale pokud behem eventu posbiram jeste 11 pericek, budu mit na dve valkyry, takze bych ji dostal na e1 (az nasbiram dost fodderu). Spalim holt queen i kdyz rad pouzivam v brave.

    AVATAR
    AVATAR --- ---
    SITH: delam xiu, emily je taky zajimava, ale kdovi, jestli bych tu jednu elitu poskladal.
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    AVATAR: myslim ze nektery L/D byly driv i za 8.5k
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    maj me namotanyho. 11milionu a 888 diamantu denne a 60 pericek me donutilo zaplatit :)

    jinak teda jako xia dobra (upgrade!), ale jinak nevim na co dosahnu. Horus stoji 6k s cimz jsem nepocital (zatim jsem videl exchange jen za 5000/5500 a ja mam 4500 + 1000 ve trojkach. Pochybuju ze to dam dohromady. Svitky snad ani nebudu utracet, mam jich 50 a aida neprijde a i kdyby prisla, tak mi bude jeste tak rok na hovno.
    SITH
    SITH --- ---
    HOLAKAC: pokud máš 7 kpiii aidy. Ok :)
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    SITH: no kdyz mas E3 michelle a 7kopii Aidy, muzes to vymenit a vyrobit E3 Aidu...
    SITH
    SITH --- ---
    HOLAKAC: no ja klasicky 80 scrolls a jen 2x 5* :D
    SITH
    SITH --- ---
    HOLAKAC: jaky exchange aidy?
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    tak u mě dobrý :-)

    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    JULIAN: nj na redditu už to valí, jak si snadno vynda valkyru...ale tak L/D byly vždy OP, není sranda je udělat. Ale díky exchange už behají E3 Aidy :/

    SITH: začal jsem Xiu protože doufám v oranžovej artefakt :-) Vykoupeno vše a 1K gemů zbylo
    CUCHULAIN
    CUCHULAIN --- ---
    JULIAN: že by Aida?
    SITH
    SITH --- ---
    Tak jsem bez gemů lol. Děláte xiu, Emily nebo lutze?
    CUCHULAIN
    CUCHULAIN --- ---
    JULIAN: kterej že to je konkrétně?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam