• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MITTRAIDLE HEROES & AFK Arena a další idle RPG hry
    Vše o populární mobilní hře IDLE HEROES na Android a iPhone

    Návody pro začátečníky i strategie pro pokročilé: https://playidleheroes.com/ a reddit.com/r/IdleHeroes/.

    Diskuze o nejlepším složení týmu, zakládání guild apod.
    rozbalit záhlaví
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    MITTRA: asi se to dalo po aide cekat, ale stejne me sere, ze valkyra sestoupila :)
    MITTRA
    MITTRA --- ---
    King Barton dnes poskočil na e2. Chudák Skerei na 10s byl dnes velmi blízko rituálnímu obětování :) Nakonec (alespoň dočasně) přežil, ale vidina KB na e3 je hodně lákavá! To zas budou dva měsíce, než na 10s dotáhnu nějakej fodder...
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    SITH: ja tu moji jen vykrmuju. Plan je do pve ji vymenit za sigmunda. Do pvp chci vymenit kroose za hw a valentina za dh. Stun > nez silence a navic to boostuje kinga.
    SITH
    SITH --- ---
    já si čekání na valkýru zkrátil tím že jsem si dal na E1 demon hunterku
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    Tak jedna dosla! Fakt to funguje!!!
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    Já potřebuju dvě černé trojky abych dal Aspena na 8*. Taky vůbec nechodí. (Tak doufejme zítra!!!)
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    HOLAKAC: ale zvyk... jenze jsem taky zjistil, ze kdyz si pobrecim na nyxu, IH algoritmus to nejak pozna a posle mi to co chci :)
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    AVATAR: kupujes denne z marketu ? Ja treba ty obecny prakticky nesumonim, jen velmi vyjimecne, nici to misto v baglu. Ale jinak to klasika ze ti nechodej ty co potrebujes, na to sis nezvyk ? Na to ma IH urcite nejakej supr algoritmus...Napr. Tara's servant mam v baglu asi 800 (takze 26 ? proste hodne :-)
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    ja to mam snad nejak zbugly. Z jedenacti summonlych trojek prijde jedna jedina cervena. Vubec nechodej. Ze budu tejden zaseklej na trojkach me teda nenapadlo :)
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    Na novýho peta jsem celkem ready :)

    JULIAN
    JULIAN --- ---
    AVATAR: no ok. samozrejme o novym petovi jsou zminky uz mesic ci dva, stejne tak ale rework priestu ma byt co chvili... je to jedna pani povidala :)
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    JULIAN: aha, o tom jsem nevedel. No, ja ho mam na lvl 97 uz. On ten prvni material leze 2x rychlejc. Tak asi budu ten druhej setrit a zatim bonusy k atributum nelevlovat. diky za tip.
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    AVATAR: napodobne, akorat ja zatim na deera setrim, nervu to do nej. Uz nejakej mesic sleduju ze se mluvi o novem petovi a co kdyby byl OP jak prase... takze dokud nebudu mit solidni zasobu aby ten deer stal za neco, tak na tech materialech hodlam sedet
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    Tak prvni pet (snake) komplet vylevlenej. Na rade je deer :)
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    poslusne hlasim, ze uz mam uplne vsechny trojky vic jak ctyrikrat, ale ty co potrebuju na kb zatim ne. Muceni tohleto... jeste ze nemuzu za hotovy nakupovat trojky :)
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    SITH: jestli myslíš přes ten event s pytlikama tak určitě. Ale za pírka bych ho nekupoval. Dvakrát Aspen ale stačí na 8* a na to je potřeba slušná dávka fodderu, to vydrží
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    SITH: mno je to nejlepsi dark hero, ale ja bych teda pockal, az jich budu mit pet. Kdovi jestli do ty doby nevyjde lepsi :)
    SITH
    SITH --- ---
    Mám jít do druhého Aspena a mit tak 6*?
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    SITH: na toho v tymu fakt misto nemam. Kazdopadne respec za 5500 stal dost za hovno. Jeden (druhej) king a jeden (ctvrtej) thug. Dost chaby oproti druhymu acc, kde jsem za tretinu dostal trikrat vic.
    SITH
    SITH --- ---
    ja mam odtamtad bloodblada :¨)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam