• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MITTRAIDLE HEROES & AFK Arena a další idle RPG hry
    Vše o populární mobilní hře IDLE HEROES na Android a iPhone

    Návody pro začátečníky i strategie pro pokročilé: https://playidleheroes.com/ a reddit.com/r/IdleHeroes/.

    Diskuze o nejlepším složení týmu, zakládání guild apod.
    rozbalit záhlaví
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    SKLICIDLO: jo. jedna z nich je login, kde vypnis mail a heslo.
    SKLICIDLO
    SKLICIDLO --- ---
    AVATAR: ty ikonky vpravo nahoře jsem fakt zkoušel. Myslíš před loginem jako před spuštěním hry? (tap to play)
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    SKLICIDLO: vpravo nahore je pred loginem mozny se prihlasit i bez tutose...
    SKLICIDLO
    SKLICIDLO --- ---
    AVATAR: Ale teda ten povinnej tutoriál abych se mohl přihlásit mě trochu štval.
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    je treba v settings / application / idle heroes promzat data a pak to (po aktualizaci) jede.
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    SKLICIDLO: je to takovej standard v mobilnich hrach. Jestli sis nezalozil ucet na nakym starym uctu, ta hlaska s merge je blbost. Muj starsi ucet bude migrovat az 22.4.
    SKLICIDLO
    SKLICIDLO --- ---
    AVATAR: Mě to před pokusem o login píše, že probíhá (nebo bude probíhat?) merge a že nepůjde login... Za výpadky jsou gemy? :)
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    AVATAR: na Ios zadne update :/ (zatim)
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    neco posrali a na androidu to po updatu nejede. Budou gemy, juchu! :)
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    AVATAR: ja koukam akorat na zeala kdyz vyjde novej hrdina/remake, nicmene jako hrac mi neprijde nijak dobrej, akorat do toho venuje cas a ma pristup k uctum od velryb. Ale jako info jestli je hrdina nahovno (Oberon) nebo ne (DA) to dostacuje
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    JULIAN: me teda ih vytezujou az moc. Sleduju dva yt kanaly (zeal a wrathofgod), fb skupinu a mam dva acc (+ hraju jeste zombie strike).

    Zeal se venuje prevazne top hrdinum, hleda nejlepsi kombinace, vybavu atd. Wrathofgod se mimo to venuje i mid tieru a je takovej zabavnejsi.

    Dokonce uz kvuli tomu nehraju ani na xboxu :)
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    SITH: no ty servery ted zacli mergovat nejak rychle, ta skupina kde je tu asi vetsina, 421-430, bude co nevidet tez mergnuta, myslim to vychazi na S37.
    SITH
    SITH --- ---
    JULIAN: nj, o tom ta hra je. My měli na serveru včera merge, takže jsme teď server 31 či co a je tam spousta 2M+ hráčů, takže sbohem aréna top50. Musím udělat rychle valkýru a někam se posunout, jinak to bude už k ničemu a pomalu plánuju, že to do léta zabalím
    SKLICIDLO
    SKLICIDLO --- ---
    Ach jo. Tahle hra mě zničí, ty pauzy kdy člověk musí čekat se protahujou až přes příliš. Navrch jsem si teda ještě udělal průzkum podobných her a až dost jsem ulítl na Idle Champions (F2P) https://store.steampowered.com/app/627690/Idle_Champions_of_the_Forgotten_Realms/

    Včera jsem ani nešel do práce a celej den klikal, zda se to neuvěřitelný, ale má to i prima příběh.

    A jak jsem se k tomu a vlastně i sem dostal? Přes universal paperclips, který prakticky vyzmizíkovali mojí produktivitu v kanclu: http://www.decisionproblem.com/paperclips/index2.html
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    JULIAN: Jojo mám to stejně :/
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    AVATAR: pro me je to mesic cekani a pak kdyz se mi resetuji motnhly a prijde PO event (vpodstate jedinej event z ktereho je fodder) tak se utrhnu ze retezu, utratim uplne vsecko co mam a pak zas dlouho nic. Zacina to byt trochu monotonni.
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    JULIAN: pro me je to hlavne o gamblu. Mam radost z kazde 4* :)
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    Ona tahle hra neni o kooperaci, ale o trpelivosti a penezence.
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    SKLICIDLO: hele rad bych ti jich poslal treba 100, ale jsi na jinym serveru, takze nemuzu :)

    kazdeej tejden zakladaj jeden. Ale muzeme ti poradit! ;)
    SKLICIDLO
    SKLICIDLO --- ---
    No, každopádně se hodí každý srdíčko, jsem ve hře jako Sklíčidlo (s diakritikou).
    SKLICIDLO
    SKLICIDLO --- ---
    AVATAR: Já ani nevím, že jde měnit server :D.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam