• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MITTRAIDLE HEROES & AFK Arena a další idle RPG hry
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    AVATAR: za 1800 replace mi prisel 2x barton a 1xbarea, takze tezka spokojenost.

    Jen ted nevim, jestli vzit za pericka tretiho horuse, nebo ctvrtyho kinga. Tezky rozhodovani :)
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    z 80 PO na druhym acc jen a pouze skerei, kteryho nechci :(
    snad bude replace vstricnejsi. jdu na to, tak mi drzte palce :)
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    JULIAN: mam jeste 5k replace materialu a tunu ctyrek. Jsem to vcera (eh, dnes) nestih zpracovat :)

    koupil jsem za pericka valkyru a vytah ji na e2, takze progress mam a dalsi uz nepotrebuju. Vesu a hw muzu vytahnout na 9*, tak snad mi na to vyjde fodder. Asi jako dalsi prvni focusnu prave vesu.
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    Ja taky hlasim velky spatny. Za PO nic, replace nic :/ akorat ze summonu HW a DH.
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    Tak jsem tu jednu valkyru musel kopit, to se nedalo :)
    K tomu Aida 8*, Aspen mi chybi nekolik 3* na to abych ho vytahl na 8* tez (nekolik = 5, muze chvili trvat)


    JULIAN
    JULIAN --- ---
    80 v L/D je fakt bida, replace ve forestu nic :( jeste bych mohl dat jedno kolecko ale s tim stestim ajke ted mam si to asi schovam...
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    tak 160 ve forestu a uz jsem chtel psat nasranej dopis na ministerstvo ze me obrali a hovno a na uplne posledni replace to zachranila valkyra.
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    AVATAR: a reroll nic?
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    160 orbu v trapu a naprimo jen jedna vesa, jinak samej fodder :)
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    Škoda že to není obráceně, víc KB by bylo lepší než Jahra
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    HOLAKAC: prcic, ted jsem si rozlozil 9* jahru. Tak ji budu mit zas 8* :)

    kb pecka, do war accountu need a do druhyho want :)
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    AVATAR: prej Jahra PO a KB za HM
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    HOLAKAC: ja cekal, ze prosaknou hrdinove v po. Kdo ma ten den jeste cekat? :)
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    Tak je potvrzenej PO, HM a Blacksmith event, coz asi vsichni cekali..:)
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    BJUSKID: pericka setri na koupi poslednich kusu hrdiny. Jedna valkyra je nahovno. Az jich budes mit treba pet, tak se o tom da uvazovat.
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    BJUSKID: šetři, za 2měsíce koupíš radši artefakt :-))
    BJUSKID
    BJUSKID --- ---
    Mám 93 peříček a nevim jestli vzít druhého aspena nebo první Valkýru :(
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    AVATAR: equipu mam dost no, takze pokud to nejak nezmeni ze to bude mit vyrazne jiny staty apod. tak na to tentokrat kaslu :)
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    HOLAKAC: na jednu stranu chapu, na druhou pochybuju, ze bude vyhodnejsi kauf. Ja holt ted dva tydny nic nekupoval, tak jsem usetril.

    Na pristi event budes zrejme potrebovat diamanty jen na dwarfy, ale tusim jsi psal, ze equip uz te netrapi :)
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    AVATAR: nejde o vyuziti, ale o pocet, nemam jich zdaleka tolik :-) když kupuješ denně scrolly nebo PO z marketu a do toho aspen hell 50 jako F2P, tak proste nemam jen tak 5k gemu po ruce :/ Ted mam 3k, a netusim jakej bude dalsi event. Nechce se mi vydat abych pak nelitoval, ze jsem za to mohl mit neco lepsiho.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam