• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MITTRAIDLE HEROES & AFK Arena a další idle RPG hry
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    AVATAR: mám 2kopie navíc, vyměním za HW/skerei/valentino o.O (nebo si postavím druhou ?)
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    focusuju valkyru a zbytek skladam jak chodi. Kdovi kdy bude valkyra v altar eventu. Bych se taky nemusel dockat :)
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    SITH: jj tohle se řešilo na redditu - https://www.reddit.com/r/IdleHeroes/comments/ao1klm/this_is_why_you_rush_an_e3_hero_instead_of/

    lepší rush 1 hera na E3 než mít tým rovnoměrnej.
    SITH
    SITH --- ---
    taky mi přijde lepší mít E1 nějaký standard hero než mít 5* nejakýho TP hera, který ho ten E1 zabije na jednu ránu :)
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    AVATAR: no nejak asi jo, ale nez takhle naskudlis 5 (resp. 7), tak vydaj jinyho kteryho budes chtit :-) Snazim se zdroje pouzivat jen na kompletaci a doufat ve stesti. Takhle bych mel brzo mit 10s Asmodela, a pak se jen modlit a vymenit ho za Aidu (0kopii :-)) /Belrainu (2 kopie).
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    HOLAKAC: nemam. Ale horuse do teamu chci a proste si ho casem poskladam. Nejak zacit musim, ne? :)
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    kdyz takhle rushujete nakup hera za altar coiny - mate aspon dalsi kopie ? Ja jsem totiz v situaci, kdy mam spoustu OP hrdinu ale jen v jedny kopii, takze vubec netusim co levelovat, takze leveluju fodder na 6s/9s, a az bude min 5kopii tak leveluju chtenyho hrdinu....
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    JULIAN: jo, ja do toho svyho vypoctu nezapocital questy a market, takze nakonec docela pohoda. Na druhym uctu mam 5500, takze taky pohoda.
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    AVATAR: no vidis, a mas to jen z trojek?
    ja jsem uz skoro taky tam


    AVATAR
    AVATAR --- ---
    soon!

    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    Doporučuju zkusit se dostat na 300 svitků - těch 5 soul symbolů je nezaplacení a bývají k dostání jen během summon eventu, kterej navíc trvá 14dní...
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    SITH: no zajimalo by me nejaky info kde ste to nasli. Urcite by slo nejaky takovy kupony koupit i od nas :D
    SITH
    SITH --- ---
    JULIAN: vedlejsi server nez jsme my je masivni korejska guilda, takze imhi IH maji ty servery spojený

    co jsme tak zjistili, tak pokud jde napr. o korejskou nebo cinskou vyvojarskou firmu, tak v cine je desitka hernich serveru kde jsou ruzne slevove a members akce na nakup ruznych kuponu,, za ktere se daji kupovat ingame currency. A da se to dost dobre hackovat nebo s tim nejak šmelit, takže to korejni nebo cinani dost vyuzivaji a tak dokazi mit mega velky tymy. Coz neznamena ze tam nejsou bohaty deti jako v EU nebo v US, ale ta dominance asijskych guild jsou fakt vyrazny
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    AVATAR: z me zkusenosti tyhle grindici asian hry maji vetsionu "home" a "international" servery. Samozrejme nerikam ze je to pripad IH, ale byva to tak casto. A vubec by me neprekvapilo kdyby pro ty domaci servery byla jina ekonomika. Casto treba ty Global verze byvaji trochu mensi grind, ale o to vic osolene mikrotransakce. To same pro nejake kupony.

    Tak jak tak by me zajimalo nejake info ohledne -> SITH
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    JULIAN: to nevim, ale u me se to rozsypanym cajem (a azbukou) jen hemzi.
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    SITH: nemaji ale asiati vetsinou vlastni servery?
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    SITH: kdepak asiati :)
    SITH
    SITH --- ---
    AVATAR: v minulé hře, Lords Mobile, jsme se všichni z US a EU divili proč jsou ti asijci vždycky tak hned silný a mají evidentně strašně moc peněz na ty hry. A zjstili jsme, že po Asii jsou servery kde prodávají ty různé kupony za které se kupuje ingame currency za jasně menší ceny. Takže pokud měli prachy, dostali za ně podstatně více jak my ostatní :)
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    nejlepsi od nas ze serveru. Evidentne se mu ta flamestrike a thug docela vyplaci :)

    JULIAN
    JULIAN --- ---
    HOLAKAC: za ty knoty mi přijde lepší pořídit jednu FS než 10 svitků. S Elite shardama mám špatnou zkušenost takže bych asi bral raději 30 svitků jak za knoty tak za růže.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam