• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MITTRAIDLE HEROES & AFK Arena a další idle RPG hry
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    Hm 100svitku 5x 5s z toho KB a Xia. Not bad :)
    Akorat bych chtěl toho amuvora a nemám na nej :(
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    JULIAN: me to relativne chodi. Mam tri top L hrdiny a nejsilnejsiho dmg dealera na L+, coz uz je jeho maximum. Ale treba mam jen kliku.

    Me se to zatim dost libi, mam relativne hodne hrdinu a hledat tu spravnou kombinaci me bavi. Tak jsem jim predevcirem poslal petikilo (koupil mesicni predplatny).
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    AVATAR: no jako ja jsem taky fanda zabavnyho gameplaye, ale fakt to nebudu chodit hledat do hry co se jmenu je afk/idle neco.
    A ja tu afk arenu zkousim, tak vim o co jde, ale prijde mi ze jsou mnohem vic greedy na penize a mnohem vic zalezi na stesti v tom gacha tahani, pac je tam fakt minimum zpusobu jak ziskat nejakeho konkretniho hrdinu a bez kopii se tez neposunes.
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    JULIAN: tak ono staci ta trocha variace, aby to bylo zabavny. Do brave trialu se musim nutit a ani uz se nekoukam proti cemu jdu a proste klikam dokud ziju. Na tohle se tesim :)
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    AVATAR: tohle je mod, jehoz urovne se oteviraj postupne a muzes ho opakovat kolikrat chces.

    je tam jinej na dva dny, kdy prochazis taky na hexa mape, ale ve chvili, kdy ti dojdou hrdinove musis cekat na restart. Mas tam relativne hodne moznosti volby, takze se to neomrzi tak rychle :)
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    AVATAR: no jasne ale to neni neco co by bylo kdovijak wow, to je gameplayove na urovni Kings Bounty z roku 1990.
    Kazdopadne si nemyslim ze lidi chodej hrat "idle" hry kvuli gameplay contentu. Idle heroes ma herniho obsahu vpodstate nula a jak se tomu dari.
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    AVATAR: co konkretne myslis? content? na to se neni potreba inspirovat u afk areny, contentu muzou bejt mraky, ale mam dojem ze to v idle hre moc nechteli.
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    HOLAKAC: kez by se inspirovali u afk arena, tam je to udelany suprove.
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    AVATAR: nj to bude podle mě stejný jako doteď - rush E5 bude výrazně lepší než 6x stejnej lvl hera. Takže to holt něco sežere :/ Já teď mám rozjetej 5x 9s fodder, tak z toho holt udělám 2x 10s fodder, Dragon Slayer a Gusta se zlobit nebudou :-)

    Ale teda radši bych novej content, nebo peta, nebo něco jinýho než E5 :P
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    HOLAKAC: tak ja mam dve plonkovy, akorat s tim zradlem je to horsi...
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    taky bych to videl na to anniversary
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    HOLAKAC: polovina cervna, asi 14.
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    Hm chtel jsem stavět druhou valk, tak místo toho zkusím svoji e3 dostat na e5. Prej to bude "very soon", nevíte kdy je presne anniversary?
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    MITTRA: ja s tim problem nemam, zebricky jsou pro velryby, v arene se s nima nepotkam a na lesteni ega mi staci guilda :)
    MITTRA
    MITTRA --- ---
    Tak co říkáte na ohlášení e5? Cena se zdá ještě docela rozumná, ale stejně mě to spíš mrzí. Zase se trošku rozevřou nůžky mezi p2w a f2p.
    BJUSKID
    BJUSKID --- ---
    Já doufám že mi to vyjde na tu Vesu ať ji dám na e1
    SITH
    SITH --- ---
    já měl 26k gemů a koupil jsem všechno :D
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    New Brave Trial has no shop. Should we use our Dragon Scales before patch? : IdleHeroes
    https://www.reddit.com/r/IdleHeroes/comments/bhkxt0/new_brave_trial_has_no_shop_should_we_use_our/

    tl;dr - novej Brave Trial na čínským S1. Zmizí obchod a řeší se, jestli má cenu utratit naškudlený brave trial currency...
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    Ja mam ten jeji skin z toho vanocniho eventu ci co, tak tez nic moc. A random hero za 4k me moc nelaka, s mym stestim to bude shit a nebo neco co nestavim.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam