• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MITTRAIDLE HEROES & AFK Arena a další idle RPG hry
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    AVATAR: gratz, já ze svejch sedmi valkýr měl 3 z replace :P
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    AVATAR: no ja uz se nemuzu dockat na patek, kdy snad bude PO event a uvalim tam 320 orbu.... kdyz dostanu dost kopii valkyry tak by teoreticky mohla byt i e3. mam dve 9* a dve rozdelane 8* na feed.
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    Jsem skladal 6*, abych mohl upgradnout valkyru na 10* a replace mi dal dalsi valkyru. Takze jsem krome queen sezral i jahru. Ale mam E1 valkyru! :)
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    docela boost ten horus :)
    SITH
    SITH --- ---
    JULIAN: nekupoval jsem ten drahý, jen ten za 199 tuším
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    SITH: a kupovals ten valentynskej pack nebo ti ty ruze napadaly jen tak?
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    HOLAKAC: to je sice hezky, ale 1st level broken spaces kosim i bez aidy na 5 tokenu max, takze to mi trn z paty nevytrhne a na lvl 2 broken spaces mi moje 6* aida umre v prvnim kole. ma jen 5* gear a minimum mage stromu, ale i kdyby nedejboze prezila do druheho kola aby dala skill tak to o moc lepsi nebude. Stejna situace guild raidy, jedinej kdo se dozije vic nez dvou kol je vetsinou moje jedina 10*, valkyra.

    Co se marauderu tyce tak posledni mesic sedim na 10 kytach skoro porad, pac nejsou marauderi.
    Takze osobne jsem z Aidy byl trochu zklaman, ale casem se to treba zlepsi.
    BJUSKID
    BJUSKID --- ---
    Maraudera jsem měl teď 6x za dva dny :))
    SITH
    SITH --- ---
    lol
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    JULIAN: podle redditu staci 5s Aida, dat ji mage set a mit komplet mage guild tech a provede nehorazdny peklo vsem marauderum, broken spaces atd...:/
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    SITH: mno ja ho mel uz 3x a me prijde jako podpora valkyry hodne fajn. Na 9* ho dam urcite a pak uvidim co s nim :)
    SITH
    SITH --- ---
    AVATAR: ja na thuga asi seru, neprijde mi dobrej, a dam to za ten artefakt a 20peříček, musím rozjet tu valkýru a ta stojí 60
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    ja koupil thuga a flamestrike. Za to co zbyde na konci vezmu svitky. Na druhym acc thuga nechci, takze vydelavam na pericka. Do konce eventu bych to mel dat v pohode.

    svitky jsem netocil vubec (nemel jsem nasetreno), ale v ramci daily jsem jich uz par udal, takze to na konci dorovnam na 50, abych mel mimo jine 55 karet za ktery koupim dalsi 3 orby.
    SITH
    SITH --- ---
    já mám 4333 růží, 2200 červených plácaček a 60 karet
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    me padla Aida ze scrollu 485 (z 500), takze sice tesne ale s tou za 400 mam dve, tj muzu ji vytahnout na 8*. Zatim stejne chybi fodder takze neni treba spechat dal.
    Jsem zvedavej ale jestli stihnu ty ruze bez nakupu, jsem na 3600 a vypada to ze za ty 4 dny to dam v pohode, pytliky na Aspena uz tak ruzove nevypadaj, jeste nemam ani 1000, takze do toho budu muset vysypat hodne gemu :( ono nastesti ty pytliky jsou ztratove jen trochu, pac 6k bych za aspena nedal
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    Taky nestiham, dojel jsem jen 300 scrollu, takze nemam ani jednu. A je mi to celkem fuk, stejne nez bych ji poskladal tak IH vyda jinyho mega OP hrdinu. Kdyz se pred rokem vydal FB (faith blade), tak byl taky rev a skoro nic se na nem nezmenilo...
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    ja budu mit zitra 10* valkyru, pokud teda poskladam jeste jednu petku :)
    BJUSKID
    BJUSKID --- ---
    AVATAR: Tak tomu říkám štěstí mi padla z 230 scrollu 2 x xia 1KB a jinak bordel ( 6x balrog )
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    AVATAR: dve Aidy :)
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    BJUSKID: tak to je bez sance bez tezky investice. I kdybys protocil 2000 scrollu (200 karet), musel bys jeste zaplatit 2900,- za 40 karet a koupit tech 50 za diamanty.

    na druhou stranu jeden muj guildmate dostal dve za deset scrollu. Neuveritelnej luck :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam