• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MITTRAIDLE HEROES & AFK Arena a další idle RPG hry
    Vše o populární mobilní hře IDLE HEROES na Android a iPhone

    Návody pro začátečníky i strategie pro pokročilé: https://playidleheroes.com/ a reddit.com/r/IdleHeroes/.

    Diskuze o nejlepším složení týmu, zakládání guild apod.
    rozbalit záhlaví
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    CUCHULAIN: kdyby meli male zisky, nerusili by reklamu. Spis chtej jeste vic podojit velryby :)
    CUCHULAIN
    CUCHULAIN --- ---
    AVATAR: připadá mi, že zavádějí nějaké podivné marketingové změny. asi dostali z vedení befel, že jsou malé zisky :-)
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    BJUSKID: to, za cos mohl utratit v shopu, jen si nemuzes vybrat :)
    BJUSKID
    BJUSKID --- ---
    AVATAR: ok mám tak 80000 tak jsem zvědavý co mi padne
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    Hm tak to jsem posral, nevsiml jsem si ze to planujou nasadit a sedim na 100k tech badgu, mel jsem to napred vymenit :(
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    BJUSKID: horsi, nez predtim. Zrusili shop a misto toho se ti nabizej nahodne vybrany polozky. Predtim jsem to pouzival hlavne kdyz jsem potreboval 4* konkretni frakce, takze za me k hovnu.

    Vubec jsou ty zmeny naky podivny. Misto aby zvysili prisun zradla, tak pridaj par penez, kterych maj pokrocili hraci miliardy? Nevim...
    BJUSKID
    BJUSKID --- ---
    Co ten novej brave trial? Otevre se mi az zítra
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    397 svitku a ani jeden slusnej hrdina. Ach jo :)
    na druhym acc budu setrit...
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    Ja se rozhodoval jestli 8 PO nebo hrdinu, jako kazdej mesic, ze, a nakonec jsem zjistil ze mi strejda RNG nedal ani tech 2300...
    BJUSKID
    BJUSKID --- ---
    Zatim 70 svitků a ani jedna 5 celkem bída a na Vesu mi chybí 13 tech ořechů či co to je ☹️
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    HOLAKAC: mno ja planoval setrit, ale hodili mi klacek do sprusli :)
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    DEFILA: pokud cestou k ni nedoslo k obetovani Valkyrie tak pohoda !
    AVATAR: 7s jsem nevidel skoro mesic, 6s mam asi 20 v zasobe. S cim prijdou si hlavu nelamu. Posledni dobou jedu jen 100 svitku, PO jen jeden pruchod apod...neresim, moc me to neba :(
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    ja mam zas dilema. Tenhle hs event je jak delanej pro me. Mam 360 svitku, takze bych se mel s trochou stesti dostat az k horovi. Jenze za mesic bude to vyroci a kdovi s cim prijdou :)

    Jinak k tomu stesti... na jednom acc jsem uz tri mesice nevidel 7* (a to uz jsem protocil 3k gemu minulej po event), a 6* jeden. Zacina me to docela desit :)
    DEFILA
    DEFILA --- ---
    tak se mi podarilo si postavit prvni Vesu na 250. levelu, vim, ze tady to zapadne, ale mam z toho radost : )
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    Hm 100svitku 5x 5s z toho KB a Xia. Not bad :)
    Akorat bych chtěl toho amuvora a nemám na nej :(
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    JULIAN: me to relativne chodi. Mam tri top L hrdiny a nejsilnejsiho dmg dealera na L+, coz uz je jeho maximum. Ale treba mam jen kliku.

    Me se to zatim dost libi, mam relativne hodne hrdinu a hledat tu spravnou kombinaci me bavi. Tak jsem jim predevcirem poslal petikilo (koupil mesicni predplatny).
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    AVATAR: no jako ja jsem taky fanda zabavnyho gameplaye, ale fakt to nebudu chodit hledat do hry co se jmenu je afk/idle neco.
    A ja tu afk arenu zkousim, tak vim o co jde, ale prijde mi ze jsou mnohem vic greedy na penize a mnohem vic zalezi na stesti v tom gacha tahani, pac je tam fakt minimum zpusobu jak ziskat nejakeho konkretniho hrdinu a bez kopii se tez neposunes.
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    JULIAN: tak ono staci ta trocha variace, aby to bylo zabavny. Do brave trialu se musim nutit a ani uz se nekoukam proti cemu jdu a proste klikam dokud ziju. Na tohle se tesim :)
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    AVATAR: tohle je mod, jehoz urovne se oteviraj postupne a muzes ho opakovat kolikrat chces.

    je tam jinej na dva dny, kdy prochazis taky na hexa mape, ale ve chvili, kdy ti dojdou hrdinove musis cekat na restart. Mas tam relativne hodne moznosti volby, takze se to neomrzi tak rychle :)
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    AVATAR: no jasne ale to neni neco co by bylo kdovijak wow, to je gameplayove na urovni Kings Bounty z roku 1990.
    Kazdopadne si nemyslim ze lidi chodej hrat "idle" hry kvuli gameplay contentu. Idle heroes ma herniho obsahu vpodstate nula a jak se tomu dari.
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam