• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MITTRAIDLE HEROES & AFK Arena a další idle RPG hry
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    BJUSKID: tak to je bez sance bez tezky investice. I kdybys protocil 2000 scrollu (200 karet), musel bys jeste zaplatit 2900,- za 40 karet a koupit tech 50 za diamanty.

    na druhou stranu jeden muj guildmate dostal dve za deset scrollu. Neuveritelnej luck :)
    SITH
    SITH --- ---
    já taky nebudu mít karty. Přemýšlím nad tím artefaktem pro shadow, na ten mám
    BJUSKID
    BJUSKID --- ---
    Stihnete někdo nasbírat věci na tu Aidu? Ruze už mám ale ty karty nedám :(
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    DEFILA: na to ser, to je jedno... to cislo nic neznamena, jako spousta dalsich cisel ve hre. proste kazdej dalsi seal land je silnejsi a silnejsi
    DEFILA
    DEFILA --- ---
    Noob dotaz.... Můžete mi pls vysvětlit proč je u Seal Landu uváděna síla 26k? Když to poskládán, tak mám sílu cca 63k a stejně pojdu na jednu ránu, jaile se spustí schopnost jednoho z těch charakteru
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    no hura :)
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    jako ten horus je dobrej, je to jedna ze dvou pouzitelnych jednotek v Shadow a to ta lepsi imho. Kdyz bude clovek skladat rainbow auru, tak se bude casem hodit. Samozrejme mam tez jen jednu kopii, tohle bude druha a 8* horus me urcite nevytrhne, takze v shadow zatim stavim fodder. Uz mam dva 9* Dominatory x_x
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    HOLAKAC: tak hlavne, ze mas jasno :)
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    AVATAR: asi jo, ale tehdy jsem nevěděl že ho chci vyměnit za IB :P
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    HOLAKAC: valentino byl minulej altar event, ne? :)
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    AVATAR: mám 2kopie navíc, vyměním za HW/skerei/valentino o.O (nebo si postavím druhou ?)
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    focusuju valkyru a zbytek skladam jak chodi. Kdovi kdy bude valkyra v altar eventu. Bych se taky nemusel dockat :)
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    SITH: jj tohle se řešilo na redditu - https://www.reddit.com/r/IdleHeroes/comments/ao1klm/this_is_why_you_rush_an_e3_hero_instead_of/

    lepší rush 1 hera na E3 než mít tým rovnoměrnej.
    SITH
    SITH --- ---
    taky mi přijde lepší mít E1 nějaký standard hero než mít 5* nejakýho TP hera, který ho ten E1 zabije na jednu ránu :)
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    AVATAR: no nejak asi jo, ale nez takhle naskudlis 5 (resp. 7), tak vydaj jinyho kteryho budes chtit :-) Snazim se zdroje pouzivat jen na kompletaci a doufat ve stesti. Takhle bych mel brzo mit 10s Asmodela, a pak se jen modlit a vymenit ho za Aidu (0kopii :-)) /Belrainu (2 kopie).
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    HOLAKAC: nemam. Ale horuse do teamu chci a proste si ho casem poskladam. Nejak zacit musim, ne? :)
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    kdyz takhle rushujete nakup hera za altar coiny - mate aspon dalsi kopie ? Ja jsem totiz v situaci, kdy mam spoustu OP hrdinu ale jen v jedny kopii, takze vubec netusim co levelovat, takze leveluju fodder na 6s/9s, a az bude min 5kopii tak leveluju chtenyho hrdinu....
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    JULIAN: jo, ja do toho svyho vypoctu nezapocital questy a market, takze nakonec docela pohoda. Na druhym uctu mam 5500, takze taky pohoda.
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    AVATAR: no vidis, a mas to jen z trojek?
    ja jsem uz skoro taky tam


    AVATAR
    AVATAR --- ---
    soon!

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam