• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MITTRAIDLE HEROES & AFK Arena a další idle RPG hry
    Vše o populární mobilní hře IDLE HEROES na Android a iPhone

    Návody pro začátečníky i strategie pro pokročilé: https://playidleheroes.com/ a reddit.com/r/IdleHeroes/.

    Diskuze o nejlepším složení týmu, zakládání guild apod.
    rozbalit záhlaví
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    AVATAR: a reroll nic?
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    160 orbu v trapu a naprimo jen jedna vesa, jinak samej fodder :)
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    Škoda že to není obráceně, víc KB by bylo lepší než Jahra
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    HOLAKAC: prcic, ted jsem si rozlozil 9* jahru. Tak ji budu mit zas 8* :)

    kb pecka, do war accountu need a do druhyho want :)
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    AVATAR: prej Jahra PO a KB za HM
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    HOLAKAC: ja cekal, ze prosaknou hrdinove v po. Kdo ma ten den jeste cekat? :)
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    Tak je potvrzenej PO, HM a Blacksmith event, coz asi vsichni cekali..:)
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    BJUSKID: pericka setri na koupi poslednich kusu hrdiny. Jedna valkyra je nahovno. Az jich budes mit treba pet, tak se o tom da uvazovat.
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    BJUSKID: šetři, za 2měsíce koupíš radši artefakt :-))
    BJUSKID
    BJUSKID --- ---
    Mám 93 peříček a nevim jestli vzít druhého aspena nebo první Valkýru :(
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    AVATAR: equipu mam dost no, takze pokud to nejak nezmeni ze to bude mit vyrazne jiny staty apod. tak na to tentokrat kaslu :)
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    HOLAKAC: na jednu stranu chapu, na druhou pochybuju, ze bude vyhodnejsi kauf. Ja holt ted dva tydny nic nekupoval, tak jsem usetril.

    Na pristi event budes zrejme potrebovat diamanty jen na dwarfy, ale tusim jsi psal, ze equip uz te netrapi :)
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    AVATAR: nejde o vyuziti, ale o pocet, nemam jich zdaleka tolik :-) když kupuješ denně scrolly nebo PO z marketu a do toho aspen hell 50 jako F2P, tak proste nemam jen tak 5k gemu po ruce :/ Ted mam 3k, a netusim jakej bude dalsi event. Nechce se mi vydat abych pak nelitoval, ze jsem za to mohl mit neco lepsiho.
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    HOLAKAC: a jake lepsi vyuziti pro gemy mas? Orby za 2250? to mas za 5500 10 orbu = 1x 5*. Oproti tomu dostanu v eventu 30 pericek, 1x 5* a k tomu jeste aspen. Tezko hledat vyhodnejsá kauf.

    Na uctu, kde jsem dal tech 900,- jsem usetril behem eventu 19k diamantu (a ro jsem obcas bral replace i orb) a na druhym 10k, takze me to ani nevysaje :)
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    JULIAN: já o tom uvažoval pokud by to stálo míň jak 2k gemů. Aspen pro mě má nulovou hodnotu (nemám ani jednoho a v Dark dlouhodobě rozjetýho Amuvora). Zbytek platí jak píšeš. Uvidím kolik toho popadá do zítra.
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    HOLAKAC: proč ne? Já jsem na tom velice podobně, a vychází to na cca 4200 gemu pro dotáhnutí tě chybějící petistovky (20% na +2). Když to dáš do třeba Xie tak ti to vrátí 15 svitků (1875) cca 2.5 PO (1250). Tj za cca 1100 gemu dostaneš Aspena, 30 peříček, cca půlku Orange artefaktu, 5* abyss. Podle mě dobrej kauf.
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    AVATAR: jakože chybějící dokoupíš ? Hmm to mi moc výhodný nepřijde.
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    HOLAKAC: setrim celej event diamanty, takze to zejtra na obou acc k aspenovi dotahnu. Imho se to vyplati uz jen kvuli perickam.
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    Jak jste na tom s Blessing gift ? Aktuálně mám 1100/1600, takže Aspen nejšpíš nebude :(
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    JULIAN: nojo, na ten se tesim taky. 160 orbu by me taky mohlo nekam posunout :)
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    AVATAR: gratz, já ze svejch sedmi valkýr měl 3 z replace :P
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam