• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MITTRAIDLE HEROES & AFK Arena a další idle RPG hry
    SITH
    SITH --- ---
    Mám jít do druhého Aspena a mit tak 6*?
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    SITH: na toho v tymu fakt misto nemam. Kazdopadne respec za 5500 stal dost za hovno. Jeden (druhej) king a jeden (ctvrtej) thug. Dost chaby oproti druhymu acc, kde jsem za tretinu dostal trikrat vic.
    SITH
    SITH --- ---
    ja mam odtamtad bloodblada :¨)
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    SITH: tak ja koupil tri a horuse si asi postavim za pericka komplet, protoze se mi shadow moc nechce replacovat. Je tam jedinej hero, co me zajima.
    SITH
    SITH --- ---
    Já 60 orbu a hovno :) a 13x replace a žádná valkyra. Ten hrdina mi není souzen. Asi ji koupím za 60 peří
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    AVATAR: prcic bartona nepostavim kvuli dvema trojkam. Se mi ten tlak na altar zacina vracet :)
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    AVATAR: za 1800 replace mi prisel 2x barton a 1xbarea, takze tezka spokojenost.

    Jen ted nevim, jestli vzit za pericka tretiho horuse, nebo ctvrtyho kinga. Tezky rozhodovani :)
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    z 80 PO na druhym acc jen a pouze skerei, kteryho nechci :(
    snad bude replace vstricnejsi. jdu na to, tak mi drzte palce :)
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    JULIAN: mam jeste 5k replace materialu a tunu ctyrek. Jsem to vcera (eh, dnes) nestih zpracovat :)

    koupil jsem za pericka valkyru a vytah ji na e2, takze progress mam a dalsi uz nepotrebuju. Vesu a hw muzu vytahnout na 9*, tak snad mi na to vyjde fodder. Asi jako dalsi prvni focusnu prave vesu.
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    Ja taky hlasim velky spatny. Za PO nic, replace nic :/ akorat ze summonu HW a DH.
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    Tak jsem tu jednu valkyru musel kopit, to se nedalo :)
    K tomu Aida 8*, Aspen mi chybi nekolik 3* na to abych ho vytahl na 8* tez (nekolik = 5, muze chvili trvat)


    JULIAN
    JULIAN --- ---
    80 v L/D je fakt bida, replace ve forestu nic :( jeste bych mohl dat jedno kolecko ale s tim stestim ajke ted mam si to asi schovam...
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    tak 160 ve forestu a uz jsem chtel psat nasranej dopis na ministerstvo ze me obrali a hovno a na uplne posledni replace to zachranila valkyra.
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    AVATAR: a reroll nic?
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    160 orbu v trapu a naprimo jen jedna vesa, jinak samej fodder :)
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    Škoda že to není obráceně, víc KB by bylo lepší než Jahra
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    HOLAKAC: prcic, ted jsem si rozlozil 9* jahru. Tak ji budu mit zas 8* :)

    kb pecka, do war accountu need a do druhyho want :)
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    AVATAR: prej Jahra PO a KB za HM
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    HOLAKAC: ja cekal, ze prosaknou hrdinove v po. Kdo ma ten den jeste cekat? :)
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    Tak je potvrzenej PO, HM a Blacksmith event, coz asi vsichni cekali..:)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam