• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MITTRAIDLE HEROES & AFK Arena a další idle RPG hry
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    to zas bude fiasko, jelikoz lidi kteri maji nasetrino PO vic nez na 1-2 complety je minimum, pac nikdy to nebylo potreba nejak setrit, tak stejne pro 99.9% budou ty artefakty nedosazitelne bez $$$, imho
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    HOLAKAC: pisou, ze maj pro nas spoustu darku, jsem zvedavej :)
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    Už začíná leakovat info o velikonočním eventu...
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    MITTRA: hlavni je mit plan! :)
    MITTRA
    MITTRA --- ---
    Už jsem se rozhodl, že od teď pojedu na L/D only team. Do full e3 rainbow zbývá povýšit Ormuse z e2 na e3 a ten fodder napadá už jako vedlejší produkt. Zatím bych rád dospěl do stavu Aspen, 2x Amuvor, Aida, Michelle a Belrain. Bude to asi na dlouho :)
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    AVATAR: nedoporucuju jet L/D dokud nemas hromadu resource na 9s/10s mimo L/D na povysovani.

    Jinak s tim PVP - mam tusim 1.8M power, a sundal me 1.3M power team s Aidou :P
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    JULIAN: ted jsem narazil na forest team, kterej me porazil. Ale vypada to, ze je to o skin a kdybych vymenil valentina, asi bych vyhral, protoze dost healoval tu jeho valk.

    Hele ja mam docela dobrej pvp team, neni to poskladany hala bala. Kroos dela hodne, horus drzi, valentino stunuje... Zalezi na protivnikovi, stunech, lucku. Mno znas to, budu testovat zas zitra a uvidim :)
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    AVATAR: divne ale ok. moje zkusenosti jsou takovy ze tyhle all forest valk teamy dam tak tak, ale mix sracek s klidne o 50% vyssi islou neni vubec zadnej problem. Mozna tam dost udela ten Thug kterej nepratelske valk vyzira ten burn.
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    AVATAR: Tak ani v pvp se mi to nevyplati. Bez aury s 9* hrdinama: 4xvitezstvi, 1xremiza. S forest aurou 1xvitezstvi, 4xprohra. Testovano na jednom protivnikovi (rainbow aura, e3 valk), kteryho bez deera nedam.
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    JULIAN: ted jsem zkusil broken space s forest aurou a dal jsem pulku dmge. Takze na pve je to no-go. Pvp jeste testnu :)
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    AVATAR: no jasne PvE je jina, myslel jsem to na tom tvym prikladu s PvP. Tam ten 9* horus udela prd a valkyra bude mit lepsi bonus.

    Nicmene taky uz se dostavam k tomu ze uvazuju co s aurou. s L/D momentalne stavim Aidu a Aspena, nez ale budou e3 tak to jeste chvili potrva. Nicmene tim ze L a D dostava clovek tak nejak stejne, tak mi prijde staveni 2/2/2 teamu neprakticke, protoze nebudu rvat 9* Dark hera jako fodder prece. Takze rainbow to asi taky jisti
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    AVATAR: beru zpet. pomoci hada jsem to prorazil a vytah na 485. Pro zmenu healing vlna, jen s blood bladem. Ale to dam, jen mi dosly pokusy.
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    Jo a v tower mi upgrade taky nepomohl. 470 - 5xhealer a sig do toho :)
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    JULIAN: ja teda spis cilim na rainbow. Muj 9* horus dava stejnou dmg jak e3 valk v pve.

    jen mam dilema s tema d/l hrdinama. Mam 1xaspen, 3xda, 3xasmodel, takze mi hra naznacuje kam se vydat. Jenze ja bych radsi aspena a aidu. A to nemluvim o belrain, ktera by mi mela nahradit vesu, ale nemam zadnou. Mam 2xormus, ale valentino je uzasnej cc a nechce se mi ho nahrazovat, jenze bez heaulu to taky neni uplne ono.

    Takze dalsi moznost je redemption. asmodel + (aida / filler), forest valk + vesa, fortress val + ormus. Jenze to zas prijdu o kroose. Takze bych mohl misto fortress mohl dat kb + kroos.

    Mno az nasbiram par badgi do broken space, ozkousim :)
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    SITH: je to ohromnej rozdil v bojich, kde neprezivas :)
    Treba v tom broken space 200 jsou bez deera do osmyho kola vsichni, az na valk, mrtvi. S deerem prezijou vsichni do konce.
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    AVATAR: jestli je valkyra zdaleka to nejlepsi co mas, tak to narvi do full forest teamu. 20% hp se hodi a je uplne jedno jestli tam mas jen lvl 1 3*. A samozrejme Deer.
    Full e3 hrdina je strasny prase v porovnani s treba 10*. Ma to trikrat tolik zivotu, trikrat takovy damaz a jeste k tomu ty enable skilly.
    SITH
    SITH --- ---
    ja mam hada, mam teda zkusimt maxnout toho deera, zabírá to?

    cekam na jednu kopii valk, abych ji dal na E10 a pak zas cekal na další :) hrůzna, mě to už stejně ale moc nebaví a čekám, že to do léta zabalím
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    AVATAR: ad thug) jeste je super v tom, ze v pvp udela z valk burst dmg a to se hodi :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam